Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#31

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic tam strasznego, chociaż trochę te dźwięki mogą atmosferę zrobić niezłą :P
  • 0



#32

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic strasznego, nic dziwnego - sam bym potrafił nagrać taki film ;c
  • 0

#33

Nefrepu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałam ten filmik dwa razy bo więcej mi się nawet nie chciało, fakt robi wrażenie a na mnie chyba najbardziej te krzyki w tle i pojawiające się twarze. Hmmm... mi tez się wydaje, że w 56sek pojawiła się twarz JPII ale reszta to mnie trochę śmieszyła, facet w jakieś masce z bełkotem maca się co jakiś czas po twarzy i robi dziwne miny. :aaa:
Szkoda, że nie wiadomo zbyt wiele na temat tego filmiku. Ciekawa jestem co autor miał na myśli tworząc coś takiego i jaki miał w tym cel.
  • 0

#34

Astra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obejrzałem filmik i muszę przyznać że robi wrażenie.
Choć potem zaczyna śmieszyć
  • 0

#35

Dzięcioł.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obejrzałem filmik i muszę przyznać że robi wrażenie.
Choć potem zaczyna śmieszyć

Hehe, no i mnie też śmieszył, ale to dopiero na samym końcu. Robi wrażenie, to fakt, ale drugi raz to nie chciałbym go już obejrzeć :stop:
  • 0

#36

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Otóż gdy wejdziemy z youtuba i na ten filmik, a następnie klikniemy ,,More from this user'' lub jak kto woli ,,Od użytkownika'' na liście pokaże się filmik przedstawiający... ewolucje sterowanego radiem helikopterka-zabawki! :D Jak więc widać nie jest to tajemniczy filmik rodem z piekła :rotfl: Z resztą sami zobaczcie.
  • 0

#37

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwny ten filmik... ten gościu i jego gadka trochę dziwna i śmieszna ;] ale to coś w rodzaju hipnozy bo mnie po tym trochę głowa rozbolała :roll:
  • 0

#38

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lekko rozbolala mnie po tym glowa i musze powiedziec ze film niby sprawia wrazenie malo strasznego, jest kolorowy i "smieszny" ale to wszystko razem daje dziwnie demoniczny efekt. Nie zamierzam go sluchac na headphones szczegolnie po tym komentarzu
>guys this video wasnt posted to be scary he asked if anyone else has seen things like this... its not ment to be scary.. its basicly a weapon it fucks up your brain... your not supposed to hear the frequencies involved in this video... i wouldnt advise watching this with headphones that can go lower than 20 hz unless you wanna get your organs fucked up =P <
  • 0

#39

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fakt,ciekawy filmik...cóż mogę powiedzieć-nie przeraził mnie,ale klimat miał baaardzo fajny,taki psychodeliczny....yyy....ten gostek,w tej masce to trochę jak Endrju Lepper wyglada xD
  • 0

#40

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za off top ale dam tłumaczenie cytatu viatory

Chłopcy ten (to) wideomagnetofon (wideo) *wasnt* wysłał pocztą (umieścił; wysłany pocztą; umieszczony) jest *scary* on zapytał jeżeli wszelki jeszcze rzeczy podobny do ten (to)... Swój nie *ment* jest *scary*.. swój *basicly* broń to *fucks* wasz mózg (mózgowy)... Wasz nie przypuszczał (przypuszczalny) słyszeć (słuchać) częstotliwości wciągnął (pociągnął za sobą; wciągnięty) w tym (to) wideomagnetofon (wideo)... *wouldnt* radzą obserwowanie tego (to) z *headphones* który może udawać się niżej niż 20 *hz* jeżeli nie wy *wanna* otrzymują (dostawać; rozumieć) wasze organy *fucked* =*P*

to jest dosłowne tłumaczenie by www.translate.pl może ktoś to przetłumaczy mniej dosłownie aby to miało sens

Pozdrawiam
  • 0

#41

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie,ten film nie był zamieszczony,żeby straszyć,on zapytał czy ktokolwiek jeszcze widział takie rzeczy....to nie ma być strasznie....to po prostu broń,żeby wy*ieprzyć wasze mózgi.Nie słyszycie częstotliwośi zawartych w filmie....nie radziłbym oglądać tego ze słuchawkami,które mogą odtwarzać częstotliwos.ci niższe,niż 20hz,jesli nie chcecie,zeby wy*ieprzyło wasze organy.

Luźne tłumaczenie,jesli coś pomyliłem,to przepraszam,ale wydaje mi się,że wszystko dobrze przetłumaczyłem.
  • 0

#42

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe.... "to video nie zostalo umieszczone tutaj aby straszyc, gosc po prostu pytal czy ktos z was widzial wczesniej cos takiego...to nie mialo byc straszne...glownie to jest bron - ona ekhm.... pie..y wam w mozgach.. macie nie slyszec (z zalozenia) pewnych czestotliwosci w tym video, nie radzilbym sluchac tego w sluchawkach (te male, do ucha) ktore schodza do (ktore odbieraja) czestotliwosci nizszej niz 20hz jesli nie chcecie aby spie...y wam sie organy wewnetrzne"
*mast napisalismy w tym samym czasie, nie widzialam wczesniej twojej odp; dobrze przetlumaczyles :)
  • 0

#43

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega z gg pisał, że usłyszał pierwsze 4 sekundy i to była istna masakra.. ja sam nie otwieram bo zdechne chyba o0
  • 0

#44

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wątpie, żeby na format zapisu filmików w youtube zapisywał niesłyszalne dla człowieka dźwięki, to było by marnotrawienie miejsca, pewnie minimalna częstotliwośc to 20 kHz
  • 0

#45

Dzięcioł.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Otóż gdy wejdziemy z youtuba i na ten filmik, a następnie klikniemy ,,More from this user'' lub jak kto woli ,,Od użytkownika'' na liście pokaże się filmik przedstawiający... ewolucje sterowanego radiem helikopterka-zabawki! :D Jak więc widać nie jest to tajemniczy filmik rodem z piekła :rotfl: Z resztą sami zobaczcie.

A ma to jakiś związek z tym dziwnym nagraniem? Bo ja się nie dopatrzyłem :sux:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych