Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znaki Zodiaku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#46

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja lew i praktycznie nic sie nie zgadza :mrgreen: Ale tutaj każdy może sie odnaleźć poniekąd we wszystkich znakach...
  • 0

#47

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mnie z kolei ciekawi dlaczego za datę urodzenia liczy się od momentu odcięcia pempowiny? (bleh)
A dlaczego nie 9 miesięcy wstecz? Albo 9 miesięcy i 3 lata później ( jak wiadomo mózg zaczyna 'nagrywanie' w wieku około 3 lat). Hmm hmm?
  • 0

#48

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mój znak zodiaku to strzelec i można śmiało powiedzieć, że zgadza się bardzo dużo ;)
Bardzo cenię sobie wolność i nienawidzę ograniczeń.
  • 0

#49

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem Skorpionem i wiele się zgadza. Ale i tak nie wierzę w horoskop.
  • 0

#50

ArAb.
  • Postów: 44
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skorpion.. i o dziwo zgadza się w 90%?? już się boję...(schorzenia płciowe)
  • 0

#51

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

OMG, większość się zgadza! Jestem Bliźniakiem, najbardziej zaskoczył mnie talent artystyczny -a ja rysuję/maluję najlepiej we wsi :mrgreen:
  • 0



#52

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Heh... Jestem panną. Prawie wszystko się zgadza; przebiegłość, uczciwość, systematyczność, przemądrzałość, jednak nie jestem egocentrykiem :P. Mnie osobiście najbardziej zaskoczył fakt o "schorzeniach układu trawiennego", nie mogę zaprzeczyć.
  • 0



#53

Hekate.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem Strzelcem (co ciekawe moje nazwisko też jest od słowa "strzelec" :) ) i trochę rzeczy się zgadza, ale też dużo nie. Np. Strzelce są nienasyceni w chęci poznawania ludzi - większych bredni nigdy nie słyszałam. Co jednak do muzyki, wolności i paru innych spraw to nie da się zaprzeczyć. Kiedyś czytałam, że Strzelce są fantastami, kochają zj. paranormalne, mają dużą wyobraźnię i wierzą w życie na innych planetach. Był tam też opis osobowości, zalet i wad i aż mnie ciarki przeszły, bo zgadzał się ze mną w 100%.
Mimo to jednak ja nie wierzę w horoskopy, bo dla mnie to trochę tak jak wierzyć w przepowiednie wróżki :D
  • 0

#54

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie coś łatwo do każdego przypasować. Ale opis mojej WAGI do mnie do końca nie pasuje. To tak samo jak z wróżkami... Mówią albo to co chcą usłyszeć, albo to co pasuje do każdego. A tym bardziej opis nam się podoba, tym bardziej w to wierzymy.
Dla mnie to nie zbyt przekonujące...
  • 0

#55

emka.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem rybka i zgadza się 100%. Przetestowałam wiele znajomych co do znaków zodiaku i 90% się zgadza... Myślę, że nie warto brać wszystkiego za pewnik ale jednak najważniejsze cechy danego zodiaku rzeczywiście się pojawiają. Może nie akurat w życiu codziennym ale patrząc z perspektywy czasu... Najciekawsze jest obserwowanie znajomych :) Przetestujcie sami. A horoskopy codzienne czy cotygodniowe to dla mnie bujda jakichś starych bab, które wymyślają sobie przyszłość. To działa jak autosugestia, jeśli ktoś przeczyta w horoskopie, że ma zły dzień to prawdopodobnie podświadomie będzie się tak zachowywał. Dlatego nie czytam tych bzdur i sama sobie tworze dzień. :) Pozdrawiam
  • 0

#56

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem koziorozec, a ten to raczej nielekkie ma zycie...

To działa jak autosugestia, jeśli ktoś przeczyta w horoskopie, że ma zły dzień to prawdopodobnie podświadomie będzie się tak zachowywał.


Ja nie musze niczego czytac, bo mniej wiecej, w pewnym momencie wiem, ze za dwa/trzy dni cos mi sie sp**** i bede mial tak przesrane, ze dopoki nie zrobie tego co zj**** to spokoju nie zaznam.

A mowienie, ze ludzie z pod tego znaku sa ambitni... K*, ja chyba mam wiecej szczescia niz ambicji, a o wlasnym "zolwim mysleniu" nie wspomne, ze jak inni koncza robic kolejne zadanie to ja sie caly czas opierdalam z jednym i nie moge go zrobic dopoki nie rozwaze kazdego szczegolu.

Sorry za slownictwo, ale akurat dzisiaj mi sie cos takiego przydarzylo i naprawde jestem wkurzony, a jeszcze dwa dni temu wszystko bylo na dobrej drodze i w ogole, zadnych oznak upadku (oprocz przeczucia nadchodzacego zlego dnia)
  • 0

#57

Adennetea.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry przyjaciel ale i zacięty wróg? Że niby ja??? Hmm... Jestem skorpionem i większość by się zgodziła - pamiętliwa itp - no ale "zacięty wróg"? Hmm... :P
  • 0

#58

Sylwek1996.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez jestem skorpionem i prawie wszystko się zgadza ;)
  • 0

#59

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Urodziłam się ostatniego dnia Raka i mogę śmiało stwierdzić, że kilka cech się zgadza, jednak dużo mam też z Lwa (który następuje zaraz po Raku). A tak w ogóle to miałam być Panną, z którą mało co mi się zgadza, ale widać nie było mi pisane...
Mieszanka wybuchowa, Słońce i Księżyc, woda i ogień :mrgreen: Chociaż z żadnym z tych żywiołów się nie identyfikuję, jak już to bardziej z powietrzem.

A jeszcze zauważyłam, że Księżyc i Pluton ciągle są potraktowane jako planety, no ale w końcu to tylko symbolika ;)

Średnio w to wszystko wierzę, po prostu sądzę, że jak wymienią tyle cech to się w końcu coś zgodzić musi.

Użytkownik mad_Angela edytował ten post 02.05.2010 - 11:04

  • 0



#60

kot600.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem wodnikiem i większość się zgadza (tak jak większości z was), jednak zauważcie, że sprawdziliście tylko poprawność waszego znaku. Każdy opis jest sformułowany tak aby większość się zgadzała, i zgadza się w większości przypadków. Sprawdźcie to, bo może się okazać, że bardziej pasujecie do jakiegoś innego znaku. Pozatym przedstawiony tu system zodiakalny to tylko umowny, wykorzystywany przez wróżbitów. Nie ma tu zaś pierwowzoru - 13 znaków (12+Wężownik, według gwiazdozbiorów), znaki mają różne wielkości (najkrótszy; skorpion-7dni, najdłuższy;panna-44dni). Ten z 12 znakami stał się tak popularny, że nie można mu ufać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych