Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia, Które Zmieniły Świat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 replies to this topic

#16

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cóż, zdjęcia straszne i też mnie przeraża co człowiek potrafi zrobić. Natomiast rozwaliła mnie fotografia tych robotników. Kurde oni są normalnie fearless :) Jeszcze śpią na tym.
  • 0

#17

PacyfiC.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To straszne! Te zdjęcia pokazują jakie okrucieństwo(na kilku z nich) jest na tym świecie, te zagłodzone dzieci... To jest po prostu SZOK!
  • 0

#18

TiMeK.
  • Postów: 29
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po obejrzeniu większości zdjęć mi nasuwa się tylko jeden wniosek - to nie lew ani rekin jest najokrutniejszy.

Najokrutniejszym zwierzęciem jest człowiek.
  • 0

#19

Navarion.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero teraz się o tym przekonałeś?
Najbardziej "wkurzyły" mnie te zdjęcia z dziećmi...
  • 0

#20

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż...my świata nie zmienimy wszystko leży w rękach Ameryki bo to oni rządzą światem :wall:
Gdyby tak każdy człowiek (no prawie kazdy) ze świata dał 1zł to było by kilka miliardów złotych i zafundować za tą kase jedzenie i wygodne życie tym dzieciom z Afryki

CHANGE THE WOLRD PLEASE.

Teraz czekamy w niepokoju aż sie wyniszczymy...
  • 0



#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dexter, tylko z pozoru ci sie tak wydaje, a dawanie kasy na jedzenie dzieciom z afryki to najgorsza glupota dajaca odwrotny efekt. Jesli juz to sponsorowac rozwoj jakichs warunkow do rozwoju, nie wspomne ze duzo zalezy od nich samych i polityki ktora tam panuje.
  • 0

#22

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podaj źródło, bo nie twoje.

http://pinguy.infogami.com/blog/vwm6
  • 0

#23

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Źródło masz w pierwszym poście... :-/
  • 0

#24

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Źródło masz w pierwszym poście... :-/

A pomyślałeś o takim czymś jak edycja postów szerloku?
  • 0

#25

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A pomyślałeś o takim czymś jak edycja postów szerloku?

a pomyślałeś Szerloku o czymś takim jak wpis pod postem informujący o jego edycji? Tu takowego nie ma, więc... z resztą pomyśl sam ;] Poza tym czytając pierwszy raz ten artykuł wyglądał on tak samo, jak wygląda teraz, więc nie mędrkuj :)
  • 0



#26

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najbardziej dosadne zdjęcie było z tym facetem co zatrzymał kolumnę czołgów. Rzeczywiście, był odważny i zdołał sprzeciwić się chińskiemu reżimowi chociaż w tak symboliczny, a uderzający sposób.
  • 0

#27

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego nie mogli wyciągnąć tej dziewczynki (Omayra Sanchez 1995)? W jaki sposób ona była tam uwięziona?
  • 0

#28

unrisen.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie Omayri zrobione było po erupcji wulkanu Armero w Kolumbii, ona była przygnieciona betonem i innymi przedmiotami, które wcześniej były w jej domu bądź były fragmentami jej domu. A dlaczego nie mogli jej uwolnić... hmm Kolumbia nie była w 85 jakimś super rozwiniętym krajem - mogło brakować sprzętu, być może samo wydobycie jej z tej wody wiązało się też ze śmiercią, możemy się tylko domyślać.
Umarła z powodu gangreny i hipotermii.

Mnie zawsze najbardziej dobijało to zdjęcie z Wietnamu po ataku napalmem, ładnych kilka lat temu widziałem dokument o tej dziewczynce, która jest na pierwszym planie. Mieszka teraz albo w Kanadzie, albo (sic!) w USA, była dotkliwie poparzona, a w dokumencie ukazywano ją przed i po operacji przeszczepienia skóry.

Co do Placu Tienanmen - wolę nie myśleć, czy chinśkiego studenta potem te czolgi przejechały, czy zostal rozstrzelany.

Brakuje zdjęć z Biesłanu, Moskwy - Dubrowki, zburzenia Muru Berlińskiego, śmierci Lady Di,
choć pewnie każdy dorzuciłby wiele propozycji, bo kazdy na swój sposób rozumie zmienianie świata.
  • 0

#29

Pandora_Tomorrow.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytałem te posty i widze ze wam tu jakiejs krwawej rzeźni brakuje. Jakby kosmita zobaczyl te wasze szczytowe zdjecia to pomyslalby ze rasa ludzka to nic tylko strzela do siebie nawzajem. Raptem 5 fotek ktore emanuja innymi odczuciami, te 2 z robotnikami, zdjecie plodu, einstein i widok ziemi z ksiezyca.

Jak sie na reszte patrze to nie wiem gdzie ja zyje.

To moze pokaze inne fotki ktore powinny sie znalezc:


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

to co prawda fotka nie jest ale mniejsza z tym:

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c2/ADN_static.png]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm.../ADN_static.png[/img]

no i pare innych by sie znalazlo

chyba ze wy nic tylko sie mordujecie nawzajem no to sorry
  • 0

#30

konwallia.
  • Postów: 48
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przerażające zdjęcia. W sumie szkoda, że wybrano głównie takie. Przecież ludzkość to mimo wszystko nie tylko wojny i obojętność wobec ludzkiego cierpienia i głodu. Gdzie zdjęcia innych uczuć? Miłość, tęsknota, radość? Bardzo jednotorowo ktoś to wybrał...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych