Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#196

xalulax.
  • Postów: 33
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to mamy ochotnika!! Połowa sukcesu za nami :)
Chyba nie zawieszacie na razie eksperyment? Można sie obejść bez Har-Magedona :) (chyba)
  • 0

#197

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że skoro poimformował nas że wyjeżdża, wypada na Har-Magedona poczekać.
  • 0



#198

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ile można czekać! Har-Maggedon wyjechał na zarąbiście dłuuuuugie wakacje, a ja cały czas czekam na jakieś nowe posty w temacie. Ale widzę, że już wrócił :P Przed chwilą sprawdziłem kiedy był ostatnio widziany - bardzo niedawnjo :P (16 minut od tego postu). Tak więc czekamy :D
  • 0

#199

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak się postów moich nie czyta (?) to tak jest.
Edytowałem post ostatni w temacie jak wróciłem..ponad 2 tyg temu.


A śmiałek mnie zawiódł..
  • 0



#200

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i kloaka;/ Stoimy w miejscu:P
  • 0

#201

GrimlocK.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od roku :P

Edit [30.06.2008]:+.....
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • 0

#202

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i nikt mi nie odpowiedział :) Gdyby ktoś jednak chciał się podjąć zadania z pierwszego postu, to ja czekam :)
  • 0

#203

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo oni mają lepsze miejsca do zwiedzania, inne planety, inne wymiary a nie jakąś kuchnię, banda bachorów i tyle...
  • 0

#204

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ah... co to za posty?? kłótnie,wyzywki,jakies sprawy zaufania, dzieci-detektywi... znam takiego jednego... przyprowadze go na forum... duzo mi opowiadal jak sie przenosil dusza itd...

A jest tu jakis ''ktos'' co sie zna na tym? bo raczej nie...
  • 0



#205

Sarl.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe, dobre ;D... właśnie przeczytałem cały temat i momentami miałem niezły ubaw ;D... Nie z powodu pomysłu. Pomysł bardzo fajny i wiele pokazujący, nawet tego, czego zupełnie nie miał na celu, jak np. wzajemne relacje ludzi o różnej wierze, wyznaniu i podejściu do sprawy ;) śmieszyły mnie te kłótnie ;D.. Szkoda tylko, że autor tematu nie był na bieżąco, bo pominąłeś drogi autorze tematu kilka postów, w których były propozycje odpowiedzi ;)

Szczerze, naprawdę szczerze wątpię, żeby ktokolwiek tego dokonał ;) Nie dlatego, że nie wierzę, trudno powiedzieć czy wierzę czy nie. Ten temat mi udowodnił, że nikt tego nie dokona, przynajmniej tutaj ;)
  • 0

#206

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O fajnie, że tu ktoś napisał - pozwoliło mi to przypomnieć sobie pewną sprawę. Jakiś czas temu przeczytałem post Asieńki, z którego wywnioskowałem, że zdarza Jej się OOBE, wręcz jest już weteranem. Skojarzyłem to z tym, że tutaj miała być świadkiem razem z Aquilą, jeśli dobrze pamiętam. Jak coś pokręciłem to z góry przepraszam, ale jeśli gdzieś rzeczywiście tak napisałaś, to jestem przekonany, że tutaj to potwierdzisz. No i tutaj mam pytanie - nie możesz właśnie Ty wziąć udziału w tym eksperymencie i udowodnić nam istnienia OOBE ? Jeśli nie to dlaczego ?
  • 0



#207

Sarl.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oh, przecież wyjaśnienia już były :D ... i co więcej, nawet nie przytaczane przez weteranów oobe, tylko tych, którzy nie mają o tym pojęcia ;) jak ja :) W każdym razie przecież pisali, nawet ci co byli przecież już w tej kuchni - w oobe wszystko może być zniekształcone, niewyraźne, inni pisali, że w oobe nie można doświadczyć świata rzeczywistego, jedynie astralny, inni pisali, że w tym stanie wyobraźnia sama dodaje sobie obrazy i wizje, których nie ma, lub które chce zobaczyć... Mamy wiele wyjaśnień niepowodzeń ;) Szkoda tylko, że nikomu się nie udało i nie opisał dlaczego właśnie się udało:) a do tego też sporo osób, które twierdzi, że umie uzyskać stan oobe i mówiło, że spróbuje, zapomniało o temacie, albo to olało ;)


Reasumując - ten temat może tylko pomóc utwierdzić się w tym, że oobe nie istnieje ;) Ale że to mi nie wystarcza, to chciałbym się zgłębić w temacie instytutu Monroe. Jeśli ktoś z was ma jakieś linki do opisów ich eksperymentów czy coś takiego, to bardzo proszę o wysłanie mi ich na priv. Będę wdzięczny, pozdrawiam :)
  • 0

#208

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu przeczytałem post Asieńki, z którego wywnioskowałem, że zdarza Jej się OOBE, wręcz jest już weteranem.

Właściwie to mi się tylko zdarza, na dodatek spontanicznie, wiec pisząc że jestem weteranem to lekka przesada.

No i tutaj mam pytanie - nie możesz właśnie Ty wziąć udziału w tym eksperymencie i udowodnić nam istnienia OOBE ? Jeśli nie to dlaczego ?

Nie mogę. A dlaczego? - odpowiedź masz powyżej. Właściwie nie mam ochoty udowadniać niedowiarkom że istnieje.
  • 0



#209

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak myślałem. Dzięki.

Otóż drodzy sceptycy musicie się pogodzić, iż ludzie są egoistami i wiedząc o czymś niezwykłym, nie są zdolni podzielić się tym z innymi, by ich oświecić tą wspaniałą wiedzą. Prawdopodobnie tacy ludzie mając dowód nawet na istnienie Boga, zatrzymaliby go dla siebie i kpili z wątpiących.......... Istnieje też druga opcja... można się obawiać wybudzenia ze swojej bajki, zdając sobie sprawę, że ktoś może pewnymi zabiegami obalić całą magię, np po przez... eksperyment.
  • 0



#210

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nadal poruszamy się w przeciwnych kierunkach.
Osoby które doświadczyły - przeżyły wspaniałe doświadczenie z oobe, doświadczyły - dotknęły świadomie energie subtelne chcą aby Ci inni zrobili to samo. Sami.

Druga strona chce aby ktoś im pokazał.

Jestem zwolennikiem pierwszej opcji.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych