Skocz do zawartości
Zdjęcie

Ufo i Obce Cywilizacje – Przewodnik


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

dj_cinex

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UFO i Obce Cywilizacje - przewodnik

Czyli co gdzie zamieszczać


Dołączona grafika


Niniejszym chciałbym przedstawić mini-poradnik jaki stworzyłem po to aby w jednym miejscu móc wam przedstawić jakie informacje powinny być umieszczane w stosownym dziale tematycznym. Jak wiemy od czasu do czasu występują z tym problemy - dany użytkownik błędnie zamieści swój temat w niestosownym dziale. Może to się zdarzyć z różnych przyczyn : pośpiech, niewiedza lub dylemat : "lepiej tu czy tu". Poniższy opis ma na celu wspomóc tych, którzy do końca nie wiedzą gdzie zamieścić swoje informacje etc. Na pewno owy poradnik nie przyniesie nam rewolucji w błędach co do zamieszczania swoich materiałów, miejmy nadzieję, iż w jakimś tam stopniu powstrzyma te błędy, które najczęściej występowały (występują) na linii : Obserwacje - Filmy - Zdjęcia.

UFO i Obce Cywilizacje - dyskusja ogólna na tematy dotyczące zjawiska UFO. Tutaj zamieszczamy wszelkie materiały, których w jakiś sposób nie dało się przypisać do konkretnej kategorii tematycznej. Przykładem niech będą np. ankiety, recenzje książek, wywiady z osobistościami ze świata UFO etc. Nie wiesz gdzie dać konkretny materiał? Lepiej umieść go tutaj - moderator zajmie się jego dalszym losem.

Obserwacje Świat - relacje z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów na Świecie. W temacie powinny znajdować się takie informacje jak: miejsce obserwacji (dane na ten temat), relacje świadka (wszelkie opisy odnośnie obiektu) i inne dane takie jak zdjęcia i filmy (oczywiście nie każda relacja jest udokumentowana dowodami takimi jak zdjęcie czy film).

Obserwacje Polska - relacje z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów w Polsce. Patrz wyżej.

Artykuły - artykuły związane ze zjawiskiem UFO. Czyli dłuższe lub krótsze opracowania jakiegoś konkretnego zagadnienia w formie analizy lub innej prezentacji. Możemy tutaj zamieszczać także swoje (dłuższe) przemyślenia odnośnie konkretnego wydarzenia ze świata UFO.

Dokumenty - dział forum gdzie prezentowane będą przeróżne dokumenty rządowe w których omawiane jest zjawisko UFO/ET.

Uprowadzenia - inaczej wzięcia bądź abdukcje - nagłe wizyty na pokładzie UFO przy wyłączonej świadomości uprowadzanej osoby. Na tym forum omawiamy przypadki uprowadzeń. Tutaj nic chyba wyjaśniać nie trzeba.

Katastrofy - katastrofy UFO na przełomie lat. Mimo, iż temat wskazuje na katastrofy z przełomu lat (przeszłości) nic nie stoi na przeszkodzie aby również zamieszczać tutaj relacje z podobnych tego typu incydentów, które wystąpią w czacie obecnym.

Historia - materiały historyczne związane ze zjawiskiem UFO. Dział zawierać ma nie tylko obserwacje czy relacje z czasów odległej historii - możemy również zamieszczać w nim materiały, które opisują ingerencję "obcych", które miały miejsce lata temu.

Filmy - dział forum, gdzie prezentowane i omawiane są materiały filmowe dotyczące fenomenu UFO. Dział ten nie skupia się tylko na konkretnych długich filmach dokumentalnych - można tutaj również zamieszczać przeróżnej maści krótkie klipy (uwarunkowania czasowe co do trwania filmu są nieistotne) wykonane przez obserwatorów-amatorów.

Strefa 51 - Strefa 51 i inne ściśle tajne kompleksy wojskowe - w dziale tym prezentowane są wszelkie aspekty związane ze słynnym miejscem Strefy 51 - tajne projekty rządowe, testy pojazdów UFO... i wszelkie konspiracje związane z zagadnieniem niezidentyfikowanych obiektów latających.

I to by było na tyle. Czy te wskazówki coś pomogą czas pokaże. Dziękuję każdemu zainteresowanemu, który postanowił przebrnąć przez te wypociny, szczególnie polecam je nowym użytkownikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z VRP. Zapoznając się z tym opisem na pewno nic nie tracicie (poza czasem poświęconym na jego przeczytanie ;) ) a możecie uniknąć wszelkich nieporozumień, które mogą zaistnieć w przyszłości.

Na zakończenie przypominam, iż jeśli założysz temat nie tam gdzie trzeba nie przejmuj się, od tego jesteśmy m.in. MY - moderatorzy (opiekunowie poszczególnych działów) - tutaj występuje jako opiekun swojego rewiru czyli "UFO i Obcych Cywilizacji. :) i to do nas należy zadbanie o to aby dany wątek znalazł się w odpowiednim miejscu lub został zamknięty z powodu naruszenia regulaminu.

W przyszłości temat ten pojawi się w każdym dziale (u góry jako news) obszernego archiwum jakim jest "UFO i Obce Cywilizacje".

I na koniec jeszcze jedno... nie bójmy się używać opcji "szukaj" przed tym jak mamy zamiar umieścić nowy temat :)

by dj_cinex
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u