Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masturbacja - Problem Czy Przyjemność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie uczono w szkole, że to nie jest grzech :P



#32

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Jeśli by się przeczytało parę artykułów można się dowiedzieć że nawet noworodki się masturbują...

Nie byłem wtedy noworodkiem, gdyż miałem ok. 4-5 lat. Głupio mi trochę o tym mówić, ale w tym wieku miałem taki dziwny sen, w którym śniła mi się jakaś kobieta. Nie pamiętam już szczegółów, ale pamiętam co odczuwałem podczas tego snu. I dopiero po ponad 10 latach zrozumiałem, że było to dość podobne do orgazmu.



#33

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja przekornie nawiążę do biblii. Otóż nie ma niej ani słowa o masturbacji. Kwestia ta się tam w ogółe nie pojawiła. Zaraz się pewnie odezwą głosy, że biblia nie mówi też nic o jeździe samochodem pod wpływem alkoholu, bo wtedy nie było samochodów. Ale masturbacja chyba była?

Jeśli to jest więc tak duży problem, to dlaczego zostało to zupełnie przemilczane?

hint: nie, 6 przykazanie nie mówi o masturbacji. mówi, że nie powinno się wskakiwać do łożka sąsiadowi. tyle.

#34

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zacytuje tylko Woodiego Allena:

"Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś kogo się kocha!"

#35

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie, 6 przykazanie nie mówi o masturbacji. mówi, że nie powinno się wskakiwać do łożka sąsiadowi. tyle.

Masz racje, Kościół zobaczył że ludzi znajdują sobie nową pociechę, i podpieli masturbacje pod to przykazanie. A księża to przenoszą po ludziach. W szczególności w szkołach.

#36

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Biblii jest o Onanie, ale w tym przypadku chyba chodzi o stosunek przerywany.



#37

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdecydowanie. fragment o onanie ma zupelnie inne znaczenie i przeslanie. no i zasadniczo nie ma nic wspolnego z masturbacja.

#38

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to żebym aprobował, ale takiego wyrażenia nawet dzieci z podstawówki używają :) Tytuł artykułu powinien brzmieć: "Masturbacja a zagłada ludzkości" albo "Masturbacja działaniem szatana" :] Może przesadzam, ale artykuł też jest przesadzony i niewiele w nim faktycznej wiedzy na temat tego hmm zjawiska :)

Dałem go pokazując, jak to kościół ... śmiesznie odbiera rzecz naturalną.

#39

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba trzeba podsunąć politykom takie rozwiązanie jakie obowiązywało kiedyś
Może będzie nowa ustawa ?

Każda niedozwolona czynność seksualna była skrupulatnie oszacowana. Za stosunek z dziurą w drewnie, łatwiej dostępną niż żona, spowiednik wymierzał 20 dni pokuty o chlebie i wodzie. Za stosunek analny – 15 lat pokuty odprawianej w każdy poniedziałek, środę i piątek. Spowiednicy zalecali kobietom, aby w trakcie kopulacji odmawiały koronkę do Dziewicy Maryi. Za ciężki grzech uważano "nienaturalne" pozycje, zwłaszcza najokropniejszą z nich – na amazonkę. Oral karany był surowiej niż przerwanie ciąży... :drink:

Historia Kościoła stała się historią panowania kasty celibatariuszy nad rzeszą żonatych



#40

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrze tatik, ale podawaj zawsze źródła bo nie każdy lubi czytać teksty przez kogoś poowydzielane.

#41

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wykonajcie minimalną pracę i zapoznajcie się z problematyką szacunku, miłości i odpowiedzialności w kwestii seksualności:
http://www.nonpossum...powiedzialnosc/

Bez takich podstaw wasze gadanie jest co najwyżej zabawne.

#42

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najczęściej dogadzamy sobie gdy jesteśmy samotni życiowo jak i w domu. Wtedy jesteśmy naprawde pobudzeni sexualnie. Ludzie, którzy nie mają dla kogo żyć w sensie drugiej połówki robią to często. W każdym bądź razie masturbacja jest dobra ale sex przyjemniejszy...

Single rlz.

#43

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha,
ostatni mój raz w kościele w spowiedzi to jak miałem jakieś 15lat, czarny bałwan spytał się mnie ile razy wale w ciągu tygodnia lub nawet dnia nie pamiętam,
krótka piłka CENZURA do księdza i już nigdy wiecej do kościoła nie zawitałem i cieszę się z tego :)

EDIT AlienGrey: Na forum przekleństw nie tolerujemy. Pierwsze ostrzeżenie

#44

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesteś męski... Dno...

#45

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ejael wale se codziennie konia i nie gadaj ze ty tego nigdy nie robiles bo to wtedy ty jestes inny no chyba ze masz 11 lat HAHAHAHA :papapa:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych