Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rabin: Jezus To Mesjasz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to nikogo nie zainteresuje, ale jest jedna przepowiednia, która miała miejsce (chyba dwa lata temu- może więcej), że rząd dwóch braci(POLSKA) doprowadzi do upadku gospodarki jak to miało miejsce w Argentynie. Przyczyną może byc odebranie nam Euro 2012 i utrata szybkiego rozwoju na kolejne kilkadziesiąd lat. Przepowiednia mówi, że do tego czasu w Naszym ktaju zrobi się bardzo źle.

Teraz zgadujcie skąd ta przepowiedna i kto ją wygłosił.


Mam nadzieję, że nie mam tej osoby co Ty, na myśli! :( Bo jeśli tak... to coś mi się wydaję, że robimy zbiórkę kasy na forum, i jedziemy kopać!
  • 0

#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest to przepowiednia, która została wygłoszona przez Kobietę, z której wszyscy się śmieją. Przepowiednia ta, została poprzedzona inną, która mówi nam, że upadnie również Nasza Izba zdrowia. Ten proceder ma już miejsce. Widac to po tym co dzieje się z szpitalami, lekarzami i pielęgniarkami. Są też likwdowane szpitale. A co do Euro to wszystko wskazuje na to, że nie damy rady do 2012.

To zostało ogłoszone tuż po objęciu władzy przez Braci Kaczyńskich i na ponad rok, przed przyznaniem na EURO 2102.
  • 0

#18

Gohanssj5.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2102 :P dobre :PP nie wiedzialem ze wtedy tez bedziemy mieli euro :PP nie no zart taki.(Sory nie moglem sie powstrzymac :P )
  • 0

#19

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mie ciekawi teraz kieidy wyjdą na jaw dokladne wizje Siostry jadwigi z kazierza dolnego.
Tak wogule to pasowalo by zalożyc odrebny topick na ten temat ,byl kiedys na stronie nautiliusa ciekawy wywiad z jedną sióstr która powiedzila co nieco.Ja jako fanatyk r 2012 odebralem to jako kolejny znak który ma nas uswiadomic nadchodzącyh zmian w tym r:)

edycja cisz: Apeluję o poprawienie błędów!
  • 0

#20

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam i pozdrawiam... z tego co ja się orientuję, powtórne przyjście Mesjasza nie będzie niezauważone, mówi o tym Biblia i wiele innych przekazów, objawień czy proroctw...


Nie będzie to zauważone w ten sposób, że się objawi on telewizji, Kaduri wyjasnił to w ten sposób:

Mesjasz nie będzie piastował żadnych stanowisk, ale będzie pomiędzy ludźmi, jak również będzie korzystał z mediów do komunikowania się


I w tym momencie może byc to tylko poprzez Internet w innym przypadku mógłby byc tylko przedstawiany.

te przekazy mówią również, że w "czasach ostatecznych" pojawiać się będzie wielu fałszywych mesjaszy i będą próbowali zwieść ludzi... w ciągu ostatnich miesięcy natrafiłem na kilka takich historii m.in.



Zgadzam się z tobą jest wiele fałszywych Mesjaszy, ale tego prawdziwego będzie mozna poznac m.in po jego wiedzy jaką ma.Ci fałszywi bedą czynic cuda i fałszywe znaki.

Asef podał wyżej link do innego tematu gdzie ktoś pisał na forum, że jest mesjaszem...



No bo jest.Bo przedstawił argumenty, różne interpetacje Biblijne i Nostradamusa oraz także wiedzę po częsci przekazał, itd, a nikt nie jest wstanie podważyc to co on mówi.Również opisał swoją wyprawę do Rennes le Chateau tam gdzie jest ukryty Testament Boga, który wzkazuje na tośamośc Mesjasza, która jest zgodną z jego osobą.

Uważam, że gdy się Mesjasz objawi, ujrzą to wszyscy ludzie na ziemi i będzie to oczywiste, że to właśnie On...



Oczywiście, ale to ma byc w ostatnim dniu, czyli 21.12.2012


Myślę, że notatka Kaduriego nie wzkazuje dokładnie imienia Mesjasza jako Jezusa, może tutaj chodzic o Jezusa Ród.

Użytkownik Asef edytował ten post 25.12.2007 - 13:38

  • 0

#21

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe informacje. Kolejny dowód (jeżeli to prawda, a jest nią na pewno przynajmniej w moim odczuciu :) ) ze zawsze byliśmy oszukiwani przez instytucje kościelną (w tym wypadku żydzi :P ale to nie wyklucza innych religii)
  • 0

#22

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kościoły walczą o dusze :) . Nie mogą sobie pozwolić na negacje własnej religii, ponieważ bez wierzących nie mają racji bytu. To by był gol do własnej bramki.
  • 0



#23

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

edit AlienGrey

Kasacja treści oraz blokada konta za szerzenie sekty.

  • 0

#24

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tu nasuwa się istotne pytanie; Dlaczego rabin, który sporządza notkę jesienią 2005r. zastrzega sobie sprawę, by otwarto ją zaledwie półtora roku później?

Jakie znaczenie ma ten czas?

Nie może tu chodzić o samo przyjście Mesjasza, chyba, że miałby się w tym czasie narodzić. Z drugiej strony, czas narodzenia jest wykluczony wskazywanym sposobem działania Mesjasza. Ma On korzystać z mediów, jak również w różny sposób objawiać się ludziom, czego nowo narodzone dziecko nie może uczynić.

Czas półtora roku jest istotny, skoro został przez rabina określony i to na pewno nie bez przyczyny. Ten czas, nie tylko dotyczy istotnej rzeczy w sprawie objawienia Mesjasza, ale również ją wskazuje. W żadnym innym razie takie zastrzeżenie rabina nie miałoby sensu.


* Co wskazuje czas półtorej roku?
* Może wskazywać tylko jedno; w tym czasie Mesjasz uczyni zapowiadane rzeczy.

A może po prostu chodziło tylko o to, aby ta notatka była otwarta po śmierci rabina. W końcu sporządzając ją był już bardzo chory, u kresu swojego życia.

Chciałbym zadać Gryfowi144 pytanie.
Co ma do powiedzenia na temat osób przedstawionych na poniższym zdjęciu:
Dołączona grafika
???

Od lewej: Jezus Chrystus, Mojżesz i jego żona Tyara.
  • 1



#25

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym zadać Gryfowi144 pytanie.
Co ma do powiedzenia na temat osób przedstawionych na poniższym zdjęciu:
Dołączona grafika
???

Od lewej: Jezus Chrystus, Mojżesz i jego żona Tyara.


zasluze na upomnienie/warn...

haha, padłem :)
TO jest chore.
  • 0

#26

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chore - to mało powiedziane. Skoro ci ludzie nie potrafią nauczyć się kilku zdań na pamięć i muszą czytać tekst koło kamery(na takim przypale, że mało im gałki nie wyskoczą), to mogli by chociaż zainwestować w ciemne okulary 8)
  • 0

#27

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie przed chwilą zmarł Ariel Szaron. Czekamy na Jezusa :)
  • 4

#28

info44.
  • Postów: 15
  • Tematów: 8
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

kolego teraz spójrz szerzej w to co napisałem na temat rozwiązania tego kodu..... zrób to jak szaleniec, zrób to dogłębnie. i jeszcze raz zastanów się nad swoim komentarzem który podstawiłeś pod moim krótkim artykułem......

P.S.

"To moja kabina...." "to moja dziedzina" a teraz

"oblicz pole podstawy jaką jest orginał, lub działania poletko jeśli jesteś marionetką, ta wroga sugestia pożera Cię jak bestia, mów do serca bitu bo tam jest amnestia"

"Jestem Bogiem, uświadom to sobie"

"Teraźniejszość jest ich, ale przyszłość należy do mnie..."

Nikola Tesla


  • -4

#29

CvdT.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie przed chwilą zmarł Ariel Szaron. Czekamy na Jezusa :)

 

Jest i "Jezus" :)

http://niewiarygodne...ajticaid=6120a3


  • 1

#30

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

CvdT

Haha niezły kabaret, widać idea kultu religijnego może zle wpływać na psychikę :)


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych