Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawda O Chupacabrze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#46

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jest jakiś po_prostu potwór, lub jakiś niezbadany gatunek




A jeszcze coś znalazłem to właśnie na naszyum forum w przepowiedniach- Jeśli chodzi o znajdywane martwe i dziwnie okaleczone bydło (wyssana krew), to wiedza tantryczna mówi o mieszkańcach niższych (niż nasz) wymiarów, którym składane są ofiary w taki własnie sposób, lub które same pojawiają się w naszym wymiarze zwłaszcza w regionach gdzie ma miejsce masowe zabijanie zwierząt. Jest to dla nich sposób odżywiania się, polegający na wypiciu krwi zwierzęcia, w której zawarte są bardziej subtelne energie. Jednocześnie, jest to sygnał dla nas, że dzieją się pewne rzeczy nad którymi człowiek nie ma kontroli, a raczej, że ktoś ma kontrolę nad nami. Wywołuje to oczywiście u nas strach. niewierze w to ale coś zawsze jakis trop :mrgreen:
  • 0

#47

UFO-man.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja dokładnie niepamiętam gdzie kiedyś lądowało ufo ale może gdzieś w tych okolicach zgryzienia piesków :ufo: , i może to jakiś ufoludzkie zmutowane zwierzę atakuje. :o
  • 0

#48

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh Niewiem dlaczego ale niezrozumiałem wczesniejszego posta o co właściwie chodzi ??? :ojej:
  • 0

#49

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja dokładnie niepamiętam gdzie kiedyś lądowało ufo ale może gdzieś w tych okolicach zgryzienia piesków ufo.gif , i może to jakiś ufoludzkie zmutowane zwierzę atakuje. blink.gif

Kolejny, który próbuje przypisać chupacabrę do kosmitów :/
  • 0



#50

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sama myśl, aby Chupacabre (czy cokolwiek innego) przypisywać do kosmitów wydaje mi się na tyle absurdalna, że jeśli ów przybysze osiągnęli poziom zaawansowania technologicznego pozwalającego im na podróże międzyplanetarne, to zarówno genetyka jest na równie zaawansowanym poziomie... :P Po za tym za tymi zdarzeniami może stać, jak wcześniej twierdziłem, jakiś nieznany gatunek, albo coś po mutacji naturalnej... Dopóki nikt nie zobaczy, nie zrobi zdjęcia to w gruncie rzeczy pozostanie to zagadką :)
  • 0

#51

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak całkowicie sie zgadzam jestem na 100% pewny ze ufo nima z tym nic wspólnego, chociaz istnieją teorie ze czupa to eksperymemt kosmitów wypuszczony na ziemi. :D
  • 0

#52

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Równie dobrze mogę powiedzieć, że widziane spodki latające są wynikiem festiwalu kosmitów... ;) A tak serio moim zdaniem mamy tu do czynienia z całkowicie naturalnym czynnikiem...
  • 0

#53

freez.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla zainteresowanych możecie zobaczyć
http://video.google....5...h&plindex=0

Widać... I wszystko jasne?

Użytkownik +..... edytował ten post 15.05.2008 - 20:18

  • 0

#54

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Yhm...Ten filmik mnie zastanowił...Nie wiem co mysleć :o
  • 0

#55

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm znalazłem coś o doniesieniach z okolic Radomia...Wydarzenia miały miejsce w 1998 roku. Mniejsza, o to artykuł:

Incydent miał miejsce w sierpniu 1998 roku w okolicach Radomia (obrzeża Puszczy Kozienickiej). Potwora spostrzegło dwóch ludzi, którzy w lesie prawdopodobnie kradli drzewo. W tamtym rejonie odnaleziono również trzy martwe kozy. Zwierzęta wykrwawiły się przez okrągłe otwory o średnicy ok. 2 centymetrów, znajdowały się one pod dolną szczęką. Zagadkowym jest fakt, iż ciała kóz, prawie dobę po śmierci, nie ogarnęło jeszcze stężenie pośmiertne. Jest to charakterystyczne dla ataków chupacabry. Martwe zwierzęta odnajdywane na Puerto Rico również często posiadały tuż pod szczęką, na szyi niewielkie okrągłe ranki. W większości przypadków z Puerto Rico nie wykryto także stężenia pośmiertnego.

Wroćmy jednak do omawianego przypadku. Przez wieś, w której odnaleziono trzy martwe kozy, przeszła fala plotek. Znaleźli się nawet tacy, co twierdzili, iż zwłoki jakiegoś zwierzęcia, lub jeszcze żywe zwierzę skrępowane jakimś białym materiałem, zostało odwiezione smochodem na sygnale pod ochroną grupy przypominającej antyterrorystów. Podobno istota miała trafić do jakiegoś instytutu w Warszawie. Moim zdaniem są to tylko plotki, postaram się jednak dokładnie to sprawdzić. Jednak już trzy wykrwawione kozy i opowieść dwóch świadków zmusza nas, aby poważnie potraktować ten przypadek.

Dodam, iż wzmianka na ten temat znajduje się w listopadowym numerze miesięcznika "Wydarzenia Niesamowite" z 1998 roku, jednak autor sądzi, iż kozy zostały zagryzione przez psy. Według mnie sprawę trzeba zbadać dokładniej, postaram się to zrobić, gdy tylko ustalę coś nowego, niezwłocznie o tym poinformuję.

Marcin Mizera

Źródło
  • 0

#56

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To coś to mi raczej ufoka przypomina. :ufo:, to co migło przez chwile jest podobne do opisów czupy.

Czy ktoś wie gdzie został nakrecony ten film???
  • 0

#57

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zapewne gdzieś w Ameryca Łacińskiej lub Południowej, tam występują takie podobnie brzmiące języki :)

Film

Hmmm reakcja tego człowieka może sugerować, że to nie jest fake...Z drugiej strony jest słaba jakość nagrania, co może podważać autentyczność. Jednak, warto się zastanowić, drzewo za chude aby mógł się zmieścić za nim człowiek, a ręka, jak widać na przybliżeniu, jest nienaturalnie długa...
  • 0

#58

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla zainteresowanych możecie zobaczyć
http://video.google....5...h&plindex=0

Widać... I wszystko jasne?

To już na tym forum było...
Takich filmików jest cała masa...

Z nieco innej beczki :P
http://pl.youtube.co...h?v=RzSN7he2BUE
O chupie już nawet piosenki powstają :lol
  • 0



#59

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale po dokładnym przyjrzeniu sie to coś nie_ma tych słynnych zmieniających kolory kolców, chyba ze ich nie_widac. A tak nawiasem film raczej nie_jest podróbką, i jest dosyc przerazający.

poprawił Ivellios
  • 0

#60

Nuridan.
  • Postów: 47
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heyka.
długi tekst, zagmatwany i nic nowego w zasadzie nie nosi do całej sprawy chupy.....
Nuuuuda
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych