Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletka Gwałtu


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#31

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko obstaję przy tym, że nikomu to nie powinno się przydarzyć, nawet tym, które wg Was na to "zasługują"...


Masz racje... Mimo tego iż uważamy osoby, że są kretynami, idiotami, nienormalnymi ludźmi, którzy nie mają żadnego celu w życiu i rzadko kiedy bądź w ogóle nie otwierają sie dla innych to i tak nienależy życzyć nikomu złego... Bądź miły dla wszystkich nawet gdy oni nie są dobrzy dla Ciebie! ;)

#32

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bądź miły dla wszystkich nawet gdy oni nie są dobrzy dla Ciebie! wink1.gif


Hyhy nie dokładnie o to mi chodziło :) Jeśli ktoś jest nie w porządku wobec mnie, też jestem taki w stosunku do niego, ale nie życzę mu niczego złego bo każdy ma prawo do tego aby być, tym kim jest. Nie wiem czy jasno się wyraziłem... ;)

#33

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hyhy nie dokładnie o to mi chodziło Jeśli ktoś jest nie w porządku wobec mnie, też jestem taki w stosunku do niego, ale nie życzę mu niczego złego bo każdy ma prawo do tego aby być, tym kim jest. Nie wiem czy jasno się wyraziłem...


Nie należy odpłacać tym samym wrogowi.. Pokaż mu, że jednak umiesz sie powstrzymać i jesteś rozważny, nie podjemujesz decyzji pochopnie, nie kierujesz sie nerwami. Wiem, że są sytuacje nie do wytrzymania ale okaż trzeźwość umysłową. Zanim coś zrobisz lub powiesz pomyśl trzy razy. Kieruj sie sercem i rozumem bo we dwójke zawsze raźniej a współpracują one ze sobą tak jak kobieta i mężczyzna.

#34

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję zrobić prosty eksperyment. Fajnie się ubrać i pójść gdzieś na imprezę. A później zaproponować kilku dziewczynom drinka. Ciekawę ile odmówi ?
Większość pewne się zgodzi. Jeżeli ktoś jest zdecydowany podać jej GHB, to można to zrobić podczas podawania jej kieliszka/otwartej butelki lub też zrobić gdy ona nie będzie patrzeć na swój napój.
Z resztą GHB można zastąpić środkiem domowej roboty, o podobnym działaniu. Można przykładowo rozpuścić w butelce piwa kilka tabletek nasennych, a później podać to koleżance. Działania alkoholu połączonego ze środkiem nasennym jest naprawdę szybkie. W dodatku posiadanie tych substancji jest legalne.
A następnego dnia...co właściwie taka dziewczyna będzie mogła powiedzieć Policji o przygodnie spotkanym facecie ? Przypuszczalnie tylko to że miał na imię X i postawił jej drinka. W najlepszym razie zapamięta twarz.
Jeżeli ktoś ma skłonności do tego typu przestępstw na tle seksualnym, to miejsca w stylu dyskotek są idealnymi "łowiskami".

#35

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gwarantuje Ci że 75% dziewczyn, którym będziesz chciał postawić drinka, ubrany stylowo, elegancko oraz będziesz takim sexapealem to nie będą potrafiły odmówić. A ja nie umiałbym tak zrobić... Bo mnie to nie rajcuje. A zresztą co to za sztuka wyrwać "laske" z dyskoteki... Jak ona sie "narypie" za przeproszeniem to świat jest dla niej piękny a "ja" tym bardziej... Więc droga szeroka... ale nie życze Ci tego żebyś w taki sposób poznał miłość swego życia.

#36

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to są rozważania czysto teoretyczne. Nie biorę udziały w żadnych zabawach towarzyskich. W ogóle się z nikim nie spotykam. Cały dzień spędzam przy szklanych ekranach. Jak przystało na przeciętnego gościa ze zjechaną psychiką...

#37

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma w tym nic złego, że towarzysz Florek przesiaduje cały dzień przed monitorem. Nie robisz nikomu nic złego.. Ale warto czasem ujrzeć światło dzienne być może spotkasz dziewczyne, w której sie zakochasz ;) ... A słowo "cały dzień przy ekranie" traktuje jako czysta przenośnia.

#38 Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut

Gość_Queen Henemet Amon Hatszepsut.
  • Tematów: 0

Napisano

Drogi Florku - niewolniku kompa, artykuł ten został tu zamieszczony ku przestrodze, oraz w celu napiętnowania takiego postępowania i uczulenia ludzi na problem, ty natomiast piszesz jak można niepostrzeżenie zaaplikować taką tabletkę lub plaster.
Moja rada dla ciebie: Nie rób tego więcej.
Dziewczyny, uważajcie kogo poznajecie w dyskotekach i nie przyjmujcie drinków i żadnych innych napojów od świeżo poznanych, nieznajomych facetów.

#39

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

, nieznajomych facetów.


Prawdziwy facet nie ucieka się do poniżających go chwytów, by zdobyć kobietę. Zakompleksione gnojki robią to z ukrycia, którym natura poskąpiła, ale przede wszystkim rozumu. Szkoda, że taki zwyrodnialec nie zastanawia się nad tym, że niszczy psychikę najczęściej do końca życia takiej osobie. A już jakim trzeba być dupkiem żeby powiedzieć że komuś się należy?. :cafe:

#40

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A już jakim trzeba być dupkiem żeby powiedzieć że komuś się należy?. :cafe:

Ci, którzy tak twierdzą, sami mogą kiedyś nieprzyjemnie się zdziwić :/



#41

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Tacita. Załamałaś mnie całkowicie, albo nie wiesz co napisałaś. Nie zdziwiłbym się gdyby to napisał mężczyzna, ale kobieta?.

#42

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bezwzględu na to czy sprawca wcześniej odurza czymś ofiarem, czy nie, gwałt jest gwaltem i wszyscy zgadzamy się co do jego kryminalnej natury.
A na imprezach trzeba zwyczajnie być ostrożnym.

#43

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

+Tacita. Załamałaś mnie całkowicie, albo nie wiesz co napisałaś. Nie zdziwiłbym się gdyby to napisał mężczyzna, ale kobieta?.

Nie rozumiem? Napisałam, że ci, którzy twierdzą, że niektórym kobietom taki los się należy, sami mogą kiedyś doświadczyć czegoś złego przez takie teksty. Gdy to przeczytałam, krew mi się w żyłach zagotowała.
Co Cię tak dziwi?



#44

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sa ludzie i ludziska, niestety czlowiek ma taka nature, a szczegolnie kobiety (musialem :P ), ze podswiadomie lgnie do tego, co zazwyczaj zbyt uczciwe ani dobre nie jest.

#45

slider.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To i ja się wypowiem,

znałem niedawno takiego skur**syna, który po jednej ze wspólnych imprez wyszedł z panienką do domu. Okazało się później, że dziewczyna została zgwałcona. Moje pierwsze podejrzenie padło właśnie na tego kolesia. Nie tylko moje zresztą, bo i niektórzy znajomi też skojarzyli pewne fakty. Jako że studiowaliśmy na jednym wydziale, znaliśmy się i czasem jakieś piwko się wypiło razem-zaprosiliśmy go na domówkę... Upił się koleś, a jak to on po pijaku rozwiązywał mu się język i zaczął się przechwalać, że ma swoje "sposoby" na dziewczyny. Pokazał nam cały arsenał różnego rodzaju specyfików. Co zrobiliśmy? Stłukliśmy go jak psa, przez ponad godzinę lało go 7 różnych osób (w tym dziewczyny). Stłukliśmy go do nieprzytomności, po czym wezwaliśmy policję i rodzinę tej dziewczyny. Na miejscu opowiedzieliśmy wszystko policjantom, że od nas karę już dostał, teraz pora na nich. Chyba zrozumieli o co chodzi, bo w raporcie napisali, że znależliśmy go pobitego pod domem. Zabezpieczyli dowody, kolesia odwieźli najpierw do szpitala, po miesiącu wyszedł ze szpitala i trafił prosto do więzienia. Posiedzi jeszcze 4,5 roku. A jak wyjdzie to niech się lepiej na uczelni nie pokazuje.

Pozdrawiam


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych