Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawda O Chupacabrze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#121

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś przebieraniec - albo o zgrozo TIRówka ( mocny makijaż, fryzura że ho ho i szpilki z 20 cm ) :P
  • 0

#122

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe nigdy nic niewiadomo :D A cytaty takie jak:

''w pewnym
momencie ujrzeli zwierze jedzące właśnie maliny'', ''miał on 2-3m wzrostu, żółto-czerwone oczy oraz śnieżnobiałe
futro'' i ''wbijającą pazury w korę''

swiadcza wedlug mnie, ze chlopcy widzieli predzej Wielka Stope (Sasquatcha) lub innego małpoluda niz Chupacabre bo te opisy nijak do niej nie pasuja! Jak mozna stwierdzic po opisach przypominajacych małpe, ze widziało sie oslawiona Chupacabre! Na bogow! W sumie zauwazylem juz, ze Fundacja Nautilus cechuje sie niekompetencja i brakiem podstawowej wiedzy w niektorych dziedzinach jak i robieniem sensacji z niczego bo wcale bym sie nie zdziwil gdyby cała ta historia byla zmyslona lub po prostu chlopcy widzieli zwykla małpe, ktora uciekla z Cyrku. Jak sie ma 12 lat to wszystko wydaje sie duze, wiec napewno mogli sie pomylic co do wielkosci zwierzecia (20 cm slady to po prostu glebokie dolki i nierownosci ziemi jakie czesto sie spotyka w lasach, chlopcy sobie wyobraznia dopowiedzieli, ze to sa slady a skok na 4 metry to nic takiego dla małpy, ktore sa przystosowane do takich skokow po drzewach - tak mysle). Pozdrawiam!
  • 0

#123

Marrakech.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te 20cm ślady w ziemi, to najpewniej dziki ryły, w 3miejskich lasach jest ich pełno.
  • 0

#124

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Valgorth

Jakbyś przeczytał artykuł na FN to byś wiedział więcej...
Małpy skaczą maxymalnie 6 metrów, ale to raczej 'przed siebię' a nie w górę :) 2-3 metry? Cięzko by było taką małpę znaleźć, w artykule pisze również że zwierzę było białe - znajdź taką(nie wiem, może gdzieś na świecie takowe istnieją) Oraz, że w pobliżu wsi nie ma ZOO. ZOO są raczej w większych miastach :] Więc najpierw pomyśl potem pisz.
(Jeżeli coś przekręciłem to proszę mnie poprawić)

Pozdrawiam, Smok.
  • 0



#125

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To Ty nie czytasz ze zrozumieniem, wyraznie napisalem ''CYRK'' a nie ''ZOO'', Cyrki raczej czesciej sa przejazdem nie? I nawet nie musial byc w tej wsi ale oddalony o dziesiatki kilometrow, a zwierzeta czesto wedruja szukajac bezpieczenstwa i pozywienia ktorego nie mogly znalezc w miejscu gdzie aktualnie przebywaly, jak zwierze umyslnie ucieka od czlowieka to jak najdalej. W dodatku napisalem, ze moglby to byc jakis stwor podobny do Wielkiej Stopy (a o tym stworzeniu czlowiek wie mniej niz o Chupacabrze) bo w zadnym wypadku niemogla to byc Chupacabra jaka przynajmniej zna sie z opisow; biale futro i pozywianie sie lesnymi owocami? ten opis raczej pasuje do jakiegos normalnego ssaka, mysle tez, ze Chupa predzej by zaatakowala dzieci niz uciekla i jeszcze pozniej wygladala zza drzewa sprawdzajac czy napastnicy ja gonia, taki opis pasuje bardzo do małpopodobnych stworzen. Białe futro? A prosze Cie bardzo: nie mow, ze nie slyszales o albinizmie, ktory czesciej pojawia sie u zwierzat niz u czlowieka. Mowisz, ze nie ma bialych małp? A prosze Cie bardzo, niektore małpy zyjace w Chinach maja białe futro np: Makak, Gibon i Langur (oczywiscie te małpy dziela sie na rozne rodzaje ale wystepuja tez z bialym futrem KLIK oraz KLIK2 ) ''Więc najpierw pomyśl potem pisz'' ;) . Relacja z Fundacji Nautilus bardziej sie nadaje do tematu o Sasquatchach, takie jest moje osobiste zdanie, bo do tematu o Chupacabrze srednio pasuje. Sedrecznie pozdrawiam!
  • 0

#126

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odkopuje temat ponieważ pojawiły sie nowe fakty o polskiej czupie! Świetny materiał jest do przeczytania na stronach fundacji nautilus naprawde niesamowite fakty zostały tam przedstawione zapraszam wszystkich do dyskusji na temat polskiej czupy!
  • 0

#127

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uwaga kolejne doniesienia o czupie z okolic Sochaczewa można poczytac na Nautilusie mysle ze ciekawe informacje dla ludzi którzy interesują sie tematem Sam zdecydowalem sie wykonac pewną analizę przypadków podobnych zajsc z okresu 12 miesiecy ale na efekty mojej pracy bedzie trzeba zaczekac jeszcze kilka dni bo ostatnio mam nawał pracy.
  • 0

#128

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś mi te kozy nie wyglądają na pozbawione krwi : d
  • 0

#129

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewna ilosc krwi na pewno pozostała w ciałach ale najbardziej zaskakujące jest brak śladów krwi w otoczeniu, niejednokrotnie bylem świadkiem uboju zwierząt i zapewniam ze nawet po zabiciu kury jest dosyc spora ilosc krwi która pozostawia zauważalne ślady.
  • 0

#130

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ciekawe, z dnia na dzień coraz więcej informacji, pozostaje nam tylko czekać :o
  • 0

#131

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te nowe ślady przypominają mi ślady łosia :<
  • 0

#132

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Była robiona analiza i wyszło ze to zadne z występujących tam zwierząt! Sprawa robi sie coraz bardziej ciekawa pojawia sie coraz więcej relacji i szokujących faktów jestem niezwykle ciekawy jak sprawa sie rozwinie. Początkowo byłem troszkę sceptyczny ale zaczynam sie przekonywac ze właśnie tam pojawiła sie polska czupa niesamowite...
  • 0

#133

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam są dostępne nowe ciekawe informacje na stronie fundacji nautilus zapraszam do lektury moze ktos jest z tamtych okolic i mógł nam przybliżyc całą sprawę.

"16 lipca, około godziny 22.00 na parking wewnętrzny KPP w Sochaczewie, z piskiem opon wjechało auto. Jego kierowca 49 -letni Mirosław O. wbiegł pędem na dyżurkę. Mężczyzna był bardzo przestraszony. Trzęsącym się ze strachu głosem poinformował policjantów, że kilkanaście minut wcześniej w miejscowości Łęg spotkał Chupacabrę."
  • 0

#134

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Osobiście zrobiłem w tym dziale temat o polskiej Chupa, zapraszam do lektury i dyskusji w moim temacie :P
  • 0

#135

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W jakim celu robic nowy temat jesli istnieje taki sam? taki mały oftop
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych