Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia, Które Zmieniły Świat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#46

Han Sharn.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te zdjęcia to cała prawda o nas samych. To nasze oblicze, oblicze Ziemi i Ziemian. Dlaczego najwięcej jest tych tragicznych, strasznych, okrutnych, bo moim zdaniem to co umiemy najlepiej to zabijać, mordować.
Czas żebyśmy się nauczyli czegoś innego.

A tak swoją drogą jak się zastanowić to można odpowiedzieć dlaczego jakakolwiek (jeśli istnieje) obca cywilizacja nie kwapi sie do kontaktu z nami. Oni się nas PANICZNIE BOJĄ i trudno się dziwić.
  • 0

#47 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

odnośnie zdjęć Żydówek


Od paru dni niestety obserwujemy to co jest smutnie zamiatanym pod dywan faktem - ukrytym polskim antysemityzmem. Antysemityzmem który istnieje - i niestety - w dużej mierze dotyczy polskiej prawicy - oraz środowisk radykalnie lewicowych. Ten klimat w mniejszym stopniu dotyczy centrum oraz umiarkowanej lewej i prawej strony. Chodzi mianowicie o zdjęcia wykonane parę dni temu w Izraelu - gdzie zrobiono zdjęcie małej dziewczynki która maluje coś na bombie lotniczej.

Niestety, znów przez antyizraelską propagandę od paru dni dochodzi do próby manipulacji. Np na znanym polskim forum prawicowym "Fronda" ukazała się dyskusja pod tytułem "Dzieci izraelskie pozdrawiają dzieci libańskie" i kilka fotek - co ciekawe - tylko kilka - które nie pokazywały wyraźnie co dzieci na tych bombach napisały. Przedstawiamy więc pełny zapis zdjęciowy tego wydarzenia - otóż na bombach napisano "Nazrala with love from Israel and Daniele" (dla Nasrallaha z wyrazami miłości od Izraela i Danieli) - cokolwiek można powiedzieć - te dzieci "zadedykowały" tą bombę bliskowschodniemu zbójowi i terroryści - szejkowi Hassanowi Nasrallahowi. To tak jakby zadedykowac ją innym zbrodniarzom - Osamie, Jassinowi lub Zarqawiemu. Wszyscy Ci ludzie to zwykli bandyci, przestępcy. Nie krytykujemy w żadnym razie autorów forów ponieaż nie mogą kontrolować wszystkich gości - którzy sieją taką bzdurną propagandę. Ale kłamstwom trzeba powiedzieć zdecydowane NIE. Oto zdjęcia - także te które nie ukazuja się w polskim internecie. Celem tych bomb nie są dzieci - celem tych bomb jest miedzynarodowy terrorysta! Niestety - antysemici i islamscy propagandziści mają tylko jedno w zanadrzu - kłamstwo i próbę manipulacji. To pokazują od dawna - i nie łudźmy się że coś się zmieni. Zachowanie to nie budzi pochwały - ale te dzieciaki celem dla amunicji zrobili bandytę z brodą - a nie Libańskie domy, rodziny lub dzieci. Czy w końcu zginie ktoś niewinny? Możliwe - ale nie można sugerować że te dzieciaki to wiedzą i rozumieją - a więc że powód oburzenia byłby słuszny. One rozumieją tylko że celem będzie bandyta - szejk Nasrallah.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dzieci izraelskie wiedza kto jest złem. A czy wiedzą o tym dzieci z drugiej strony?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


link

Użytkownik Aton edytował ten post 14.01.2008 - 22:33

  • 0

#48

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
" Nie każda ofiara jest ofiarą pocisku lub napalmu. Niektóre są ofiarami braku wody i opieki medycznej "
Dołączona grafika
Zdjęcie bez opisu.

PS
nie kopiujcie tekstu po angielsku tylko go tłumaczcie.
  • 0

#49

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

straszne... normalnie... jak ktoś mi powie o postępie cywilizacyjnym to mu chyba przywale w twarz.... Człowiek człowiekowi równy... a jednak nie do końca
  • 0



#50

Mar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, znów przez antyizraelską propagandę od paru dni dochodzi do próby manipulacji.... - otóż na bombach napisano "Nazrala with love from Israel and Daniele" (dla Nasrallaha z wyrazami miłości od Izraela i Danieli) - cokolwiek można powiedzieć - te dzieci "zadedykowały" tą bombę bliskowschodniemu zbójowi i terroryści - szejkowi Hassanowi Nasrallahowi.


Rzeczywiscie nie ma sie o co bulwersowac... Dzieci smarujace po bombach, liczace ze zabija jakiegos terroryste...

Gdyby tak każdy człowiek (no prawie kazdy) ze świata dał 1zł to było by kilka miliardów złotych i zafundować za tą kase jedzenie i wygodne życie tym dzieciom z Afryki


Pozory. Nie mozna dawac tylko ryby, trzeba dac wedke.


Wybrano dosc krwawe zdjecia a przeciez ludzkosc to nie tylko takie "osiagniecia". Za malo pozytywnych zdjec. Pisanie ze jestesmy najgorszymi zwierzetami to troche przesada. Wojny wywoluja "na gorze" politycy z chorymi ambicjami dla jakichs swoich interesow. Ci ludzie faktycznie wydaja sie byc zwierzetami, ktore dla wplywow i pieniedzy zrobia wszystko (widac taki swiat "wielkej" polityki i wielkich pieniedzy). Jednak zwykli ludzie nie sa tacy (chocby zdjecie tego strazaka) przypomina, gdy ma sie do czynienia ze zwyklym czlowiekiem mozna na niego liczyc.
  • 0

#51

Zarzykzgr.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Nie widzę tych zdjęć z pierwszej strony, tylko napis 'obrazek' w ramce. :/
  • 0

#52

carg.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest straszne co człowiek jest w stanie zrobić drugiemu człowiekowi :< Mnie najbardziej poruszyły zdjęcia tych dzieci - przecież to nie ich wina że żyją w takich miejscach. Jak sobie pomyślę że to mogłyby być moje maluszki....

Żal tych ludzi.. niestety życie nie jest sprawiedliwe :/
  • 0

#53

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mocne zdjęcia ale to pierwsze to chyba jakiś feake to chyba małpoludopodobna istota.
  • 0

#54

xxxCiaraxxx.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma już tych zdjęć ani w temacie, ani na stronie. Ktoś wie gdzie jeszcze mogą być?
  • 0

#55

Grzesi3k.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

j/w gdzie można znaleźć te zdjęcia? Też bym chętnie je zobaczył a tu lipa wygasły :(
  • 0

#56

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem zamiar dać linki do zdjęć ale hotnlinkowanie jest tu zabronione, a nie mam zamiaru wszystkich zdjęć uploadować pojedyńczo na imageshack. Dlatego powiem, że wystarszy wystukać nazwe zdjęcia w google, lub znaleść na http://www.worldsfamousphotos.com/

Pozdrawiam.
  • 0

#57

Siewca Niepokoju.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

a ja sądzę że ta fotografia zmieniła świat
  • 0

#58 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Odgrzeję ten kotlet i napiszę że:
Wiekszość prezentowanych tu zdjęć to nic innego jak dokument chwili minionej. Pamiątka. Są też takie, które poruszają i pobudzają do działania. Lecz nie sądzę by mogły zmienić świat. Moją propozycją bedzie więc zdjęcie, które zmieniło świat - przynajmniej ten medyczny - bo to zdjęcie RTG. Pchneło medycynę do przodu ale i znajduje szersze zastosowanie. Przyczynia się też do wzrostu wiedzy o kosmosie. Astronomia rentgenowska.
Jest jeszcze kilka innych zastosowań, ale mowa tu konkretnie o zdjęciu.
To moja propozycja...
Zdjęcie RTG :)
  • 1

#59

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiekszość prezentowanych tu zdjęć to nic innego jak dokument chwili minionej. Pamiątka. Są też takie, które poruszają i pobudzają do działania. Lecz nie sądzę by mogły zmienić świat.

Temat został odświeżony więc się dołączę, same fotki nie zmienią świata lecz mogą pobudzić ludzkie sumienia do działania (jeśli jeszcze takowe są). Kiedyś było powiedzenie..."Bóg, honor i ojczyzna" a na dzień dzisiejszy nauczono nas że największą wartością jest nasze konto.
Przecież mogliśmy poddać się pod Grunwaldem....byłaby teraz sielanka.
  • 0



#60

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
Zgadzam się - zdjęcia mogą jedynie (jedynie i aż) pobudzić ludzkie sumienie do działania, które na pewno jest - pytanie jak jest ono rozwinięte ;)
Co do bitwy po Grunwaldem - "co by było gdyby..." Może i by było sielanka, a może i nie. Trudno przewidzieć jakie były by następstwa dlatego jak powiedziała niegdyś moja nauczycielka historii - "(...)dlatego w historii nie ma gdybania - są fakty..."
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych