Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masturbacja - Problem Czy Przyjemność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#121

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli będziemy pamiętać że najpierw jest Natura i Jej prawa, odwieczne prawa natury. Wszystkie nakazy i przykazy próbujące ingerować w nią , a działające przeciwko prawom natury,  tworzą właśnie patologiczne zachowania.             22z - " Czy jak powiem, ze niektorzy zachowuja sie jak baby to to nikogo nie obrazi, albo jak homo? - "  -  co przez to rozumiesz ?



#122

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To przynajmniej "moralne".


Czy ja wiem... Jeżeli ktoś karci samego siebie za to co zrobił, nie czyniąc przecież nikomu żadnej krzywdy, to może powinien udać się do psychologa albo seksuologa.



#123

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To wszystko przez masturbacje?

To co napisalem jest ogolnie. Gdybym zaczal sie rozpisywac na kazda jednostke indywidualnie to huhu... mozna napisac ksiazka.

No ale podam przyklad: Czy kiedykolwiek spotkaliscie sie z taka sytuacja, kiedy jeden chlop prosi drugiego aby dotknal mu i sprawdzil jakiego wielkiego ma a obaj nie sa juz dziecmi? Albo koles ktory zaklada sobie w wiadome miejsce przedziurawiona maskotke podczas lekcji w szkole na oczach teachera (wtedy to bylo smieszne, a wszyscy mieli po 11-13 lat). Czy to nie jest przypadkiem skutek takich dzialan? (Nie spotkalem jeszcze osoby robiacej takie rzeczy jak opisalem i jednoczesnie bedac "moralna" w moich oczach.)

Nie chcem abyscie mysleli, ze biegam za kazdym i patrze co robi, ale akurat bylem w nieodpowiednim miejscu i czasie, a w dawnych czasach to kazdy sie tym chwalil.

Jeśli będziemy pamiętać że najpierw jest Natura i Jej prawa, odwieczne prawa natury. Wszystkie nakazy i przykazy próbujące ingerować w nią , a działające przeciwko prawom natury, tworzą właśnie patologiczne zachowania.

Czy my powinnismy sie rozwijac pod kazdym wzgledem, czy zyc na jednym poziomie?

22z - " Czy jak powiem, ze niektorzy zachowuja sie jak baby to to nikogo nie obrazi, albo jak homo? - " - co przez to rozumiesz ?


Po prostu nie moglem znalezc slowa okreslajacego zachowanie nie bedace w stylu mezczyzny. Jednoczesnie nie chcialem obrazic plci przeciwnej (nigdy nie uzylem i nie uzyje slowa "baba" do okreslenia kobiety, no chyba, ze jest mocny powod do tego).

#124

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ale podam przyklad: Czy kiedykolwiek spotkaliscie sie z taka sytuacja, kiedy jeden chlop prosi drugiego aby dotknal mu i sprawdzil jakiego wielkiego ma a obaj nie sa juz dziecmi? Albo koles ktory zaklada sobie w wiadome miejsce przedziurawiona maskotke podczas lekcji w szkole na oczach teachera (wtedy to bylo smieszne, a wszyscy mieli po 11-13 lat). Czy to nie jest przypadkiem skutek takich dzialan? (Nie spotkalem jeszcze osoby robiacej takie rzeczy jak opisalem i jednoczesnie bedac "moralna" w moich oczach.)


Może to przez fakt, że dorastałem w Holandii - mam głęboko w nosie co kto chce komu pokazać. Nie wszyscy chodzą roznegliżowani po lekcji wf-u, a jeżeli ma to miejsce, to taka osoba powinna spotkać się z psychologiem.



#125

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się bardzo dużo masturbowałem jako niemowlę i przez to mam teraz depresję i jestem bardzo emocjonalny.

#126

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja się bardzo dużo masturbowałem jako niemowlę i przez to mam teraz depresję i jestem bardzo emocjonalny.


Spotkaj się z Ewą na antenie tvn-u, pogadacie, na pewno Ci ulży :D. Żarty żartami, wszystko jest dla ludzi, ludzie nie są do wszystkiego.



#127

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale podam przyklad: Czy kiedykolwiek spotkaliscie sie z taka sytuacja, kiedy jeden chlop prosi drugiego aby dotknal mu i sprawdzil jakiego wielkiego ma a obaj nie sa juz dziecmi? Albo koles ktory zaklada sobie w wiadome miejsce przedziurawiona maskotke podczas lekcji w szkole na oczach teachera (wtedy to bylo smieszne, a wszyscy mieli po 11-13 lat). Czy to nie jest przypadkiem skutek takich dzialan? (Nie spotkalem jeszcze osoby robiacej takie rzeczy jak opisalem i jednoczesnie bedac "moralna" w moich oczach.)


Też słyszałem różneopowieściw tym stylu i działy się w PL. :P Tylko że są to jednostkowe przypadki. To już nie jest masturbacja tylko odnoszenie przyjemności seksualnej z faktu że ktoś nas widzi w tym momencie. Niektórzy mają takie odjazdy.

Ja się bardzo dużo masturbowałem jako niemowlę i przez to mam teraz depresję i jestem bardzo emocjonalny.


Oglądałem dużo muminków w młodości więc mam niewydolność krążenia. :P (nie mam ale coś musiałem wymyśleć)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych