Skocz do zawartości


Zdjęcie

Młodzi Socjaliści


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rozmawiałem dziś z pielęgniarką ,cytuję jej słowa "Zarodek do 5 tygodnia ciąży to nie dziecko."


I właśnie dlatego popieram wyjazd naszych pielęgniarek jak najdalej stąd. Może z 10 % z nich to takie które poświęcają się swojej pracy, reszta to głupie, leniwe baby mające w dupie pacjentów. Pisze to na podstawie wiedzy z autopsji oraz np takich przypadków jak te z fotografowaniem się z wcześniakami. I jeszcze mają czelność protestować.

Aborcja na życzenie to po prostu kretynizm i populizm w najczystszej postaci. Obecna ustawa aborcyjna jest bardzo dobra (o dziwo) i lepiej jak nikt nie będzie jej ruszał.

#17

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że spotkałeś 90% pielęgniarek i możesz je ocenić.
Myślę, że wszyscy jesteśmy ludźmi, i jedna kobieta powiedziała to o zarodku, a inne sie fotografowały. Tylko tyle.

#18

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie tylko tyle. 90% pielęgniarek jakie spotkałem lub spotkali moi bliscy czy znajomi nigdy nie powinno zostać pielęgniarkami.

Na tej podstawie oceniam resztę.

Pielęgniarka mówiąca że "Zarodek do 5 tygodnia ciąży to nie dziecko." robi to pewnie dlatego że zarabia na uczestnictwu w nielegalnych aborcjach i jakoś musi to sobie usprawiedliwić.

Tak samo uprawnione jest stwierdzenie że np Zarodek w 6 miesiącu ciąży to nie dziecko.


Owszem wszyscy jesteśmy ludźmi i możemy popełniać błędy ale ludzie decydujący się na zawód odpowiedzialny za życie lub zdrowie innych są obciążeni większa odpowiedzialnością.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych