Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletka Gwałtu


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#46

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

slider, według mnie bardzo dobrze zrobiliście. Az Ci sie należą gratulacje.. serio! Ja bym s****yna na miejscu zatlukl.. :omfg:

#47

slider.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że zrobiliśmy dobrze i wiem, że zrobilibyśmy to jeszcze raz. O dziwo nie jest to jedyny przypadek. Ludzie, którzy korzystają z takich specyfików nie mają życia po tym, jak otoczenie się o tym dowiaduje w bardziej lub mniej oficjalny sposób. My zrobiliśmy o tyle dobrze, że wezwaliśmy policję, a policjanci okazali się mieć trochę oleju w głowie i zrozumieli w czym rzecz, ale niejeden delikwent już dostał (był nawet jeden przypadek śmiertelny) za sam fakt przechwalania się takim czymś.

Uważam, że przypadki stosowania tabletek gwałtu (jak to wogóle brzmi;/) są powoli traktowane przez społeczeństwo na równi z pedofilią, jeśli chodzi o poziom obrzydzenia.

Dodam, że tego typu specyfiki są też w ofercie wszędobylskich drug-dilerów i ludzie tacy jak ten zwierz, który dostał od nas wpier** po wyjściu z mamra będzie miał przesrane również u handlarzy, bo przez takie przechwałki ciągnie na dno nie tylko siebie, ale i dostawcę, dostawca-hurtownika i się zaczyna domino. A jak nasze władze są do tego typu narkotyków nastawieni-wiadomo, nie odpuszczają.

Pozdrawiam

#48

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co słyszałam, pigułka gwałtu może też oprócz tego co tu piszecie, spowodować nieodwracalne zmiany w organizmie. NIe wiem, czy to prawda, może ktoś potwierdzi?

#49

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pigulka Gwaltu jak kazdy 'narkotyk?' powoduje nieodwracalne zmiany w organizmie. Zadko sie zdarza zeby takie zmiany zainstnialy przy pierwszym kontakcie z tym srodkiem, ale zawsze niszczy to organizm. A co do tego co mowil slider, ja bym nawet na policje nie dzwonil tylko po tym jak koles by juz dostal wpier*** to jeszcze nafaszerowalbym goscia tymi jego tabletkami...

#50

Astral.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co słyszałam, pigułka gwałtu może też oprócz tego co tu piszecie, spowodować nieodwracalne zmiany w organizmie. NIe wiem, czy to prawda, może ktoś potwierdzi?

nie jestem specjalista ale jakby pigulki gwaltu mialy takie wlasciwosci to bylyby wykrywalne po dluzszym czasie niz kilka/kilkanasie godzin. a z tego co wiem to ich skladniki rozpuszczaja sie w organizmie na substancje ktore naturalnie w nim wystepuja i dlatego nie mozna tego scierwa rozpoznac...

#51

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

trzeba gnębić to gó#no, i ludzi "używających" tego :/ ja nie wyobrażam sobie takie coś zrobić jakiejkolwiek dziewczynie:/ nie ma to jak przyjemność z tego że zdobyło się dziewczyne :] a nie takie gó#no robić ;/

#52

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kabnoz, popieram Cie w 100% :) Masz + za myslenie :)

#53

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się. To jest zwykłe wykorzystanie laski i tym samym zostawienie na jej psychice trwałego śladu. Tylko chorzy ludzie są do tego zdolni :/

#54

slider.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba nie tylko ja jeszcze sądzę, że sądownictwo jak i system stosowania kar w Polsce jest zbyt pobłażliwy...
Nie mam zdania na temat kary śmierci, ale uważam, że takie "zwierzęta" powinny być publicznie piętnowane, aby WSZYSCY wiedzieli, że taki-a-taki zrobił to i tamto. Do tego proponowałbym wprowadzenie kary opierającej się na krajowym rejestrze długów, aby tacy ludzie już NIGDY nie dostali kredytu, ani nie mogli czegokolwiek wynająć. Po prostu zrobiłbym wszystko, aby takim ludziom życie uprzykrzyć... Chodzi mi o swojego rodzaju karę śmierci w ujęciu społecznym, nie fizycznym, bo nie wierzę w skruchę ani resocjalizację takich typów.
Inną sprawą jest udowodnienie komuś winy. Nie chodzi mi tu bynajmniej o to, że się ktoś wywinie (co jest u nas bardzo prawdopodobne), raczej o niesłuszne oskarżenia, bo biorąc pod uwagę to co się dzieje w naszym kraju to wrobienie kogoś w takie bagno nie powinno być problemem.
Co wy na to?

Pozdrawiam

#55

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gumis123 bardzo ci Dziękuję :) nie popieram takiego zachowania,nie potrafisz poderwać laski to jesteś lol i gwałt w niczym nie pomoże! zgwałcisz- tracisz szacunek w oczach wielu ludzi,w tym mnie,ale przede wszystkim krzywdzisz tą dziewczynę... Nie potrafię zrozumieć jak wogóle można zgwałcić dziewczynę,to obrzydliwe i obleśne. Trzeba tępić te wszystkie zboczenia,pedofili itp ,bo to nie choroba ,to już dla mnie nie jest chorobą lecz piep#%onym zboczeństwem!
Pozdrowienia dla wszystkich "normalnych " :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych