Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warn


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak Ja miałem reklamę swojej strony została usuwana, a jak Mareczek ma to nic?

#17

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Regulamin:

6.10 Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy grupy V.I.P)

Tak się jakoś dziwnie składa, że moderatorzy zaliczani są do VIP-ów.



#18

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolega ma niestety rację, przykro mi Marku - taka prawda ;) a część regulaminu jest krótko mówiąc DO BANI biorąc pod uwagę równych i równiejszych.

#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dobra, już ok, linki usuwam :P

Regulamin można zmienić. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, niech pisze.



#20

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o tematy oobe to ja nie patrze po nazwach tematow tylko po tresci, wywaliles moj bo wg ciebie juz taki istnial.. to tak jakbys z siostra poszedl na plac targowy i kupujesz jablko, siostra takze kupuje jablko a w domu jej jablko wyrzucasz bo są identyczne...

czy moj temat mial cos wspolnego z istniejacymi?? kompletnie nic. bo

1. wszedlem w oobe zupelnie nie chcący,
2. zrobilem to pod kątem 45 stopni
3. wpadlem w oobe przy próbie wyzwolenia sie z paraliżu sennego.
4. przed napisaniem tematu szukalem dokladnie czy czasem nikt nie mial takiego samego lub podobnego przypadku.. poniewaz takich nie znalazlem napisalem nowy temat ktory z huiem polecial .

jesli chodzi o reklamy to ta regulka powinna byc calkowicie zlikwidowana, bo to tylko rodzi konflikty.
wiadomo ze mod czy admin moze wiecej ale okrajanie szarego usera z mozliwosci wstawienia linka do profilu to przesada. na potrzeby jakiegosd tam Vipa.. Vipów jest mało. zresztą było dużo ale wysokość zdecydowala ze ma byc ich okolo 3 .. jesli zasada ma byc nie zmieniona to niech tylko vipy trzymaja linki w profilu, ale modzi i admini oraz userzy zwykli juz nie ..........

ponownie prosze o zdjecie nieslusznego warna

#21

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o tematy oobe to ja nie patrze po nazwach tematow tylko po tresci, wywaliles moj bo wg ciebie juz taki istnial.. to tak jakbys z siostra poszedl na plac targowy i kupujesz jablko, siostra takze kupuje jablko a w domu jej jablko wyrzucasz bo są identyczne...


Kombinujesz, w domu nic bym nie wyrzuci, bo zawsze można oba zjeść, a poza tym kasy szkoda :P

czy moj temat mial cos wspolnego z istniejacymi?? kompletnie nic. bo

1. wszedlem w oobe zupelnie nie chcący,
2. zrobilem to pod kątem 45 stopni
3. wpadlem w oobe przy próbie wyzwolenia sie z paraliżu sennego.
4. przed napisaniem tematu szukalem dokladnie czy czasem nikt nie mial takiego samego lub podobnego przypadku.. poniewaz takich nie znalazlem napisalem nowy temat ktory ze świstem polecial .


Tak to ja mogę napisać podobnie...

1. Wszedłem w OOBE, kiedy siedziałem na kiblu i stawiałem kloca.
2. Wyszedłem i poszedłem wraz z gównem poprzez rury kanalizacyjne.
3. Wszedłem w OOBE bo chciałem uciec od zapachu ciepłego kału przesądzonego fasolką po bretońsku i grochem z kapustą.
4. Żaden temat nigdy o czymś takim nie pisał, więc założyłem nowy. Nikt przecież nie wyszedł z ciała srając ??

jesli chodzi o reklamy to ta regulka powinna byc calkowicie zlikwidowana, bo to tylko rodzi konflikty.
wiadomo ze mod czy admin moze wiecej ale okrajanie szarego usera z mozliwosci wstawienia linka do profilu to przesada. na potrzeby jakiegosd tam Vipa.. Vipów jest mało. zresztą było dużo ale wysokość zdecydowala ze ma byc ich okolo 3 .. jesli zasada ma byc nie zmieniona to niech tylko vipy trzymaja linki w profilu, ale modzi i admini oraz userzy zwykli juz nie ..........


To może od razu dajmy wszystkim prawa admina i niech każdy poprawia forum. Sorry, ale my tu odwalamy pewną robotę, czasem ciężką, bo czasem trzeba całe forum przejrzeć, żeby sprawdzić czy system kodowania jest prawidłowy, albo żeby pousuwać zbędne tematy, żeby nie zaśmiecało forum. Jak dla mnie to jednak coś nam się należy, trochę więcej swobody... Tacita jeszcze tego nie doświadczyła, bo ona jest tu nowa w gronie moderatorskim, ale jak przechodziliśmy na IPB to trzeba było przejrzeć każdego posta na forum i sprawdzać kodowanie.

ponownie prosze o zdjecie nieslusznego warna


A ja proszę o prawdziwe argumenty, popierające twoje prośby.



#22

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[offtop]

Tacita jeszcze tego nie doświadczyła, bo ona jest tu nowa w gronie moderatorskim, ale jak przechodziliśmy na IPB to trzeba było przejrzeć każdego posta na forum i sprawdzać kodowanie.
A ja proszę o prawdziwe argumenty, popierające twoje prośby.

...a tego jest jescze cała masa (w bardzo starych tematach niedawno centery poprawiałem).[/offtop]



#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta Iv, też czasem na to wpadam ;)



#24

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak to ja mogę napisać podobnie...

1. Wszedłem w OOBE, kiedy siedziałem na kiblu i stawiałem kloca.
2. Wyszedłem i poszedłem wraz z gównem poprzez rury kanalizacyjne.
3. Wszedłem w OOBE bo chciałem uciec od zapachu ciepłego kału przesądzonego fasolką po bretońsku i grochem z kapustą.
4. Żaden temat nigdy o czymś takim nie pisał, więc założyłem nowy. Nikt przecież nie wyszedł z ciała srając ??

Możesz napisać pokazujać swoja dojrzałosc psychiczna i emocjonalna.. A nie błazeństwo i idioctwo..

#25

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możesz napisać pokazujać swoja dojrzałosc psychiczna i emocjonalna.. A nie błazeństwo i idioctwo..


Chciałem pokazać, że argument "bo nie widziałem podobnego tematu, bo nikt nie wyszedł robiąc to i to..." jest błędny. Już było kilka sytuacji, kiedy ktoś wyszedł z ciała pod wpływem paraliżu sennego i nie tworzył nowego tematu, tylko dlatego, żeby wszystkim to oświadczyć. Aaaa no tak.... zapomniałem, że nie wyszedł pod kątem 45 stopni...

Poza tym dostosowałem się tylko do wypowiedzi tegoż pana. Szperając w moich postach nie znajdziesz podobnych wypowiedzi, chyba że temat o humorze ;]



#26

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no tak......... gównem...............srając
widać że sprawdzenie systemu kodowania wyjaśnia wszystko
Jednak nie każdy człowiek może się mylić i nie każdemu może coś się wymknąć :rotfl:



#27

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Macha, z tym sraniem przy OOBE to przesadziłeś...



#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

widać że sprawdzenie systemu kodowania wyjaśnia wszystko


tatik dla ciebie to nic, ale jakbyś wciąż i wciąż siedział i poprawiał stare posty jednocześnie pilnując aby na tych nowych się nic nie pojawiło, to byś się zaczął od razu wkurzać. Zresztą pomyśl sobie, że codziennie musimy wchodzić dość często, tak żeby jak najszybciej poprawić to co ktoś narobił nam w tematach.

Tak się często zastanawiałem widząc skargi użytkowników na to, że moderatorzy źle wykonują swoją pracę. A co jeśli jednego dnia wszyscy moderatorzy rzuciliby pracę na pewien okres czasu. Jakbyśmy to zasygnalizowali dość wcześnie i głośno, to od razu zwaliłyby się tutaj wszystkie dzieci neo, hakerzy, spamerzy i Bóg wie kto jeszcze. Forum stałoby się większym bagnem niż Wisła.

Iv, chciałem tylko pokazać jaki poziom zaprezentował oponent, wysuwając taki argument. Jak widać, ten argument nie pachnie różami.

Ostatnio mam trochę brudne myśli :P



#29

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hakerzy

Phi.. przeciez gdyby zwalili sie tutaj hakerzy.. To raczej watpie czy ktorys mod ma predyspozycje zeby to forum przed nimi obronic.. Nawet taki super mod (tak Iv o tobie mowie..)..

#30

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze, ale zawsze zostaje jeszcze Admin, którego wtedy też nie będzie. Ostatnio to go często nie ma, zajęty chłopak jest. A jakby nas nie było, to forum by sobie "podziałało".




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych