Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sho Yano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#16

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryczek. takimi słowami na pewno nie pokazujesz, że masz większe IQ niż przeciętni ludzie. Ja zrobiłem sobie test IQ na figury 2D i wyszło mi 102... Czyli Lekko ponad przeciętne.
Chłopak może dokonać wielkich czynów, na pewno w dziedzinie medycyny, myślę że pierwszy znajdzie lek na raka :D
  • 0

#17 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest pust w środku - bez emocji. Tak sądzę.

Zastanów się co piszesz :/ Nie znasz człowieka, a już go oceniasz. Żałosne...
A co do chłopaka... Tylko pogratulować :D I jest kolejna motywacja do pracy nad sobą :)
  • 0

#18

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem krótko zazdroszczę mu i to bardzo.
Zastanawiam się jak to jest możliwe.
  • 0

#19

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się jak to jest możliwe.

Pewnie dlatego, że nie olewał nauki jak my. I też dlatego że nie widział counter strike :D
  • 0

#20

nic_wiedząca.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie dlatego, że nie olewał nauki jak my. I też dlatego że nie widział counter strike :D


Słuchaj, gdzieś tam czytałam, że osoby, które grają właśnie w gry typu cs mają bardziej dostrzegawczy wzrok, potrafią zauważyć istotne, mało rzucające się w oczy szczegóły! Więc nie jest z nami tak źle. Ja nauki nie olewam, ale geniuszem nie jestem. Chyba ddzięki temu artykułowi zacznę jeszcze bardziej poszerzać moją wiedzę :mrgreen:
  • 0

#21

bartezh.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tam,nie ma się czym przejmować,ja mam uczulenie na tego typu testy.IQ mam pewnie gdzieś w okolicach 100.A nie uważam się za osobą głupią.Dla mnie o wiele ważniejsza jest inteligencja emocjonalna,w tym jestem naprawdą dobry.Raz w jakimś teście IQ nie chciało mi się rozwiązywać i zacząłem klikać na oślep wszystkie odpowiedzi wyszło mi 160 :D
  • 0

#22

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja się zastanawiam skąd u niego (i u jego siostry) taka inteligencja, skoro rodzice geniuszami nie są. Rozmyślam nad tym w sensie ogólnym, nie tylko przez pryzmat tego konkretnego przypadku.
Podobno inteligencję dziedziczy się po matce, może jego mama się po prostu dobrze maskuje? :P

Czy ktoś się orientuje jak to wygląda z naukowego punktu widzenia? Chodzi mi o dziedziczenie IQ.
  • 0



#23

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja myśle że będzie musiał się troche napocić do emerytury skoro już kończy studia :)
  • 0

#24

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tam,nie ma się czym przejmować,ja mam uczulenie na tego typu testy.IQ mam pewnie gdzieś w okolicach 100.A nie uważam się za osobą głupią.Dla mnie o wiele ważniejsza jest inteligencja emocjonalna,w tym jestem naprawdą dobry.Raz w jakimś teście IQ nie chciało mi się rozwiązywać i zacząłem klikać na oślep wszystkie odpowiedzi wyszło mi 160 :D

No wreszcie ktoś kto docenia EQ.
  • 0

#25

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie z niego wspaniały człowiek, takich światu potrzeba. :)
  • 0

#26

Danix.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

OMG! ja tu sobie robie test na IQ na tej stronce... www.iq-test.pl doszedłem do końca nareście, podaje swój wiek i co ? :

Teraz, aby poznać wartość swojego IQ wystarczy posłać SMS i wprowadzić do poniższego pola kod, który przyjdzie jako odpowiedź. Oprócz wartości IQ można dodatkowo dowiedzieć się, co oznacza określona wartość i jak klasyfikujecie się Państwo w ramach populacji ogólnoludzkiej.


-.-
  • 0



#27

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG! ja tu sobie robie test na IQ na tej stronce... www.iq-test.pl doszedłem do końca nareście, podaje swój wiek i co ? :
-.-

Kapitalizm robi swoje.
  • 0

#28

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanów się co piszesz :/ Nie znasz człowieka, a już go oceniasz. Żałosne...
A co do chłopaka... Tylko pogratulować :D I jest kolejna motywacja do pracy nad sobą :)


Moim zdaniem to nic dobrego. Od małego wymagają od Ciebie więcej... nie wiem nie znam Cię, moze Ty masz ambicje by być kimś wielkim, ja wole być zwykły ;)

Chłopak ten na pewno będzie kimś niezwykłym, i napewno się nim tajne służby zainteresują albo wojsko :>
  • 0

#29

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"I jest kolejna motywacja do pracy nad sobą "

Lol ludzie On się takim urodził :P nie zazdroszczę mu ani trochę, jestem Vivere a nie kimkolwiek innym.
  • 0

#30 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Lol ludzie On się takim urodził tongue1.gif nie zazdroszczę mu ani trochę, jestem Vivere a nie kimkolwiek innym.

Urodził się, racja. Ale przecież pracując nad sobą tez można dojść do takich wyników :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych