Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#76

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale przecież to niemożliwe. Zdjęcie wykonano pod takim kątem że nie ma możliwości zobaczenie napisu pod półką.

Chwileczkę, nie bardzo rozumiem, widziałeś zdjęcie którego "pilnie" strzże Tacita ?
  • 0

#77

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o zdjęcie, które Defibrylator umieścił w swoim pierwszym poście (treści tematu) ;)
  • 0



#78

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no ale chyba o to właśnie chodziło, żeby na zdjęciu nie było widać tego napisu? O.o
  • 0

#79

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

no wlasnie hahaha :rotfl: :wall:
  • 0

#80

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrze już, mniejsza o to - jakieś wyniki ?, ktoś wcześniej sugerował że napis to KROWA - czy był blisko ?
  • 0

#81

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic nie powiem, dopóki głosu nie zabierze Defibrylator. Próbujcie dalej :]
  • 0



#82

Bub.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ja tu widzę drogę naokoło :) Tacita nie myśl za dużo o tym wyrazie, bo ktoś odczyta Twoje myśli xP

Szczerze mówiąc spodziewałem się, że osoby, które opanowały na tyle OOBE, aby pomyślnie zakończyć eksperyment, nie będą się bawić w pierdoły na jakimś forum. A podejście "spróbuję, choć nic nie obiecuję" jest samo w sobie stwierdzeniem, że się nie wierzy w swoje możliwości, a to od razu wyklucza jakikolwiek "nieprzypadkowy" sukces :)

Niemniej czekam z ciekawością na odpowiedź Defibrylatora. Który chyba zapomniał o całej sprawie już.
  • 0

#83

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sa programy do lamania hasle archwow zip i mozliwe jest ze ktos uzyje takiego programu i za jego pomoca odgadnie to slowo

Pakujesz w win rarze.. wrzucasz na www.sendspace.com jako hasło dajesz 'S5s8q4a1vf+6a98f' kopiujesz i zapisujesz w notatniku (tylko tego nie zwal, bo potem beda jaja ze napis podrobiłes).. rozszyfrowanie takiego hasełka zajmnie, na naprawde kosmicznym sprzecie minimum dwa tygodnie, a pliki na sendspace sa tydzien..
  • 0

#84

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale ja tu widzę drogę naokoło :) Tacita nie myśl za dużo o tym wyrazie, bo ktoś odczyta Twoje myśli xP

Nie myślę ;) W sumie to cały czas w mojej głowie jest inny wyraz i z wielkim trudem przypominam sobie ten właściwy :P
  • 0



#85

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A podejście "spróbuję, choć nic nie obiecuję" jest samo w sobie stwierdzeniem, że się nie wierzy w swoje możliwości, a to od razu wyklucza jakikolwiek "nieprzypadkowy" sukces


Napisałem tak „że nie obiecuje” bo jak bym napisał że „na pewno się uda” i jak bym nie dotrzymał słowa to potem byście mnie zamęczyli ;) .

Nie jestem aż tak doświadczony że za każdym razem udaje mi się wyjść, no i dochodzi do tego jeszcze taki problem że jak się wyjdzie z ciała to czasami przedmioty są poprzestawiane lub nawet nie istnieją w świecie fizycznym, a w astralu są i nie wspomnę o problemie dotarcia do celu (pokoju) które nie oszukujmy się jest trudne jeśli chodzi o miejsce w którym się nigdy nie było… :/

Więc eksperyment chyba można uznać za zamknięty bo nie sądzę żeby ktoś jeszcze próbował z prostego powodu …BO JEST TO PO PROSTU ZA TRUDNE… :hmm:

pozdro :drink:
  • 0

#86

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Więc eksperyment chyba można uznać za zamknięty bo nie sądzę żeby ktoś jeszcze próbował z prostego powodu …BO JEST TO PO PROSTU ZA TRUDNE… :hmm:

Jestem odmiennego zdania :] Poza tym nie zabrał jeszcze głosu sam zainteresowany. Poczekamy :)
  • 0



#87

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czasem mam małe prorocze sny że za ok. tydz. sie coś stanie, spróbowałem ten eksperyment i miałem kuchnie w "podczerwieni" i odczytałem wyraz "krowa". Nie jestem pewien czy to to bo był bardzo niewyraźny.


On odczytał ten napis przez oobe czy przez swój "proroczy" sen. Jeśli przez sen i zgadł, to przecież niewiele to wnosi do eksperymentu.
  • 0

#88

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

On odczytał ten napis przez oobe czy przez swój "proroczy" sen.

Sny też przynoszą odpowiedzi.

Jeśli przez sen i zgadł, to przecież niewiele to wnosi do eksperymentu.

Pisałam już, że to nie jest ten wyraz ;)
  • 0



#89

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Koryfeuszów nam tutaj najmniej potrzeba, temat sam się obroni - jeden zgaduje - drugi mówi czy chybił.
Problem tylko w tym, że teraz nie ma na forum speców od zagadek.
;)
  • 0

#90

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tacita co z tego że sny też przynoszą odpowiedzi? To jest eksperyment dotyczący wyjaśnienia zjawiska OOBE, a nie proroczych snów. Co do wyrazu to najwyraźniej nie doczytałem, sorki.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych