Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znaki Zodiaku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#16

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hm nie wierze w takie rzeczy ale zgadza sie niemal w 100% , lol
  • 0

#17

mija1972.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no coż, może to banalne ale ja w charakterystykę znaków zodiaku akurat wierzę, sama często jak poznaje ludzi pytam o ich datę urodzenia , pomaga mi to potem w dalszych kontaktach z nimi i rzadko się zdarza żeby charakter osoby z danym znakiem nie zgadzal się z jego charakterystyką, owszem są drobne rozbieżności, ale jednak większość cech charakteru się zgadza, sama jestem wodnikiem i często żyje w chmurach i marzę o nierealnych rzeczach, ( choć czy tak naprawdę nierealnych ???? jak się bardzo chce to można wszystko ) :D pozdrawiam
  • 0

#18

Nefrepu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem spod znaku Skorpiona. Hmmm... o dziwo sporo się zgadza z tego co tu napisane. Można by nawet powiedzieć, ze ktoś opisał większość cech mojego charakteru. Jednak trudno mi w to uwierzyć bo przecież w zodiaku jest tylko 12 znaków a ludzi kilkadziesiąt milionów i przecież niemożliwe żeby całą ludzkość można było podzielić tylko na 12 charakterologicznych typów. Wiem, wiem wielu z was pewnie powie, że jeszcze się liczą ascendenty, układy planet w chwili urodzenia. poza tym horoskopy często tak ogólnie są przedstawione, że chyba każdy z nas mógłby do siebie część z nich bez problemu dopasować. Więc wierzyć horoskopom czy nie? :hmm:
Może czasem to są tylko nasze wyobrażenia nas samych a może sami podświadomi dopasowujemy se do horoskopu, no bo przecież coś w tym musi być. ;)
  • 0

#19

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wodnik. Same jakieś krytyczne :ojej:
To zacznę... Po 1 nie jestem krótkowzroczna.. :hmm: Niecierpliwa też raczej nie, ale to w sumie zależy od sytuacji. Nierozsądna? Może ciupkęę :D Psychicznie się nie załamuję, jeszcze nigdy nie złapałam jakiegoś porządnego 'doła', za to potrafię ludzi z nich wyciągać :victory: W przyjaźniach życzliwi i wierni - zgadza się. Tak samo z miłością :P Marzyciele z brakiem wyobraźni i zdrowego rozsądku - nie prawda. Moja wyobraźnie nie zna granic, a zdrowy rozsądek mam na pewno :lol2: Cechuje ich pogoda ducha, wrażliwość i życzliwość - zgadza się w 100% :crazy: Po prostu nikt nie potrafi się na mnie zdenerwować :D Wrażliwa też. Ale pogłębiać nie będę ;( Są wrażliwi na krzywdy ludzkie ; Cieszą się ludzką przyjaźnią - bardzo. Inteligentni, dociekliwi - co do inteligencji, to nie będę się wypowiadała :sux: Nie umiem :D A dociekliwa troszeczkę :D Często zapadają na schorzenia łydek - nie ja, przynajmniej nie do tej pory. Pełni pomysłów - i to jakich :D Nie wiem czy mam wdzięk i czar :P Hehe, nie mnie to oceniać. Krytyczna nie jestem raczej. Brak zdecydowania w działaniu - nie? :/ Często kapryśne i zmienne - nie. Energiczne, niezależne, gubiące się w słownych utarczkach - owszem. A jeszcze co do urana - na pewno dwulicowa nie jestem.

Szkoda, że nie dodali nic o skromności :mrgreen:

Hoho, się rozpisałam :cafe:
  • 0

#20

Quarges.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biscquit, faktem jest, że opis naszej osoby w znakach zodiaku jest czasem nieco inny albo nawet w 100% mylny jednak twój post wskazuje raczej na to, że nie znosisz krytyki i wybierasz tylko "perełki" z opisu twojego znaku. Oprócz tego (nie chcę tutaj nikogo dyskryminować z powodu wieku, sam jestem jeszcze bardzo młody i niedoświadczony :D ) masz jeszcze troszkę mało lat na karku i możesz nie znać w pełni swojej osobowości albo nie zwracać na jej cechy uwagi ;)

Na naszą osobowość wpływa mnóstwo czynników, jednak widać, że to kiedy się urodziliśmy jest jednym z tych bardziej znaczących ;) Pewne rzeczy możemy w sobie zmienić w większym stopniu, inne w mniejszym - należy w tym wszystkim pamiętać, że my kształtujemy swój los (no...prawie :] ) i jesteśmy takimi ludźmi jakimi chcemy być. Liczy się determinacja i siła woli, a wtedy można "przenosić góry" mimo drobnych wad i słabości :)
  • 0

#21

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem Lwem ale nie jestem taki arogancki, zły i niedobry... ale mniej więcej w 60-70% się zgadza :)
  • 0

#22

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skorpionisko..)) 99% zgodności
  • 0

#23

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

pracowite i posiadają duży dar wymowy. gaduły, towarzyscy. pewni siebie. Optymizm i niespożyta energia pobudza ich do nieustannego działania.

hieh ale bujda ;) ja i gaduła? albo niespożyta energia? dar wymowy? jak zwykle musze być... outseiderem ;(

Niektórych cechuje nadmierna impulsywność,, że są uczynni, szlachetni, uczciwi i oddani tym, którzy je rozumieją. Są uprzejmi, lojalni, szczerzy i rozrzutni. Lubią podróżować.

nadmierna impulsywnosć? oo tak! tu się zgadza niestety :P podróżować też lubie, nie powiem ;) tu też sie raczej zgadza.

Barany promieniują młodością, inteligentni, indywidualiści, odważni, energiczni, przedsiębiorczy, impulsywni, szczerzy, oddani przyjaciele,

tu się raczej zgadza. z tą odwagą bym co najwyżej dyskutowała. i raczej nie promienieje młodością :P

Kobiety: mają dużo wdzięku i są lubiane w towarzystwie. Lubią przebywać i pracować w męskim zespole. Ich ideałem są silni, zdecydowani mężczyźni.

stąd się akurat nic nie zgadza ;)


Żywioł: Ogień: nie jest go łatwo opanować i oznacza proces, a nie rzecz. Jak wybuchnie, potrafi zużyć powietrze, zagotować wodę i przypalić ziemię.


tu trochę przesadzili ;)

niezależny -niop tu sie zgadza :)



ps. witam wszystkich po powrocie z wakacji ;)
  • 0

#24

MestorPL.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... ja jestem koziorożec, niby coś tam pasuje, ale z każdego znaku mógłbym przypasować coś od siebie. Nie jest to w sumie dobry opis mojej osobowości. Nie wiem czy wierze w astrologiczne rzeczy tego typu, ale coś mnie w tym intryguje. Może to to że rzadko mówią o złych rzeczach tylko o pozytywach. :D
  • 0

#25

Steamed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strzelec ^^
Wszystko się zgadza.
Kocham swój znak.
Chociaż nie bardzo wierze w te brednie.
  • 0

#26

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bliźniak.
Hej! Wcale nie jestem skłonna do plotkarstwa...
Co prawda, z większością się zgodzę... ;)
Jednak horoskopy to naprawdę idiotyzm.
Jestem jaka jestem :)
  • 0

#27

Fenrir1350.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zauważcie że to do prawie każdego pasuje.
  • 0

#28

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprawdziłem byka i 80% sie zgadza z moja dziewczyna:)
ja jestem wodnik i zgadza mi sie wszystko poza krótkowzrocznością :D
  • 0

#29

Leni.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm jestem koziorożcem i ~90% sie zgadza o_O
  • 0

#30

Ambrozman.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

<Skorpion> ---- jak mam wierzyć w coś co wymyślili ludzie , którzy twierdzili , że Ziemia jest płaska (bodajże grecy) , a znaki zodiaku to tylko astronomiczne nazwy dwunastu faz księżyca. Ja tu nie widzę żadnego powiązania...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych