Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dzięcioł.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!

Ostatnio miałem okazję obejrzeć ten oto filmik. Przez większość nagrania widzimy głównie pewnego człowieka, który coś do nas mówi jakby zza jakichś szklanych drzwi, ale momentami pojawiają się dziwne obrazy, na których przedstawione są zniekształcone twarze jakichś ludzi.

Co o tym sądzicie? Jak czujecie się po obejrzeniu tego nagrania? Ja przyznam, że przez dłuższy czas czułem się dziwnie i miałem zawroty głowy.
  • 0

#2

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

RING 3?? lol :P zabawne to :D
  • -1

#3

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te zawroty głowy to pewnie przez te kolory i to że tło zanim się ruszało, ale o co w tym filmiku chodzi? Koleś założył maskę i coś gada bez sensu. Wydaje mi się że to ma jakoś zahipnotyzować, na początku pisze żeby założyć słuchawki i przyglądać się uważnie, wydaje mi się że to działa jak Brain wave generator, ale w jakim celu tego nie wiem.
  • 0

#4

PerfectShadow.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakaś broń? Według jednego z komentarzy do tego filmu... (tłumaczenie własne)

Robiłem kupę podczas oglądania tego filmu... i utknęła. Dostałem zatwardzenia. Musiałem pójść na operację żeby rozszerzyć mój odbyt i użyli przepychacza. Dziękuję komukolwiek kto utworzył ten film! Zmieniłeś moje życie.

Pewnie żart, ale... :D :D :D
  • 0

#5

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Następny koleś który chce zahipnotyzować świat i przejąc nad nim kontrolę :D
  • 0

#6

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście też chcę przejąć kontrolę nad światem ale hipnoza phi prostackie i mało skuteczne :D
  • 1

#7

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdy to oglądałem czułem jakiś taki dyskomfort, niepewność, a po filmie stwierdziłem głupie i trochę śmieszne ;) .
  • 0

#8

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tutaj każdy szczegół ma za zadanie oddziaływać na naszą psychikę - ruszajace się tło, pobudzające kolory, dziwna maska, napisy DEAD, nagłe zbliżenia, dziwny dźwięk i zniekształcone twarze. Według mnie nie ma się czego obawiać. A to normalne że po filmie odczuć można dyskomfort bo film nietypowy, ale na pewno nie "nawiedzony" :P
  • 0

#9

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kurde...To było beznadziejne :P Oprócz tego, że trochę w uszy mi pobrzękało (dałem głośniki na maksa) to nic szczególnego...Oprócz tego, że jest naprawdę nietypowy :P
  • 0

#10

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to ogladalem o 2 w nocy na słuchawkach :ojej:

Tak jak ktoś tam powiedział z początku to WTF :aaa: :aaa: a potem wydało się zabawne ^^ przez moment zdawało mi sie że słysze jedno z przemówień Busha :lol
  • 0

#11

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, to moj pierwszy post na tym forum, chociaz czytam je juz od dluzszego czasu, mam do was pytanie, czy tez slyszycie na poczatku jak on mowi "Patrz na to" a po chwili pokazuje sie pierwszy obrazek tego...hmm, niemowlaka? Potem mowi cos w stylu "Czy widzisz twarz, czy krzyz" - nie jestem tego do konca pewien ale interesuje mnie jeszcze kawalek okolo 45 sekundy, kiedy mowi "Patrz na twarz" i pokazuje sie ten obrazek z czarno biala twarza? Odkrylem jeszcze, ze przez ulamek sekundy widac tam dorysowany krzyzyk i kreski, staralem sie jeszcze cos odszyfrowac ale od tego rozbolala mnie glowa.

BTW: Czytalem kiedys, ze czestotliwosc 7hz wprawia czlowieka w strach, moze te obrazy sa tylko dla odwrocenia uwagi, a w rzeczywistosci nasza podswiadomosc rejestruje ta czestotliwosc, przez co sie boimy?
  • 0

#12

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a w rzeczywistosci nasza podswiadomosc rejestruje ta czestotliwosc, przez co sie boimy?

Tak to prawda o tych dźwiękach ale to jest raczej niepokój niż stach, poczytaj temat o Brain wave generator.
  • 0

#13

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, czytalem juz o tym, bo na forum jak juz mowilem jestem od dawna - tyle, ze nie zarejestrowany :> , nie wiem czemu ale ten filmik kojarzy mi sie jeszcze z tematem o mowie odwrotnej - tam tez da sie slyszec wsrod szumu etc. Slowa ewentualnie cale zdania.
  • 0

#14

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hyh no nie_wiem dziwny ten filmik troche pewnie jak bym to noca ogladała to bym sie bała :P

To już kolejna zdawkowa wypowiedź. Następnym ostrzeżeniem będzie wszystkim dobrze znany warn. Proszę o konstruktywne posty. Zapraszam tutaj: http://www.paranorma...topic=10547&hl=
Edit: Tacita

  • 0

#15

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem dziwny ten filmik troche pewnie jak bym to noca ogladała to bym sie bała :P


Nie wiem, ja oglądałem w nocy (teraz) i jak włączył sie ten dźwięk, to rzeczywiście coś poczułem, ale potem jak sie przypatrzyłem temu kolesiowi, to zacząłem sie smiać :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych