Skocz do zawartości


Zabawa Telepatyczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
745 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

.................. ale tarantul nie cierpię, to chyba powoduje jakieś blokady w odbiorze obrazu :omfg:

Uważam, że wręcz odwrotnie, żadnej informacyjnej blokady nie było.
Bardzo wyraziście zareagowałaś.
Obrzydzeniem i niesmakiem.
Po tej pierwszej próbie uważam, iż jesteś dobrym medium (że się tak wyrażę)
Zobaczymy, czy tak samo dobrze poradzisz sobie następnym razem?
  • 0

#32

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poczekam sobie na słowa sceptyków, a do kolejnych może się przyłożę, albo i nie, nie ma to jak spontaniczność :P

Kiedy planujesz kolejne eksperymenty bo na troszkę wyjeżdżam i może dam szanse innym. ;)
Poważnie mnie to wciągnęło chcę sama się sprawdzić.
No medium to raczej bym się nie nazwała, ale fakt czasem dostrzegam więcej niż inni. ;)
  • 0



#33

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Potwierdzam, iż dostałam dokładnie taki sam obrazek, jaki przedstawił Wam Osiris (mam arachnofobię, ale tarantule traktuję jak zwierzaczki futerkowe :P ).

Asieńka - gratuluję :)

Mam osobistą prośbę. Osirisie, czy mógłbyś tym razem przesłać rysunek do +Machy? Chętnie wzięłabym udział w następnym eksperymencie :D Później ja mogę wybrać jakiś obrazek i Ty też będziesz mógł się sprawdzić, jeśli chcesz :)
  • 0



#34 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedy planujesz kolejne eksperymenty bo na troszkę wyjeżdżam i może dam szanse innym.


Chciałbym jak najszybciej, tylko nie wiem, czy będzie mi dane jeśli rozgorzeje jakaś gorąca dyskusja na temat pierwszego przekazu.
Jeśli jednak sie mylę co do powyższego, to jutro, lub najpóźniej pojutrze wrzucę nowy obrazek.
Bardzo mi zależy żebyś wzięła udział w nowym przekazie, aby sprawdzić, czy rzeczywiście masz jakiś dar. :D

Mam osobistą prośbę. Osirisie, czy mógłbyś tym razem przesłać rysunek do +Machy?

OK! :drink:
PS
Za trzecim podejściem - jeśli takowe będzie - zdam się na Tacitę, jeśli chodzi o wybór obrazu.
  • 0

#35

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Asieńka - gratuluję :)


Ależ dziękuję, zobaczymy jak dalej się potoczy, może to tylko przypadek. ;)
  • 0



#36 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ależ dziękuję, zobaczymy jak dalej się potoczy, może to tylko przypadek. ;)

Jeżeli ta zabawa zmieni się w niekończący serial typu "Moda na sukces" :wall: to po wielokrotnych próbach wyłoni się lider tychże zmagań.
Sam jestem ciekaw, czy w naszych szeregach jest osoba o nadprzeciętnych umiejętnościach - powiedzmy - "telepatycznych"?
  • 0

#37 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ponieważ nie widzę chętnych do komentowania wyników pierwszego przekazu, wysyłam do moderatora (wskazanego przez Tacitę) kolejny obrazek.
Zgadujcie.
Wsłuchajcie się w swoje odczucia , tak jak zrobiła to Asieńka, bo chyba to jest klucz do przechwycenia treści przekazu.
Próba wizualizacji powyższego to prawdopodobnie ślepy zaułek, który prowadzi do nikąd, no chyba że ktoś ma niesamowity umysł.
Życzę powodzenia.
  • 0

#38

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to ja pierwszy :P coś z dźwiękiem, coś przykrego albo związanego z duszą :hmm: . Miały być odczucia więc są :P .
  • 0

#39

chmiela.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol ja powiem lasek kobieta trampki :D czyli bardzo optymistyczne odczucia :D
  • 0

#40

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh.. widzę morze/ocean i jakiegoś kwiatka :o Podsumowując.. to może być coś mokrego, niebieskiego, zielonego lub fioletowego (ciężko sprecyzować). Coś pozytywnego.

Edit: Albo samolot :o
  • 0



#41 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Szkoda, że tak późno się zdecydowaliście, bo się zdekoncentrowałem jako nadajnik myśląc, iż nikogo już to nie interesuje. (dwa dni ciszy w temacie)
Mimo wszystko stało się coś zadziwiającego, ale o tym sza. (będzie mi to trudno udowodnić)
  • 0

#42

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kobieta, drzewa, droga, jesień
  • 0

#43

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że tak późno się zdecydowaliście, bo się zdekoncentrowałem jako nadajnik myśląc, iż nikogo już to nie interesuje. (dwa dni ciszy w temacie)

Przyznam szczerze, że mam ostatnio problemy ze skupieniem uwagi, dlatego nie napisałam wcześniej. A te obrazy, które uzyskałam są dosyć niewyraźne..
  • 0



#44

Quarges.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja podchodzę bardzo sceptycznie do tego eksperymentu :hmm: ...jego wyniki są tak wieloznaczne, że trzeba by wielu podejść, aby przekonać się czy ktoś ma tego typu zdolności czy też to był "przypadek". Właściwie logicznie rzecz biorąc wspomniany "przypadek" powinien być dosyć częsty u RÓŻNYCH ludzi jeśli weźmie w tym udział większa liczba osób - z ich zróżnicowanych, ogólnikowych odpowiedzi ktoś musi trafić :D Zobaczymy jak dalej potoczy się eksperyment...

Mimo wszystko stało się coś zadziwiającego, ale o tym sza. (będzie mi to trudno udowodnić)

Możesz rozwinąć? :] Jeśli nie chcesz zasugerować czymś uczestników eksperymentu to napisz do mnie na PW.
  • 0

#45 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja podchodzę bardzo sceptycznie...........

Moim zadaniem nie jest udowodnienie czegokolwiek.
Sam nie wiem z czym mamy do czynienia (jeżeli w ogóle to zjawisko istnieje) i jakie mechanizmy tu działają.
Zadaniem zabawy (lub jak kto woli eksperymentu) jest zebranie szeregu informacji, które może coś wyjaśnią (w sprawie) lub na odwrót - zagmatwają.

Możesz rozwinąć?

Na tym etapie raczej nie (nawet na PW)
PS
Żałuję też, że Asieńka (na której uczestnictwie tak mi zależało) zrezygnowała z zabawy, no ale cóż - nic na siłę.
I jeszcze jedna konkluzja.
Podobnie jak z zabawą przewidywania wyników Lotto, bardzo szybko rezygnujemy z uczestnictwa, przy braku szybkich, pozytywnych wyników.
Chyba podobnie jest tutaj.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych