Skocz do zawartości
Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa Według Przepowiedni.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#1

zulugula
 • Postów: 281
 • Tematów: 86
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>Przepowiednie "Podlasianki"

Polska wizjonerka- "Podlasianka" w 1932 roku miała nie tylko wizję oblężenia Warszawy w 1939 roku, następnie zburzenia stolicy i klęski Niemiec, ale także twierdzi, że otrzymała takie oto przesłanie:

"Jeszcze tylko dwie wojny światowe oczekują świat. Niemcy sprowokują II wojnę światową, która zakończy się ich klęską. Następnie rozburzone ludy Azji powstaną przeciw europejskim narodom. Azja przeciw Europie, po czym nastąpi pokój".


Przepowiednie Łucji

Łucja z Fatimy podczas rozmowy z ojcem Augustynem w dniu 26 listopada 1957 roku twierdziła, że w Fatimie otrzymała od Matki Boskiej przepowiednię trzeciej wojny światowej. Według niej nagłe starcie Chin na Rosję będzie szokiem dla całego świata. Chiny mogą użyć bomb nuklearnych, które wywołają potworne zniszczenia. Miliony Chińczyków zginą od własnej broni jądrowej, a także od broni przeciwnika. Wojska żółtej rasy będą niszczyły i równały z ziemią wszystkie miasta i wsie ludności białej. Oszczędzą jedynie republiki azjatyckie, które sprzymierzają się z Chinami przeciwko Rosji. łucja mówiła dalej, że już na początku wojny niespotykane zjawiska atmosferyczne i kataklizmy przyczynią się do szybkiego jej zakończenia i tak bardzo zaskoczą Chińczyków, że opuszczą oni Europę. Zjawiska te mogą spowodować wielką panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie wojny będzie niemożliwe.

Tu przekazana przez Matkę Boską wizja staje się naprawdę przerażająca. Ruchy skorupy ziemskiej mają spowodować wybuchy wulkanów i ogromne zaburzenia atmosferyczne: deszcze popiołu, huragany i trąby powietrzne, wylanie rzek i jezior. Ruchy dna Morza śródziemnego wywołają olbrzymie fale, które zaleją wyspy, porty i całe miasta. Zniszczeniu mogą ulec Londyn, Amsterdam, Kopenhaga, Hamburg, a także świnoujście oraz miasta azjatyckie oraz arabskie. Fale oceanu zaleją Los Angeles. Zniszczona zostanie także Kalifornia. Kataklizmy te będą silne przez kilka godzin, a słabsze kilka tygodni i zakończą się wraz z ustaniem wojny.

Jasnowidząca z Pragi

Także nieznana bliżej z imienia tzw. "Jasnowidząca z Pragi", żyjąca w XVII wieku, spisała swoje wizje. Znajdujemy w nich między innymi taki fragment:

"Ród ludzki jest zuchwały, chce mierzyć się z boską siłą. Z okrutnym sercem zasiewają grzyb, rzucając jego nasienie z nieba na ziemię. Wielkie będzie przerażenie, sięgnie obłoków, a grzyb zacieni wielkie połacie Ziemi. To trujący grzyb i tysiące umrą w męczarniach. Zbudują wieże ze stali i wody wierząc, że zdobędą dzięki niej niebiosa. Ludzie ciężko odpokutują swe zuchwalstwo".

Z dużym prawdopodobieństwem można doszukać się w nim zapowiedzi zrzucenia bomby atomowej ("zasiewają grzyb..."), czy opisu rakiet na płynne paliwo ("wieże ze stali").

Wizje młynarczyka z Apoig
Około 1750 roku żył w Bawarii, Mateusz, młynarz, który wygłaszał różne przepowiednie. Pewnego dnia miał powiedzieć:

"Wkrótce nastąpi jedna wojna, potem druga, a w końcu trzecia. Ostatnia wojna przeleci błyskawicznie. Będzie to jakby olbrzymia czystka. Pełno trupów i moc wylanej krwi. Dojdzie do walki między Chinami i ich sąsiadami. I co jeszcze gorsze, zbliża się katastrofa. Zimno i trzęsienie ziemi pozbawią wielu ludzi życia".

Proroctwa rybaka Johanssona

"Widzę straszną wojnę daleko na wschodzie. żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ich atak będzie odparty przy pomocy broni rakietowej. Rosja będzie wspierać Amerykanów, ramię przy ramieniu. Przedten wybuchnie jakaś straszna rewolucja. Mordy, pożoga, trupy. Leżą ich całe stosy".


Przepowiednia Ferenca Kossutthany

"Z godziny na godzinę wybuchnie straszna wojna. W tym czasie nie chciałbym żyć, a w każdym razie nie w pobliżu oceanu. Wybrzeża Europy, Anglii i Ameryki zostaną zalane potężną falą wody. Rozpocznie się błyskawiczna wojna, lecz potrwa krótko. W wojnie tej będą poszkodowani zarówno żółci jak i czerwoni. Po niej nastąpi długi okres pokoju".

>Wojna będzie trwać 27 lat

Niektóre przepowiednie Nostradamusa dotyczące wojny, toczącej się na początku XXI wieku, która miałaby trwać nie mniej niż 27 lat.

"Czerwony grad, woda, krew i ciała pokrywają ciała".

Według Nostradamusa, największe zniszczenia mogą dotknąć Amerykę. Byłaby to wojna prowadzona przy pomocy ogromnej ilości rakiet. W swojej wizji widział on całe niebo ciemne od "włóczni i lancy", pocisków rakietowych. W jego przepowiedniach występuje zapowied? ataku atomowego na Stany Zjednoczone. Pó?niej ogarnie on cały świat.

"Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, na niebie widziany będzie ogień ciągnący się ze sobą iskrzący ogon".


Nadejście Antychrysta

Nostradamus twierdził, że Antychryst, kiedy nadejdzie, sprawi, że "krew prawdziwych duchownych będzie płynąć wszędzie". Wizjoner sugerował tu możliwość wybuchu między dwiema religiami, połączonej z ogromnymi prześladowaniami Kościoła.


żródło to wybrane ciekawe przepowiednie z książki"przepowiednie" :cafe:
 • 0

#2

Patryczek
 • Postów: 577
 • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w Falloucie normalnie Chiny Kontra Rosja i U.S.A. ;]
 • 0

#3

Wlos
 • Postów: 8
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo scenariusz fallouta został tak naprawdę spisany przez Nostradamusa :>
 • 0

#4

AntyVirus
 • Postów: 29
 • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mi sięwydaje czy to już kiedyś było tylko że w kilku tematach??
 • 0

#5

Nostradamus
 • Postów: 19
 • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze i bylo , ale warte przypomnienia :cafe:
 • 0

#6

Petro
 • Postów: 19
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obecnie można wyczuć wrogość napływającą od niektórych państw Azji, na podstawie przekazów z serwisów informacyjnych i innych źródeł. Konflikty są coraz bardziej zażarte. Chociaż widać też, że teraz największym zagrożeniem dla świata, szczególnie państw Zachodnich jest terroryzm. Jego siła wciąż narasta, niestety. Szajki terrorystyczne zbroją się, szykują coraz to nowe akty przemocy, które wymierzone są przede wszystkim w bezbronnych ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z polityką danego państwa :o
Nie rozumiem tego zupełnie, jak można atakować kogoś argumentując to tym, że prowadzi się takie akty w imię religii. Uważam, że religia powinna uczyć dobra i miłości, a nie nienawiści do bliźniego :(
 • 0

#7

Leczysław Kerdgeniusz
 • Postów: 95
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wojny religijne były, są i będą.
Ataki terrorystyczne były, są i będą.
Niech to szlag…

Nie wiem, czy jest sens to tłumaczyć, nie sądzę, żeby sami zamachowce tak naprawdę wiedzieli, co robią czy o co walczą. Ktoś krzyczy Bóg tak chce, Allach tak chce! A skąd oni to do diabła wiedzą!? Gó… no… nic nie wiedzą :P jest to forma manipulacji otoczeniem. Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Handel bronią, pewnie narkotyki itp. A giną za to niewinni… Prawie jak mafia.

Poza tym zastanawiam się, dla czego akurat Chińczycy na Rosjan… Za mało się o nich mówi? A może w celu podbicia nowych ziem dla możliwości przetrwania tak ogromnego narodu… Ale co ma powiedzieć Bangladesz czy Japonia… Indie to jeszcze trochę tego terenu mają, ale miliardzik ładny też. A może po prostu walka o wpływy, do wojenki może nie będzie już „made in China” ale „made u Ruskich”? Kto ich tam wie…
 • 0

#8

Howk
 • Postów: 25
 • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pamiętacie ten kawał jak hibernacji podali sie Bush i Putin ?? Budzą się po ilus tam latach i znajdują w śmietniku gazete !! I Bush czytając smieje się a Putin mówi no to czytaj , a w gazecie pisze "zamieszki na granicy polsko chińskiej :D . Temat jest powarzny ale kawał pasuje do proroctw :)
 • 0

#9

Quarges
 • Postów: 47
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego rybaka Johansona...

"Co nas jeszcze czeka? Na to pytanie Anton Johanson udzielił odpowiedzi 14 listopada 1907 roku. Według niego za 120 lat od dnia wygłoszenia proroctwa (czyli w 2027 roku) Rosja zaatakuje niespodziewanie kraje skandynawskie, a zaraz potem Rosję zaatakują Chiny. To będzie wojna nuklearna w której zginie 25% ludności świata. Stany Zjednoczone po długim namyśle i wahaniach staną po stronie Rosji ale nie będą bezpośrednio interweniować. Niemcy korzystając z okazji, że światowe mocarstwa będą zaangażowane w wojnę z Chinami uderzą na Polskę, ale konflikt nie potrwa długo ponieważ pomogą jej Węgry, Rumunia, Czechy, Wielka Brytania i Francja. W końcu nastąpi w pokój, ale z braku zaufania do Niemiec i obawy przed kolejnymi atakami, Polska wystąpi do naszych sąsiadów z propozycją utworzenia federacji. Powstanie nowe państwo w którym znajdą się Polska, Ukraina, Węgry, Czechy i Rumunia, a jego granice będą sięgać od Bałtyku po Morze Czarne.

Johanson prorokował też o reszcie świata: “Widzę straszną wojnę daleko na wschodzie. Żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjadnoczonych. Ich atak zostanie odparty przy pomocy broni rakietowej. Będzie to okres, kiedy ZSRR będzie walczyć razem z Amerykanami ramię w ramię. Widzę że przedtem wybuchnie jakaś straszna rewolucja (wojna?). Mordy, pożoga, trupy. Leżą ich całe stosy.”

oraz wypowiedź księdza Czesława Klimuszki

“Widzeń swoich o charakterze ogólnoludzkim ani też żadnych przepowiedni nie podaję chociażby dlatego, aby nie były fałszywie interpretowane. Na marginesie zaznaczam, że widziałem tragiczne losy trzech narodów. Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru stały pobyt dla siebie w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską nie widzę bowiem ciężkich chmur krwi i zniszczenia, lecz promienne blaski przyszłości.”

Źródło: Wolne media

Powiem tylko tyle, że ciekawe ;)
 • 0

#10

Alkazam
 • Postów: 90
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie kto naprawde rządzi światem, ten wie że wojny nie wybuchają tak od sobie ,wszysko jest ustalane miedzy państwami(rodzinami).Moim zdaniem najleprzym źródlem są przecieki od iluminatów.Plotki chodzą że w 2009 chiny zaatakują usa...
 • 0

#11

Hippo
 • Postów: 350
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak chiny zaatakują USA, czy tam Rosję, to prędzej im gospodarka padnie. Nałożą potężne embargo na towar sprowadzany z chin, i się skończy dla nich zabawa...
 • 0

#12

_Silent_
 • Postów: 827
 • Tematów: 18
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Phehe racja. Z rolnictwa to się nie utrzymają długo ;p
 • 0

#13

Alkazam
 • Postów: 90
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak chiny zaatakują USA, czy tam Rosję, to prędzej im gospodarka padnie. Nałożą potężne embargo na towar sprowadzany z chin, i się skończy dla nich zabawa...

Raczej gospodarą to oni sie nie przejmują^^ teraz najważniejsze jest pozbyc się zbędnego balastu czyli tych paruset miljonów chinoli ^^ i nakręcac najbardziej opłacalny rynek zbrojeniowy i oczywscie dla amerykanów uczymanie światowego lidera we wszyskim i co idze w parze z jeszcze wiekrzym teroryzmem, strachem, iwigilacją obywateli.

Najwekszy terorsta świata osama bin laden kiedys powiedzial USA to diabiel !! jeszcze 2 lata temu powiedział bym że to jakiś oblokany czlowiek który teroryzuje ludzi bez przyczyny albo dla kozysci materjalnych lub inych zachcianek...Teraz wiem ze ten czlowiek wiedzal odpoczątku kto tak naprawde jest osią zla! która wplywa na caly świat :o :stop: :stop: :stop: ^^
 • 0

#14

ShadowX
 • Postów: 49
 • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sądze, że juz nie bedzie wojen ;p
wkoncu niby przewidziala albo ... ktos to wymyslil po wojnie ;/
no bo jakby polacy wiedzieli ze niemcy nas zaje... zaatakuja to bysmy sie bardziej uzbroili nie? ;p
 • 0

#15

mortyr
 • Postów: 1170
 • Tematów: 46
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy jest sens to tłumaczyć, nie sądzę, żeby sami zamachowce tak naprawdę wiedzieli, co robią czy o co walczą. Ktoś krzyczy Bóg tak chce, Allach tak chce!


Przed każdym przedsięwzięciem koran nakazuje wspominanie imienia Boga, czyli "Bóg jest największy - "Allah'u Akbar". Słowa te są wypowiadane nawet kilkanaście razy dziennie przez każdego muzułmanina. Nie mają one nic wspólnego z zamachami. Jeśli chodzi o Jihad to można go porównywać z wendettą.

III wojna światowa zacznie się z powodu pieniędzy. Stawiam na USA-IRAN, a potem wojna rozpęta się na całym bliskim wschodzie.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u