Skocz do zawartości


Zdjęcie

Życie podczas snu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#31

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej, a o co dokładniej chodzi z tym wampiryzmem energetycznym?

Wampir energetyczny to taki cóś co wysysa energie z innych wbrew ich woli i do tego stopnia, ze osoba zaatakowana przez wampka czuje się kompletnie padnieta ^^
  • 0

#32

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drusilla, a czy taki wampir może wyssać tyle energii, żeby człowiek umarł, czy po prostu ten człowiek będzie ciągle spał?
  • 0

#33

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drusilla, a czy taki wampir może wyssać tyle energii, żeby człowiek umarł, czy po prostu ten człowiek będzie ciągle spał?

Jeśli wampir wyssie duzo energii to ten ktos bedzie ospały, zmęczony, znużony, śnięty itp. Ale nie da się kogoś zabić w ten sposób. Ja przynajmniej o czyms takim nie słyszałam.
  • 0

#34

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drusilla, a praktykowałaś ??

Muszę ci i wszystkim powiedzieć, że wampiryzm energetyczny daje tylko tymczasowe korzyści, które szybko się kończą. Ja trochę się tym bawiłem, oczywiście nie wysysałem baaaardzo dużo energii, i wiem że przez to można wpaść w pętlę, bo jeśli będziemy to dość długo robić, to ustawimy swoje ciało energetyczne tak, że będzie potrzebowało dużo energii pobieranej z innych. Wtedy jest ciężko, bo sen niewiele daje i rano budzimy się zmęczeni. Lepiej jest rozwinąć własne czakramy i ciało energetyczne, bo to jest zdrowsze, bezpieczniejsze i korzystniejsze.
  • 0



#35

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdażalo mi sie byc wampirem jak byłam w astralu i potrzebowałam troche energii. Ale nie pobierałam jej w ilościach hurtowych ;) . Natomiast jak ktoś mnie wkurzy to potrafię wywołać u niego silny ból głowy. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z wampiryzmem, ale tak jakoś nasunęło mi się na mysl ;)
  • 0

#36

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poprawiając wypowiedź Drusilli, wampiryzm energetyczny to nie koniecznie wysysanie energii wbrew woli ofiary, wampiryzm to tak samo zwykłe pobieranie energii od innych istot fizycznych. I ofiara nie musi wcale czuć się padnięta, raczej w większości (prawie zawsze i prawie robi małą różnicę) nawet tego nie odczuwa.

Macha - bardzo dobrze mówisz, wampiryzm ma tylko chwilowe korzyści, przecież można korzystać z nieskończonej energii roślin, ziemi, praktycznie z prawie wszystkiego - wszystko pod dostatkiem, a w wampiryźmie będziemy czuli zawsze niedosyt, a jako niedoświadczeni możemy nabawić się różnych przypadłości.

Kolejny akapit znów do Drusilli - a po co pobierasz energię w astralu ;p ? nie pobierzesz jej wystarczająco aby pozostać dłużej w tym stanie choćby o 10 minut (nie wliczając innych wymiarów, w których czas nie odgrywa żadnej roli). W astralu pożytkujemy naszą energię bezprzerwy, wszystkie zjawiska jakie wywołamy kosztują nas właśnie tę energię.

Co do bólu głowy - objawa wampiryzmu ;p poczytaj o tym w książkach Wereszczagina Dimitrij'ewa.
  • 0



#37

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale kiedy pobieram energie czuję się bardziej wyraznie (jakkolwiek to brzmi ;) )
  • 0

#38

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy się skupić przez choćby i 3-5 sekund ;p na swoim ciele astralnym - wystarczy na pewno i nie trzeba się bać o powrót do ciała fizycznego, bo raczej takie afirmacje nie skutkują.
  • 0



#39

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Refused ale wystarczy do czego? :P Bo albo ja nie rozumiem postu albo źle się wyraziłeś :P

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#40

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

By czuć się bardziej 'wyraźnie' :D , Wildens.
  • 0



#41

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.. fajna sprawa :D a tak z drugiej strony to bardzo dobry artykul :P
  • 0

#42

Odin.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe, ale mam wątpliwości co do prawdy... Jedno pytanie: wiecie może co autor rozumie przez: "pozostanie na zawsze w świecie astralnym"? Bo nie za bardzo wiem o co tutaj biega... Nigdy sie nie obudzi ?



Problemem nauki,nietylko tej wspolczesnej
jest negacja wszystkiego co niewytlumaczalne
najczesciej osmiesza sie to co niezrozumiale
im bardziej uznany naukowiec tym bardziej "obrzezana"
mozliwosc poznania,moj przyklad :

Rok 1977 w wyniku namowy rodziny i przyjaciol poddaje sie
hipnozie majacej pomoc mi skonczyc palic papierosy,-
jestem ostrozny,moze powiem pod wplywem hipnozy
wiecej nix chce?-garduje sie-jest wlaczony magnetofon
i kamera 8mm seanse sie zaczynaja

pierwsze cztery seanse bez zastrzezen,b.ograniczylem palenie
piaty seans "idzie" jak pozostale,pod koniec seansu
hipnotyzerka niemoze mnie obudzic,zaczynam cos belkotac (nagranie na tasmie)
by puzniej mowic wyraznie lecz w innym nikomu nieznanym jezyku
po ok.20 minutach budze sie samoistnie,biore nagranie
by zbadac co to za jezyk,co mowilem.

Szukanie kogos kto znalby ten jezyk zajelo mi ok. poltora roku
pewna rodzina z Pakistanu-Hinduscy uchodzccy skierowali mnie do
Hihi Centrum w Kobenhamn (Dania,mieszkam blisko tego kraju)
tam po odsluchaniu pierwszych zdan Sadu stwierdzil ze to wczesny sanscrit z pogranicza tanaka,
po przesluchaniu calej tasmy Sadu zszarzal (Hindusi bledna szarzac) i niewiele mi przetlumaczyl
powiedzial tylko ze to fragment z Mahabharata (महाभारत) i ze dotyczy Boga Shiva .

Po kilku miesiacach gdy sie z tego najglebszego szoku "otrzaslem" raz na rok lub czesciej gdy ktos
potrzebuje pomocy poprzez rade poddaje sie hipnozie lecz zawsze w Swiatyni
po takim seansie czuje sie paskudnie,jakby ktos/cos sily vitalne ze mnie wyzssal wiec niepoddaje sie
takim hipnozom bez absolutnego przekonania ze trzeba sie poswiecic.

Na koniec chce dodac ze od 1977 roku niepale i niepije destylowanych alkoholow
piwo na codzien i dobre wino "od wielkiego dzwonu" .

Pzdr.
  • 0

#43

Angle.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł w porządku, przydałaby się jeszcze jakaś notka, jak osiągnąć te stany. Czekam na odpowiedź, jak najszybciej, chętnie wypróbuję coś tej nocy. ;)

PS. Jeżeli przeoczyłem coś w tekście, to z góry przepraszam.
  • 0

#44

kot600.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat jest bardzo ciekawy, więc chciałbym zadać pare pytań.

1. Czy podczas bycia ciałem astralnym można wpływać na ciało fizyczne swoje lub innych, lub na otoczenie?
2. Czy jeśli podczas bycia ciałem astralnym nauczysz się nowej zdolności paranormalnej np. telekinezy to można ją zachować w zwykłym ciele?
3. Czy można będąc ciałem astralnym wymusić nauczenie się jakiejś zdolności paranormalnej?
4. Czy można będąc ciałem astralnym mieć kontakt z duchami, demonami czy innymi takimi?
5. Czy można będąc ciałem astralnym trenować swoje zdolności?
6. Czy można będąc ciałem astralnym kontaktować się z innymi?
7. Jak najszybciej opanować ciało astralne?

Proszę o wypowiadź eksperta.
  • 0

#45

ChupaCobra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

znam taka kobiete ktora jak zamknie oczy widzi zielone wszystko a pozniej zasypia i chodz we snie i widzi tez osoby ktore tez tak robia widz domy moze latac ... A i przedtem niz sie tego nauczyla byla chora na grype.uczy teraz inne osoby tego
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych