Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#1

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Osobiście nie jestem pewien jakie jest moje stanowisko co do oobe. Próbuję osiągnąć ten stan, kiedyś doszedłem do wibracji, ale nie chce mi się wierzyć, że to wszystko nie jest tylko dziełem umysłu. Chciałbym wobec tego prosić wszystkie osoby potrafiące wyjść z ciała o wzięcie udziału w moim eksperymencie. Zasady są proste. Podaję wam dwa zdjęcia - jedno to po prostu zdjęcie kuchni przez które prawdopodobnie najłatwiej będzie wam się tam dostać, a drugie to zdjęcie kuchni z miejscem, gdzie markerem napisałem pewien wyraz (podaję dwa, żeby Wam strzałka nie przeszkodziła ;] ). Waszym zadaniem jest odczytać ten wyraz i napisać go w poście w odpowiedzi do tego tematu. Są jakieś pytania? Raczej nie. Myślę, że ten temat pomoże raz na zawsze wyjaśnić tą zawikłaną sprawę. Pozdrawiam astralnych podróżników (oraz ziemskich forumowiczów)!

Oto link do zdjęcia kuchni:

http://img222.images...dsc00030kj7.jpg

A oto link do zdjęcia z zaznaczonym miejscem, gdzie jest napis. Znajduje się on pod dolną półką białej szafki wiszącej na ścianie (można go zobaczyć trzymając głowę koło nagrywarki [czarne pudełko] i patrząc do góry, to już żeby niedomówień nie było):

http://img410.images...4616/newkl9.jpg

Oby moja kuchnia miłą Wam była, astralni przybysze! =)
Życzę powodzenia i liczę na Was!

Pozdrawiam,

Defibrylator
  • 0

#2

Kams.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobry pomysł,bardzo mi się podoba.Gdzieś w Ameryce robiono już takie eksperymenty. BRAWO!
  • 0

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też popieram, świetny pomysł i jestem bardzo ciekawy rezultatów. Jeśli w ogóle jest ktoś na forum kto potrafi oobe.
  • 0

#4

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że są na forum osoby, które potrafią OOBE. Liczę na to, że wezmą udział w eksperymencie :)
  • 0



#5

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no są tu tacy, którzy na poobiednią drzemkę 'wychodzą do astrala' na pstryknięcie palcem, ale jakoś wątpię żeby ktoś się zgłosił do tego eksperymentu i mu się powiodło ;)
  • 0

#6

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ale jaką mamy mieć gwarancję,że napis istnieje? Jeszcze jedno, jak dalece można Tobie zaufać, bo niby jaką mam pewność że jeżeli ktoś rzeczywiście odczyta co jest napisane Ty tego nie zmienisz? :>

Należy wziąć pod uwagę że w wędrówkach poza ciałem świat lubi wyglądać troszeczkę inaczej np. brak kolorów, pamiętaj o tym pisząc coś Defibrylator :>
  • 0



#7

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale jakoś wątpię żeby ktoś się zgłosił do tego eksperymentu i mu się powiodło ;)

Pożyjemy, zobaczymy :]

Ciekawe, ale jaką mamy mieć gwarancję,że napis istnieje? Jeszcze jedno, jak dalece można Tobie zaufać, bo niby jaką mam pewność że jeżeli ktoś rzeczywiście odczyta co jest napisane Ty tego nie zmienisz? :>

Racja.

Defibrylator - czy mógłbyś przesłać mi to słowo w wiadomości prywatnej? Na koniec eksperymentu będę mogła tu potwierdzić Twoją prawdomówność.
  • 0



#8

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ale jaką mamy mieć gwarancję,że napis istnieje? Jeszcze jedno, jak dalece można Tobie zaufać, bo niby jaką mam pewność że jeżeli ktoś rzeczywiście odczyta co jest napisane Ty tego nie zmienisz? :>

Należy wziąć pod uwagę że w wędrówkach poza ciałem świat lubi wyglądać troszeczkę inaczej np. brak kolorów, pamiętaj o tym pisząc coś Defibrylator :>


Heh, no nie masz żadnej gwarancji =) Ale ja nie chcę negować możliwości postrzegania rzeczywistości taką jaka jest w oobe, więc zależy mi, żeby eksperyment wypadł pomyślnie =) Mogę zrobić tak: wrzucę zdjęcie z napisem do pliku .zip i na forum. Archiwum będzie chronione hasłem, którym będzie ten wyraz spod półki. Pasuje? ;] Jeśli byłby jakiś problem z odczytaniem zdjęcia, to wystarczy, żeby ta osoba poszła wgłąb mojego mieszkania i powiedziała jak wygląda. Przemeblowania raczej nie zrobię ;]

Defibrylator - czy mógłbyś przesłać mi to słowo w wiadomości prywatnej? Na koniec eksperymentu będę mogła tu potwierdzić Twoją prawdomówność.


Zrobię j.w. Tak będzie pewniej. Skąd mam wiedzieć, że nie trzymasz z "astralną bandą"? ;p =)

Pozdrawiam,

Defibrylator
  • 0

#9

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skąd mam wiedzieć, że nie trzymasz z "astralną bandą"? ;p =)

Skoro Ty nie potrafisz zaufać mnie, dlaczego ktoś ma ufać Tobie?
Ja jeszcze nie umiem opuszczać swego ciała i sama jestem ciekawa wyniku.

Defibrylator - proszę o niecytowanie całych postów, taka uwaga na przyszłość ;)
  • 0



#10

abc.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Temacie OOBE i LD siedzę już 3-4 lat i raz/dwa razy na tydzień potrafię je zrobić , gdy próbuje częściej to w ogóle nie idzie :/
A co do twojego eksperymentu :sux: zastanów sie znam sie na OOBE i wiem , że świat , a tym bardziej takie szczególy jak napisy na półkach wyglądają o wiele inaczej i równie dobrze jeśli będziesz chciał zobaczyć wyraz "ku*wa" to go zobaczysz , oczywiście próbowałem odczytać ten napis bez ingerencji moich odczuć ale nadal nie wiem czy to jest to :(
PODAJE WYRAZ
ja widziałem wyraz-działa oraz nic ! wyraz "działa" był za pierwszym razem, a za drugim było "nic" w dodatku ktoś w twojej kuchni siedział ; o nie wiem kto ale jakby na coś czekał wiem, żę to mało istotne ale tak se napisałem.

Pozostaje mi życzyć powodzenia, że ktoś odczyta ten napis ale z tego co wiem raczej nikt go prawidłowo nie odczyta ;)

Pozdrawiam
$$$
  • 0

#11

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety to nie ten wyraz. A w kuchni mogłeś kogoś widzieć, bo całą noc robiłem przy komputerze ;] Możesz opisać osobę którą widziałeś?

Z drugiej strony jeśli świat w oobe może być tak łatwo przekształcany przez myśli, to nie wiem, czy można tu mówić o realistycznym obrazie. Bo pójdziesz np. do Area51 w poszukiwaniu ufo i zobaczysz ich, bo tego pragnąłeś. Myślokształty to będą, o ile się nie mylę.

Pozdrawiam,

Defibrylator
  • 0

#12

Tomr.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

takie szczególy jak napisy na półkach wyglądają o wiele inaczej


No to może zamiast napisu, schować gdzieś jakiś konkretny, "wyraźny" przedmiot. ;)
  • 0

#13

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

z tym zipem to dobry pomysl ale...
sa programy do lamania hasle archwow zip i mozliwe jest ze ktos uzyje takiego programu i za jego pomoca odgadnie to slowo :/
aby utrudnic to proponuje zzipowac jakis dokument zawierajacy to slowo ale jako hasla uzyc bardziej skomplikowanego ciagu cyfr i liczb aby uniemozliwic zlamanie go
po zakonczeniu eksperymentu podalbys to haslo i kazdy moglby sobie rozpakowac zipa i sprawdzic jakie bylo to slowo
oczywiscie zipa udostepnilbys juz teraz aby kazdy mogl go sobie trzymac na dysku czekajac na koniec eksperymentu

kiedys proponowalem cos podobnego w innym watku o oobe ale zostalem tam niezbyt uprzejmie potraktowany mam nadzieje ze twoj ekseryment rozwieje watpliwosci

osobiscie rowniez uwazam ze oobe to nic innego jak wytwor umyslu osoby w tym stanie
niemniej jednak calkiem mozliwe jest aby mimo iz to tylko wytwor jego wyobrazni odgadl to slowo uzywajac czegos na ksztalt telepatii
  • 0

#14

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedziałem wyraz jednej zaufanej osobie z forum, która to potwierdzi. Co do ostatniego akapitu, to mam takie samo wrażenie... siła autosugestii podczas relaksu/transu jest ogromna.
  • 0

#15

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze, a co powiecie w takim razie o OOBE Ojca Pio? Przecież widziano go w dwóch różnych, oddalonych od siebie miejscach jednocześnie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych