Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 replies to this topic

#31

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój! :mlotek: Eksperyment jest prosty: przeczytac wyraz w kuchni Defiblyratora. kociec. kropka. A wy oczywiscie musicie roztrząsać czy mozna zaufac czy nie, czy trudno to zrobic, czy łatwo. Ja pieerr... jak stare dewotki spod kosciola! :sux: Po prostu próbujcie! Nie uda sie to trudno. Warto sprobowac :drink:
  • 0

#32

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kto otrzymał rozwiązanie jeśli można wiedzieć ? Który to mod ?

Ja dostałam wyraz. Zachowam pełne milczenie do momentu zakończenia eksperymentu.
  • 0



#33

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ismail dostała ten wyraz i zaraz dostanie zdjęcia pokoju, jej chyba uwierzysz.


Ismail Delivered
Żaden. Autor pomysłu mi nie zaufał


Czegoś tu nie rozumiem, kto z was kręci?
Edit: Już edytowałam post powyżej.

Ja dostałam wyraz. Zachowam pełne milczenie do momentu zakończenia eksperymentu.


I jak tu nie zwariować :aaa:
To przez edycję postu :wall:
  • 0



#34

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurrrr.... znowu! A co to cie obchodzi?!? Chcesz sie bawic teraz w detektywa? :sux: Skupmy się na eksperymencie a nie na pierdołach, niech kręcą, prztnajmniej zawsze jakies zabezpieczenie przed chcącymi wykraść "słowo"
  • 0

#35

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koniec gadania bez sensu, sprawa jest prosta.

Więc proszę do tematu.

  • 0

#36

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie bawię się w detektywa tylko to że wyraz jest w posiadaniu Ismail nie daje pewności, że kolega go w domu nie zmieni, a do pokoju i opisu jak wygląda, to zdjęcie też może być nie tego pokoju do którego można z tej kuchni wejść ot i tyle mojego dochodzenia. Niczego nie chcę kwestionować, ale trochę zdrowego rozsądku nie zaszkodzi.
  • 0



#37

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech_no tylko mi się uda wyjść to podam ci opis całego twojego domu bo mam dobrą pamięć :P
  • 0

#38

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie bawię się w detektywa tylko to że wyraz jest w posiadaniu Ismail nie daje pewności że kolega go w domu nie zmieni(....)

Uważam, że tego typu wypowiedzi sieją niepotrzebne zamieszanie. Eksperyment można przeprowadzić, a później wypisać tu wszystkie za i przeciw, po czym akcję powtórzyć.
Bez wzajemnego zaufania, doświadczenie na 100% okaże się klapą.
  • 0



#39

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

sciany sa sraczkowate a obok okna jest jakis glosnik albo pudelko :aaa:
  • 0

#40

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o odczytanie napisu :cafe:
  • 0



#41

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam trochę mnie nie było i się nie odzywałem ;) ja też piszę się na ten eksperyment nie obiecuje wyników od_razu ale będę próbował :)

Chociaż moim zdaniem to nie jest łatwe dla kogoś kto umie OOBE nie tylko dlatego że jest to dalekie miejsce w którym nigdy nie byłem ale też dlatego że w astralu nie wszystko się zgadza ze światem fizycznym. To zależy od wielu czynników i w_ogóle OOBE nie stosuje się do takich celów, no ale będę próbował :drink:
  • 0

#42

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem w 90% pewien ze na forum nie ma takiej osoby ktora moglaby wykonac to zadanie w tej chwili.
Jezeli ktos potrafi z wlasnych sil osiagnac obe to co najwyzej kilka metrow od swojego ciala.

Dodatkowa trudnosc jest w tym ze chodzi o fizyczny swiat, cialo niefizyczne jest jakby to powiedziec "wypychane" z izycznego swiata i dla poczatkujacego przebywanie w naszym swiecie sprawia duzo duzo klopotow.
Dlatego jezeliby ktos mialby to przeczytac to musialby miec pewne doswiadczenie.

że jest to dalekie miejsce w którym nigdy nie byłem ale też dlatego że w astralu nie wszystko się zgadza ze światem fizycznym. To zależy od wielu czynników i w_ogóle OOBE nie stosuje się do takich celów

Miejsce nie gra roli

w astralu jak juz jestes to nie jest to swiat fizyczny , jestes albu tu albo tam. Nowicjuszom zlewaja sie te dwa swiaty.

Obe jak najbardziej mozna stosowac do tych celow
  • 0

#43

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjęcie też może być nie tego pokoju do którego można z tej kuchni wejść


I co jeszcze wymyślisz? Czy ja Ci każę wierzyć w wyniki tego eksperymentu? Jeśli nie chcesz, to nie wierz, ale nie neguj nie mając żadnych podstaw. Dla Twojej wiadomości - właśnie wysyłam do Ismail zdjęcia mojego pokoju robione w nim i widzianego z kuchni. Co teraz wymyślisz?
  • 0

#44

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jestem w 90% pewien ze na forum nie ma takiej osoby ktora moglaby wykonac to zadanie w tej chwili.

Nie rozumiem skąd założenie, że na tym forum są sami nowicjusze? :o
  • 0



#45

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Stad , ze mimo wierze w wiele rzeczy paranormalnych to jednak potrafie jeszcze racjonalnie myslec ;pi gdyby kazdy z taka latwoscia mogl wywolywac obe to co do druga osoba na swiecie by to potrafila i nikt by nie mowil , ze to jest jakies dziwne zjawisko. A wiekszosc osob na swiecie nawet nie wie co to jest.

Jedna jak mowisz moge sie mylic , niech sie pokaza Ci profesjonalisci ;p
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych