Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mariusz.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedziałem wyraz jednej zaufanej osobie z forum, która to potwierdzi. Co do ostatniego akapitu, to mam takie samo wrażenie... siła autosugestii podczas relaksu/transu jest ogromna.

tu chyba chodzi o bilokację, a nie o oobe
  • 0

#17

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"OOBE (Out of Body Experience - doświadczenie bycia poza ciałem), inaczej bilokacja, to jedno z tych zjawisk, które przekonują, że duch nie tylko istnieje, ale może się także objawiać poza ciałem. OOBE polega na tym, że człowiek doświadcza wyjścia z własnego ciała i dociera do miejsc bardzo nieraz od jego fizycznego "ja" odległych. W czasie, kiedy dusza odbywa podróż, ciało fizyczne jest bierne i pozbawione zmysłów. Tradycja chrześcijańska nazywa OOBE "lotem ducha" albo "wizytą w duchu"."
  • 0



#18

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojciec Pio miał wiele darów, m.in. czytania ludzkich grzechów, więc ja bym nie porównywał jego umiejętności z przeciętnym człowiekiem. Jakoś siedziałem wczoraj całą noc w kuchni i nie widziałem tej osoby z forum, która tam była.
  • 0

#19 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Czuję, że będzie to totalna porażka, ale trzymam kciuki za dobre wyniki.
  • 0

#20

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakoś siedziałem wczoraj całą noc w kuchni i nie widziałem tej osoby z forum, która tam była.

Tak mi się zdaje, a zdaje się dobrze że Twój post pokazał się dopiero dzisiaj o 4.41 więc mimo dobrych chęci w nocy nie mogłeś nikogo zobaczyć, bo nikt jeszcze nie wiedział o Twoich planach eksperymentach.
Dodam jeszcze że wcale nie musisz jej zobaczyć, ale jeżeli tak się stanie to nie będzie musiała ta istota odczytywać słowa na półce, którego być może nie ma. Markerem po półce pisać, nie szkoda półki, może lepiej karteczkę przyklej?
  • 0



#21

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytaj sobie post jednej osoby (nie pamiętam kogo), która twierdzi, że podczas oobe była w mojej kuchni. Wogóle to radzę czytać wszystkie posty w temacie a potem coś pisać.

Zaczyna się robić tak jak przewidywałem, o matko =/ Wobec tego dam moderatorowi plik .zip zabezpieczony hasłem, w który wrzucę zdjęcie mojego pokoju (na zdjęciu kuchni widać go w głębi, na wprost drzwi). I niech ktoś poda mi kolor ścian w moim pokoju, lub jakiś charakterystyczny przedmiot (jest taki pod oknem). Zadowolona? Raczej nie przemaluję pokoju żeby za wszelką cenę obalić tezę o OOBE... pewnie i tak bym nie musiał, bo wątpię, czy ktoś weźmie udział w tym eksperymencie. Mimo wszystko zachęcam gorąco ochotników!

Pozdrawiam,

Defibrylator
  • 0

#22

pifpaf.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brawo!

Jestem dosc sceptyczny pomimo tego ze interesuja mnie takie "niewyjasnione" zjawiska itp rzeczy. Ciekawy pomysl na eksperyment. Nie pozostaje mi nic innego jak czekac na rozwoj zdarzen, chociaz wiekszosc prawdopodobnie zdaje sobie sprawe jak ten eksperyment sie skonczy.

Co do hasla badz tez zdjec zabezpieczonych zipe rarem czy tez innymi programami to nie uwazam tego za dobry pomysl. Takie haslo do archiwum jest bardzo latwo zlamac wiec nie radzilbym dawac dostepu do niego dla kazdego, conajwyzej adminowi badz moderatorowi.
  • 0

#23

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ojciec Pio miał wiele darów, m.in. czytania ludzkich grzechów, więc ja bym nie porównywał jego umiejętności z przeciętnym człowiekiem.

Nie ma ludzi i nadludzi. Uważam, że każdy może obudzić w sobie ukryte talenty, jeśli tego chce.
Nie chodziło mi jednak o porównywanie talentów, lecz o sam fakt tego, iż byli świadkowie OOBE Ojca Pio. Oznacza to, że nie jest to wytwór naszej wyobraźni.


niemniej jednak calkiem mozliwe jest aby mimo iz to tylko wytwor jego wyobrazni odgadl to slowo uzywajac czegos na ksztalt telepatii

To się nazywa zdalne postrzeganie bądź jasnowidzenie :)

W sumie mogłabym spróbować zdalnego postrzegania, ponieważ OOBE jeszcze nie umiem. Skoro rzeczywistość jest zmieniona w astralu, jak niektórzy piszą, być może właśnie dzięki jasnowidztwu uda się odczytać słowo. To się jednak mija z celem..
  • 0



#24

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kto otrzymał rozwiązanie jeśli można wiedzieć ? Który to mod ?
  • 0

#25 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

I niech ktoś poda mi kolor ścian w moim pokoju, lub jakiś charakterystyczny przedmiot (jest taki pod oknem).

O matko - ściany różowe, a przedmiot jest z drewna (jakieś klepki) nie potrafię opisać co to.
Jedno wchodzi w drugie.
Piszę co mi do głowy przyszło, bezład myśli, więc jestem pewny, że to nie to. ;-)
  • 0

#26

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytaj sobie post jednej osoby (nie pamiętam kogo), która twierdzi, że podczas oobe była w mojej kuchni. Wogóle to radzę czytać wszystkie posty w temacie a potem coś pisać.

Czytam, to że ta osoba była w Twojej kuchni, to nie znaczy że było to nocą.

Zarejestrowałeś się na forum tylko po to by przeprowadzić ten eksperyment?
Daruj sobie, nie wzbudzasz zaufania nic z tego nie będzie.
  • 0



#27

vitek.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zupelnie nie rozumiem i denerwuje mnie to ze potrzebujecie jakichkolwiek dowodow( zdjec, slow) zabezpieczonych haslami itp. Nie o to tu chodzi i nie o to chodzilo CHYBA autorowi tego tematu !! Gosc jest ciekaw (tak samo jak ja i pare innych osob) czy ktos kto potrafi OOBE moze zobaczyc to co tam jest. Po co mialby zmieniac slowo, NIE PISAC go wcale, albo robic cokolwiek po to zeby udowodnic ze jest to nie mozliwe. Latwo powiedziec ze sie nie da. Fajnie jednak by bylo gdyby komus sie udalo zobaczyc co lezy np. w przedpokoju albo stoi na parapecie i udowodnic ze JEST to mozliwe. Dajcie juz spokoj z postami typu przslij mi co to za slowo, albo propozycjami hasel.... NIE O TO TU CHODZI i dziwie sie ze nikt jeszcze nie napisal tego co ja. Mam nadzieje ze chociaz jedna osoba zrozumie o co mi chodzi.
  • 0

#28

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zarejestrowałeś się na forum tylko po to by przeprowadzić ten eksperyment?
Daruj sobie, nie wzbudzasz zaufania nic z tego nie będzie.


Ismail dostała ten wyraz i zaraz dostanie zdjęcia pokoju, jej chyba uwierzysz. Mam w dupie to, że mi nie ufasz i robisz wszystko, żeby podważyć autentyczność wyników tego eksperymentu. Śmieszy mnie to, że w innych tematach co chwilę czyta się o "podróżach astralnych" forumowiczów, a jak przyszło co do czego, to była tylko jedna osoba która odważyła się spróbować.
  • 0

#29

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Defibrylator nie chciałam Cię zdenerwować i nie mam zamiaru podważać wyników eksperymentu bo i tak nie wezmę w nim udziału, ale chciałam aby był wiarygodny, bo jak by nie było stronniczy jesteś.
  • 0



#30

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem stronniczy - coś musi w tym być, skoro tyle osób się tym interesuje i doświadcza tego stanu. Ale popieram teorię, że dzieje się to wszystko tylko w umyśle. Nie mam zamiaru się kłócić, w końcu nie po to tu jestem =)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych