Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znaki Zodiaku


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#31

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Rybą i większośc rzeczy się zgadza , lecz jak poprzednicy nie wierzę w takie ,, artykuły/brednie " .
  • 0

#32

Dwid.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem wodnikiem, nigdy w takie coś nie wierzyłem, ale ku memu 95% tego co tam pisze się zgadza :D Najbardziej dobiło mnie to, że wodnik buja w obłokach itp. ja osobiście uwielbiam marzyć i kiedys nawet próbowałem pisać książkę :P

Jestem wodnikiem, nigdy w takie coś nie wierzyłem, ale ku memu 95% tego co tam pisze się zgadza :D Najbardziej dobiło mnie to, że wodnik buja w obłokach itp. ja osobiście uwielbiam marzyć i kiedys nawet próbowałem pisać książkę :P
  • 0

#33

Daro177.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wodnik nie wierzę w to ale się zgadza np:buja w obłokach.
Dziwne ale to prawda.
  • 0

#34

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm Strzelec i ~85% sie zgadza. Hmmm tylko po co mi to skoro znam siebie ? :D
  • 0

#35

scopions.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trafne cechy sa tutaj wypisane. Pod moim znakiem sie zgadza, sprawdzilem jeszcze paru znajomych i im rowniez sie zgadzaja te cechy z realem :D
  • 0

#36

jack2u.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W stosunku do mnie(Bliź.) 2/3 tego co tu piszą kompletnie nie pasuje.
  • 0

#37

xalulax.
  • Postów: 33
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja również bliźnięta i tylko około 43% się zgadza :-/
  • 0

#38

Jakob.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Bliźnięta i wszystko się zgadza, aż odziwo wszystko :)
Nawet to z Baranem :) z Cechami :D :)
Mam dobry pomysł: ktoś mnie poprosi żebym siebie opisał przekieruje tą osobę do tego tematu :D :D:D


Wielki POZYTYW :)
  • 0

#39

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko siezgadza, ale...

Cechy charakteru: lubi walczyć, dowcipny, ironiczny, z wyobraźnią. Broni swojej racji bez względu na konsekwencje


Dewiza życiowa: "Pragnę i wytrzymuję"


...to cały Ja :P
  • 0

#40

Arahyll.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja akurat wierzę bo w moim przypadku zgadza sie bardzo wiele:

Osoby urodzone pod znakiem Barana są inteligentne(to ja;) ), pracowite(tu akurat różnie bywa ale jeśli trzeba to pracowity jestem niezmiernie) i posiadają duży dar wymowy(o tak to z pewnością ja ;) ). Obdarzeni cechami dobrymi, ale i cechami, które nie zjednują im przyjaciół(yup...ale w tym przypadku z każda osoba tak jest). Niektórych cechuje nadmierna impulsywność, wojownicze skłonności, bezwzględność i niekiedy mściwość (wszystkie te cechy posiadam - nigdy się nie poddaje i nienawidze gdy ktoś ze mna pogrywa). Cechy pozytywne to przede wszystkim to, że są uczynni, szlachetni, uczciwi i oddani tym, którzy je rozumieją(tutaj zdecydowanie odnosi się to do moich kontaktów przyjaciółmi i rodziną). Są uprzejmi, lojalni, odważni, szczerzy i rozrzutni(heh niestety rozrzutny jestem:/ ). Towarzyscy, ale zawsze niezależni(yup yup). Lubią podróżować(dokładnie tak...góry - morze? góry - bo morze to nie podróżowanie. To lenistwo;] ). Optymizm i niespożyta energia pobudza ich do nieustannego działania(to już chyba mogą potwierdzić tylko moi przyjaciele). Nie znoszą połowiczności w swoich działaniach, ale zdarza się też, że przeceniają swoje siły(zdarza się....zbyt często mi się wydaje że jestem na tyle obrotny ze zdążę ze wszystkim na ostatnią chwilę). Często zapadają na schorzenia głowy.

Jak widac zgadza się sporo. Ale chyba najlepszym sposobem zeby to sprawdzić jest spytanie najbliższych osób:)
  • 0

#41

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Także jestem zodiakalnym baranem i nie od dzisiaj wiem, że wiele cech tradycyjnie przypisywanych temu znaku zgadza się z moim charakterem. Wybuchowy, impulsywny, oddany bliskim - das bin ich. I na dodatek problemy z głową (choruję na astygmatyzm, czasem mam ataki tak, że nie mogę patrzeć, bo widzę samą czarną "pikselozę"; wcześniej, gdy byłem mały cierpiałem też na wieczny nieżyt zatok, często miewałem przeziębienia itd.)

Charaktery opisywane w ten sposób kojarzą mi się z typami osobowości Gurdżijewa (o czym, nawiasem pisząc, też na forum była już mowa). Myślę, że takie uwarunkowania w przypadku zodiaku związane są z podświadomością, a z przyczyn "naturalnych" - z porami roku, ruchami Księżyca itp. Wiadomo, że zwłaszcza w przypadku tych ostatnich podatna jest cała przyroda, gdy Selene tyje zwierzęta i ludzie stają się bardziej nerwowi, pobudzeni. Podobnie na wiosnę. Kiedy zaś Luna przechodzi na dietę, niektórzy stają się ospali lub na odwrót. To względne, ale większość ludzi reaguje podobnie...
  • 0

#42

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem bykiem.
  • 0

#43

nuclear.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jestem koziorożcem i wiekszosc cech charakteru sie zgadza
czytam czesto horoskop i gdy jest dobry -wierze a gdzy zly wiadomo. osobiscie jestem zdania ze kazdy jest kowalem swojego losu, natomiast mysle ze warto czytac horpskopy bo jest tam napisane wiecej dobrego niz lego co sie ma stac, a czlowiek podswiadomnie bedzie dazyl do swojej rzekomej przyszlosci
  • 0

#44

KIKI.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jestem strzelec i 3/4 się zgadza. Jestem ciekaw kto wiedział że tak naprawdę jest 13 a zie 12 znaków zodiaku :D :D
  • 0

#45

Werka13.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W moim przypadku wszystko się zgada, jestem baranem, ale tym bardziej towarzyskim wydaniem:D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych