Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletka Gwałtu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#16

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Patryczek czy wszystko co złe to według Ciebie wymyśl Niemców?
Daj spokoj. Nie tylko na imprezach techno ci tego dosypia. Nawet na tych twoich zlotach "wrogów niemieckich" czy czymś jest to możliwe.

#17

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jaka ksiazke? :P

Chyba Gwiezdny Wędrowieć 2 prawdę przekazuje. :cafe:

Właśnie tą :P

Metody11: masz może jej wersję elektroniczną? Szczerze mówiąc, wolałabym przeczytać ebooka, niż zamawiać książkę z tego tytułu, że mam teraz mnóstwo innych wydatków :/ Udzielisz mi proszę informacji (PM)?

-koniec off topu-

Czy te pigułki wynaleźli Niemcy? Nie zdziwiłbym się. Oj nie wiem tutaj nie ma imprez techno.

Patryczek, to nie jest temat o naszej nietolerancji czy nienawiści do Niemców, lecz o tabletkach gwałtu. Załóż osobny topic i tam wylewaj swoje żale ;) To samo tyczy się techno. O ile mnie pamięć nie myli, gdzieś już był temat o tym gatunku muzycznym..



#18

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryczek czy wszystko co złe to według Ciebie wymyśl Niemców?
Daj spokoj. Nie tylko na imprezach techno ci tego dosypia. Nawet na tych twoich zlotach "wrogów niemieckich" czy czymś jest to możliwe.

Cóż takiej patologii jak na imprezach techno raczej nie ma.

Patryczek, to nie jest temat o naszej nietolerancji czy nienawiści do Niemców, lecz o tabletkach gwałtu. Załóż osobny topic i tam wylewaj swoje żale ;) To samo tyczy się techno. O ile mnie pamięć nie myli, gdzieś już był temat o tym gatunku muzycznym..

Wiem o tym. Popatrzcie ze wszystkie przykłady przytoczone są z imprez typu dyskoteka, techno itp.

#19

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tylko mam nadzieję, że już niedługo z tego wyrośniesz Patryczek.

niemcy szatan, niemcy zło! w ogóle przypakuj i wstąp do bojówek polskich najlepiej :]

Żbikusiu (lol jak to brzmi), też zastanawiam się co jest gorsze: nie pamiętać nic, czy pamiętać jak pięciu kolesi Cię bestialsko gwałci.

#20

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Popatrzcie ze wszystkie przykłady przytoczone są z imprez typu dyskoteka, techno itp.

Ponieważ w dyskotekach jest najwięcej potencjalnych ofiar, ze względu na dużą ilość ludzi, którzy przychodzą się tam pobawić. Inna sprawa to taka, że w tego typu miejscach, łatwo o nieuwagę ofiary.
Nie wiem dlaczego tak uczepiłeś się tego techno. Z tego co wiem, w dyskotekach puszcza się różną muzykę ;)

Wiem o tym.

Skoro wiesz, dosyć o techno :] (o Niemcach też)



#21

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cóż takiej patologii jak na imprezach techno raczej nie ma.
Wiem o tym. Popatrzcie ze wszystkie przykłady przytoczone są z imprez typu dyskoteka, techno itp.

Bo o tych w zaciszach domowych się nie mówi z prostej przyczyny. Taka ofiara zasypia i budzi się w łóżku znajomego i za nic nie może sobie przypomnieć dlaczego jest naga. Nie błąka się przez to po ulicy w negliżu nieświadoma swojego zachowania. I zapewniam Cię, że nie chwali się koleżankom co robiła nocą.



#22

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się jednak leczy w inny sposób

taki obrazeczek, ktory przyuwazylem na innym forum:
Dołączona grafika
mozna jeszcze nozyczki zabrac i odciac conieco co by dalej nie zwisalo.

Okazać się może że to nasi koledzy i dobrze nam znane osoby.

az mi sie smutno zrobilo jak sobie przypomnialem pewna sytuacje. zbyt osobista by opowiadac, ale wystarczy, ze potwierdze fakt, ze nawet najlepszym znajomym/przyjaciolom nie mozna ufac w 100% (oczywiscie nie kazdemu, ale nie wiesz ktory to ten niewlasciwy).

Ponieważ w dyskotekach jest najwięcej potencjalnych ofiar, ze względu na dużą ilość ludzi, którzy przychodzą się tam pobawić. Inna sprawa to taka, że w tego typu miejscach, łatwo o nieuwagę ofiary.
Nie wiem dlaczego tak uczepiłeś się tego techno. Z tego co wiem, w dyskotekach puszcza się różną muzykę ;)

jemu chodzilo nie o sama dyskoteke, jako miejsce do zabawy, ale o dyskoteke w sensie techno party. i racja, najczesciej sie slyszy o czyms nieporzadanym, co sie wydarzylo na imprezach techno, ale to nie o tym jest ten temat, jak juz ktos wczesniej wspomnial.

#Down
Zamykac? I my, podatnicy (znaczy ja w przyszlosci d;) mamy za ich utrzymanie tam placic? A gdzie tam, naboj tanszy.

#23

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to bez różnicy co gdzie puszczają. Te tabletki są wszędzie, więc co za różnica czy w tle leci techno, hip-hop czy heavy metal? Ja częściej słyszę o różnych incydentach z imprez hip-hopowych, ale nie uważam, aby to była jakaś reguła..

No właśnie, to nie jest temat o techno i dokładnie ja o tym wspominałam :]

A co do obrazka.. Mam inne rozwiązanie. Uważam, że powinno się takich zamykać w zakładzie, dopóki nie wyleczą swoich kompleksów.



#24

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo to wszystko przez kobiety :) Niektorym osobnikom plci zenskiej nalezy sie takie cos :)

#25

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo to wszystko przez kobiety :) Niektorym osobnikom plci zenskiej nalezy sie takie cos :)


Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś?
Nikomu nie życzę takiego przeżycia, nawet największemu wrogowi, czy to kobiecie czy mężczyźnie. Choć może jakbyś sam osobiście przeżył gwałt po tej tabletce - paru nagrzanych facetów przewaliło Twoje dupsko - zrozumiałbyś i nie pisał takich bzdur :mlotek:
Radzę się następnym razem zastanowić 100 razy zanim cokolwiek napiszesz! Za taką wypowiedź należy Ci s,ę porządny warn!

#26

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś?
Nikomu nie życzę takiego przeżycia, nawet największemu wrogowi, czy to kobiecie czy mężczyźnie. Choć może jakbyś sam osobiście przeżył gwałt po tej tabletce - paru nagrzanych facetów przewaliło Twoje dupsko - zrozumiałbyś i nie pisał takich bzdur :mlotek:
Radzę się następnym razem zastanowić 100 razy zanim cokolwiek napiszesz! Za taką wypowiedź należy Ci s,ę porządny warn!


A co to cenzura jest na tym forum ? Wypowiadam swoje zdanie i tyle, a swojego zdania w tym temacie nie zmieniam, poniewaz jest ono przemyslane, wiekszosci kobiet tego nie zycze, ale niektore moim zdaniem zaslugiwalyby na takie cos, (nieliczne ale jednak) moze by to je czegos nauczylo. Bo przeciez zycie jest po to by jak najwiecej doswiadczac i sie uczyc na bledach. I jeszcze raz powtarzam nie chodzi mi o wszystkie kobiety, tylko te nieliczne ktore zasluguja na taka lekcje pokory.

#27

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hyhy co nie zmienia faktu, że nie jest to cywilizowane podejście do sprawy...Jakie kobiety masz na myśli? Bo moim zdaniem żadne nie zasługuje na takie coś. Kobieta to kobieta i należy mieć szacunek do niej, a jeśli są takie które nie szanują swojego ciała... Cóż ich wybór, świadczy o prymitywności tej kobiety.

#28 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Cóż ich wybór, świadczy o prymitywności tej kobiety.

Nie uogólniaj, niektóre nie maja wyboru.

Wypowiadam swoje zdanie i tyle, a swojego zdania w tym temacie nie zmieniam, poniewaz jest ono przemyslane, wiekszosci kobiet tego nie zycze, ale niektore moim zdaniem zaslugiwalyby na takie cos, (nieliczne ale jednak) moze by to je czegos nauczylo.

Zgodzę się, że niektóre osoby na to zasługują. Ale te można policzyć na palcach jednej ręki ;)

Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś?

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania, a to że się z cudzym poglądem czasem nie zgadzamy... Cóż, życie ;)

#29

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faceci, którzy gwałcą nie potrafią kochać. Żyją chwilą, żyją zabawą... Najczęśniej to właśnie prawi ludzie padają ofiarami takich ludzi. Możemy tego uniknąć gdy jesteśmy z kimś naprawde bliskim tzn. jako para, przyjaciele, rodzina... Jeśli coś będzie nie tak napewno sie nami zainteresują. A co do imprez typu techno-party... Dla mnie to jest dobre miejsce do tego by kogoś poznać, postawić coś a potem sie bawić... łeeee.. Dobra restauracja, dom, klub, pub... jest dużo miejsc, w których możemy się cieszyć bez zbędnych zmartwień o to iż ktoś może nam coś zrobić.... Facetów pociągają te, które pokażą ciało. Widać, że mają niezłą "dupe" to trzeba sie popisać i wykręcić jej numerek (przelecieć ją). Osobiście nie wybieram sie z moją sympatią na żadne dyskoteki. Domówka z nią to coś cudownego ;] a gdyby sie jej coś stało... to ja nie darowałym sobie tego!

Miałam koleżankę bardzo porządną, dobrze się uczyła i w ogóle. Rodzice jednak nie puszczali jej na żadne imprezy. Bardzo to przeżywała, ale pewnego razu dali się ubłagać. Na imprezę jechali wszyscy jej znajomi, do tej pory żałuję, że ja tam nie pojechałam. Ania była naprawdę świetną dziewczyną, była ufna i dla wszystkich życzliwa. Na dysce nie piła nawet alkoholu, tylko sok i to właśnie do niego wlał jej tę tabletkę jakiś szmaciarz, gwałcił ją kilka razy razem z kolegami.


Niestety tak bywa... Całe życie można być ostrożnym... A raz tylko zaryzykujesz i tracisz wszystko!

#30

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie uogólniaj, niektóre nie maja wyboru.


Cóż, akurat w tym momencie nie chodziło mi o te, co nie mają wyboru. Miałem głównie na myśli te kobiety, które robią z własnego wyboru jedynie po to, by zaspokoić fizyczne potrzeby ;)

Zgodzę się, że niektóre osoby na to zasługują. Ale te można policzyć na palcach jednej ręki wink1.gif


Mimo wszystko obstaję przy tym, że nikomu to nie powinno się przydarzyć, nawet tym, które wg Was na to "zasługują"...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych