Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa Według Przepowiedni.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#31

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Iran odpali swoją bąbe

Co odpali Iran? :lol .

NMSP ;) .
  • 0

#32

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chryste, ludzie.. opamiętajcie się. Wojny nie wybuchają bez powodu, mimo tego co możecie sobie myśleć. Żyjemy w innych czasach, wywołanie wojny ciągnie za sobą mnóstwo konsekwencji. To, że niektóre państwa za sobą nie przepadają to nie znaczy, że nagle jedno sięgnie po bombę atomową i zrzucą ją na inny kraj, -bo tak-.
  • 0

#33

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powodem wojen jest chęć zdobycia władzy, więc szczególnie dzisiaj do wybuchu kolejnej wojny wiele nie trzeba.
  • 0

#34

Marxxx.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak niech wszyscy naraz odpalą swoje atomówki i będzie fajnie :wall:

przeciez nikt nie jest taki głupi i wie czym sie skonczy wojna atomowa nie będzie w niej zwycięzcy wszyscy przegraja
  • 0

#35

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli by się zaczęła wojna Islam vs Zachód... to będę się modlił by Rosja stanęła po stronie zachodu!
  • 0

#36

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej tak się nie stanie Rosja nie lubi patrzeć na zachód,Ona sama sobie jest mocarstwem,pomojemu pójdzie na wschód,pogrążyć zachód...
  • 0

#37

GAL.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej tak się nie stanie Rosja nie lubi patrzeć na zachód,Ona sama sobie jest mocarstwem,pomojemu pójdzie na wschód,pogrążyć zachód...

sama sobie zrobi co jej sie bedzie bardziej oplacalo. Juz teraz rozmawiaja z usa o tarczy antyrakietowej.


ps. ciekawe czy Polsa bedzie bezpieczna dzieki tarczy wlasnie ;)
  • 0

#38

radekg0.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rosja nie stanie po żadnej stronie zostanie neutralna, dopiero kiedy strony walczące wyniszczą sie na wzajem przystąpi do wojny i ją wygra. Takie jest moje zdanie.
  • 0

#39

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czemu USA tak dąży do tego żeby w Polsce powstały wyrzutnie i w CZechach,czemu Usa jest w Iraku czy oni nie mają tam swoich rakiet dalekiego zasięgu.Czy nie myślicie że Rosja nie jest okrążana przez amerykę,myśle że oni wiedzą co się święci....zimna wojna dalej trwa.Polska będzie bezpieczna dopóki będzie w sojuszu z Ameryką,a póżniej nozóż straty muszą być.
  • 0

#40

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O wojnach decydują głównie religie.
O III-ciej wiemy z przepowiedni wszystko.
Zbierajcie kamienie na IV-tą. :D
  • 0

#41

nawiedzony_endriu.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Jeśli istnieją światy równoległe, to równie dobrze takie wojny już trwają.
Dowiemy sie po zejściu, choć i tego nie możemy byc pewni.
:)

tak masz racje! te wojny już trwają! chyba nawet w moim pokoju słyszałem oststnio strzały, czyżby w równoległej rzeczywistości w moim pokoju toczyła sie teraz bitwa? to znaczy że Polska będzie zniszczona ! ;/ Będe dzisiaj w nocy nasłuchiwał czy jeszcze strzelają.. :/

Rosja nie stanie po żadnej stronie zostanie neutralna, dopiero kiedy strony walczące wyniszczą sie na wzajem przystąpi do wojny i ją wygra. Takie jest moje zdanie.

masz racje ;) a mnie się wydawało że Rosja najpierw zaatakuje Białoruś, a potem wkroczy na wschodnie ziemie.. Czy Ty nie jesteś czasem tym słynnym rosyjskim szpiegiem, który wyjawia tajemnice państwowe, że jesteś taki mądry? :)

Iran odpali swoją bąbe

Co odpali Iran? :lol .

NMSP ;) .

literke mu zjadło no;/ Iran odpali swój bąbel*
  • 0

#42

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'nawiedzony_endriu'

tak masz racje! te wojny już trwają! chyba nawet w moim pokoju słyszałem oststnio strzały, czyżby w równoległej rzeczywistości w moim pokoju toczyła sie teraz bitwa? to znaczy że Polska będzie zniszczona ! ;/ Będe dzisiaj w nocy nasłuchiwał czy jeszcze strzelają

.. :/

Przepraszam, nie chciałym urazic a przeciwnie pomóc ale jak wojny w innych wymiarach toczą się w Twoim pokoju, to słyszałem o egzorcyście na Projekt Cheops ;) :mrgreen:

Może go jeszcze nie zwolnili z "etatu"?
  • 0

#43

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Generalnie rzecz biorąc ,,wojna" jest była i będzie prowadzona jako opłacalny ruch dyplomatyczny mający przynieść wymierne korzyści. W XXI wieku wojny między potęgami gospodarczymi takich korzyści nie przynoszą. Nie wojny bezpośrednie, gospodarcze trwają cały czas. O ile na poczatku wieku XX sytuacja miała się inaczej o tyle ludzie, którzy mówią, iż Chiny mogły by zaatakować USA czy Rosję :
1) Wogóle nie interesują się chyba i nie znają kierunku politycznego Chin. Chiny są ogromny eksporterem zboża do Rosji, a Rosja metali przetwórczych do Chin. Bez tej i wielu innych współpracy (w przypadku USA np : ,,Dolina krzemowa" po prostu państwa OGROMNIE BY STRACIłY
2) Polityka jedności, gdyż Chiny stale sie modernizują przez ostatnie 5 lat dokonały się tam OGROMNE przemiany polityczne i obyczajowe niemalże na skalę Japońską w latach 60-70-80 XIX wieku.
Zatem nie mamy się czego obawiać, obawiać należy się terroryzmu gdyż on jest opłacalny w przeciwieństwie do wojen:).
  • 0

#44

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Terroryzm opłaca się głównie dla USA. Przykład 11 wrz.
  • 0

#45

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bolek ja także uważam, iż nie był to przypadek, iż wcześniejsze interesy seniora Busha z ojcem i wujkiem Bin Ladena miały swoje skutki w wydarzeniach obecnych, ich fakt, iż rodzina Bin Ladena wylatuje na póół miesiąca przed zamachem samolotem wynajmowanym przez rząd z USA również nie jest przypadkiem.
Ale tak jak bawią mnie teorie dotyczące iluminatów, którzy nie istnieją, iż oko Boga nie przypadkowo znalazło się na dolarach, a Bush jest przywódcą wielkiej tajmniczej sekty tak bawią mnie brednie iż to on kazał zniszczyć WTC. To po prostu był skutek jego ,,przyjaźni". Nic więcej.
Masoneria- to zwyczajny związek wyznaniowy, znam masonów, proszę dać sobie spokój z legendami na ich temat i przestać oczerniać ich względem tajemniczych spisków i knowań. Bawi mnie to, iż niektórzy ludzie utknęli na poziomie filantropijnego wolnomularstwa:).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych