Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warn


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dostalem warna... prosze o jego anulowanie.. z nastepujacych powodow

przed napisaniem tematu o oobe patrzylem do innych wątków i szukałem podobnych tematów , ale znajdywalem jakies z dokladnymi opisami, min z relaksowaniem w sumie jakies kilometrowe taśiemce...itp (wiecie oco chodzi) szukałem tematów O NAGŁYCH PRZYPADKACH NIESPODZIEWANEGO OOBE , u mnie oobe było zupelnie nagle , zadnej koncentracji czy medytacji... po przebudzeniu byl paraliz senny i prz próbie wstania to sie stało.

wiem ze mod sie tym zupelnie nie przejmuje i zaraz zamknie apelacje o kasacje warna, ale niech ma to w swojej swiadomosci (i podswiadomosci) ze jestem wpelni poczytalny , a przed napisaniem nowego tematu zawsze staram sie odszukac podobny do tego ktory chce napisac, jak taki znajde to wtedy dolaczam do takowego, jesli znajdzie za stary to. jest dylemat. nowego tematu napisac nie mozna bo jest stary, jak napisze w starym to tez sie przyczepia ze starych tematow sie nie odnawia..

wniosek
''''''''''''''''''''''''''''''''''''

1. napisalem temat zgodnie z zasadami tego forum
2. przed napisaniem tematu szukałem identycznego , nie znalazlem zadnego tematu ktory by odpowiadal moim kryteriom
3. nie widze zadnych bledów w swoich czynach.


podsumowanie dodatkowe
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
niech panowie moderatorzy sie nie wymądrzają bo forum jest dla uzytkownikow a nie dla moderatorow..nie moga myslec o sobie, owszem bez modów bylby istny smietnik, ale niech bacznie patrzą sobie na ręce zanim komus wyrządzą krzywde. moderator ma pomagac uzytkownikom a nie tępić o byle drobnostki.


a jesli juz o zasadach, to moderator nigdy nie ma stuprocentowych racji, zawsze moze sie pomylic, i zdarza sie im ostatnio to często.. z wielkiej łaski swojej powinni naprawic blad ale nie w stylu : "tym razem ci daruje, następnym razem spadówa" bo jak beda rozdawac warny na prawo i lewo to wkoncu kto zostanie?? zamiast upominac na pw to odrazu besztacie ...


przyklad? prosze sobie zobaczyc ile jest tematow o orbach, jest z kilkadziesiat tematow z opisem orbsów. i jakoś te osoby warna nie dostały..

#2

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On ma rację :drink: też się cholernie zdziwiłem dostając warna ostatnio.. mam wrazenie, że modom za bardzo się nudzi ;)

#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dostalem warna... prosze o jego anulowanie.. z nastepujacych powodow

przed napisaniem tematu o oobe patrzylem do innych wątków i szukałem podobnych tematów , ale znajdywalem jakies z dokladnymi opisami, min z relaksowaniem w sumie jakies kilometrowe taśiemce...itp (wiecie oco chodzi) szukałem tematów O NAGŁYCH PRZYPADKACH NIESPODZIEWANEGO OOBE , u mnie oobe było zupelnie nagle , zadnej koncentracji czy medytacji... po przebudzeniu byl paraliz senny i prz próbie wstania to sie stało.


Zrozum, że tematów o oobe i paraliżach sennych było mnóstwo, teraz jest tylko kilka. Gdyby każdy pisał nowy temat, bo ten który istnieje nie zawiera w sobie tak bardzo tego co chcesz przekazać, to jest to bez sensu i zaśmieca się przez to tylko forum.


wiem ze mod sie tym zupelnie nie przejmuje i zaraz zamknie apelacje o kasacje warna, ale niech ma to w swojej swiadomosci (i podswiadomosci) ze jestem wpelni poczytalny , a przed napisaniem nowego tematu zawsze staram sie odszukac podobny do tego ktory chce napisac, jak taki znajde to wtedy dolaczam do takowego, jesli znajdzie za stary to. jest dylemat. nowego tematu napisac nie mozna bo jest stary, jak napisze w starym to tez sie przyczepia ze starych tematow sie nie odnawia..


Nie zamknę, bo nie jestem taki jak reszta modów, nie unikam sytuacji, kiedy trzeba wyjaśnić swoje postępowanie. Miło, że ułatwiasz nam pracę korzystając z opcji szukaj. Ja nie znam zasady, że starych tematów się nie odnawia, jeśli masz coś konstruktywnego do powiedzenia, to zawsze możesz powiedzieć.

2. przed napisaniem tematu szukałem identycznego , nie znalazlem zadnego tematu ktory by odpowiadal moim kryteriom


Jakby każdy zaczął gadać o kryteriach to już dawno przestałbym odwiedzać forum.


niech panowie moderatorzy sie nie wymądrzają bo forum jest dla uzytkownikow a nie dla moderatorow..nie moga myslec o sobie, owszem bez modów bylby istny smietnik, ale niech bacznie patrzą sobie na ręce zanim komus wyrządzą krzywde. moderator ma pomagac uzytkownikom a nie tępić o byle drobnostki.


1. Dzięki, że doceniasz naszą pracę.
2. Kto kiedykolwiek powiedział, że forum jest dla modów. Gdyby tak było, to już od dawna na forum byłby tylko Eurycide.
3. Mamy pomagać i pomagamy, ale jeśli istnieje temat o którym chcesz napisać, to pomyśl, czy w ten sposób zakładając nowy nie jest tak, że sam zaśmiecasz forum. Zresztą niektóre rzeczy zrozumie się dopiero po odbyciu takiej funkcji przez dłuższy czas.

a jesli juz o zasadach, to moderator nigdy nie ma stuprocentowych racji, zawsze moze sie pomylic, i zdarza sie im ostatnio to często..


Wiesz, jeśli jest jeszcze taki punkt w regulaminie, to pewnie dla humoru. Oczywiście, moderator jest również człowiekiem i ma prawo się pomylić oraz mieć gorszy dzień. W mojej "karierze" zdarzyło się to ze 2 razy na początku, teraz już jestem wprawiony i uważam na to co robię.

z wielkiej łaski swojej powinni naprawic blad ale nie w stylu : "tym razem ci daruje, następnym razem spadówa" bo jak beda rozdawac warny na prawo i lewo to wkoncu kto zostanie?? zamiast upominac na pw to odrazu besztacie ...
przyklad? prosze sobie zobaczyc ile jest tematow o orbach, jest z kilkadziesiat tematow z opisem orbsów. i jakoś te osoby warna nie dostały..


1. Naprawiamy błędy, ale zrozum że jeśli użytkownik jest nowy, to dostaje tylko ostrzeżenie. No kto beszta użytkowników, to beszta, niektórzy mają różne podejście.
2. Powiem tyle, prawo nie działa wstecz, jeśli moderator zobaczy coś co się zdarzyło dajmy 2 dni zanim zobaczył, to w takiej sytuacji trudno mówić o karaniu za przeszłość. Te tematy o orbach zostały, może kiedyś zostaną połączone, ale przybywanie nowych tematów o orbach jest ograniczane.


Zresztą użytkownicy posiadają również opcję raportuj post, a więc jeśli widzisz coś co według ciebie jest niedopuszczalne, to możesz to w ten sposób zasygnalizować, bądź po prostu napisać do moderatora działu. Niestety nie wszyscy użytkownicy ułatwiają nam pracę poprzez raportowanie, bądź samo unikanie doprowadzania do takich sytuacji.

Warn jest po to, żeby użytkownik się czegoś nauczył, do niektórych nie docierają przestrogi słowne i trzeba użyć mocniejszych argumentów, mnie już zwracanie uwagi zaczyna powoli męczyć.

też się cholernie zdziwiłem dostając warna ostatnio..

1. Nie cholernie, bo znowu się prosisz.
2. Wyjaśnienie jest zawsze przy warnie:

Obraźliwe określenie
http://www.paranorma...m....st&p=17350



#4

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Nie cholernie, bo znowu się prosisz.


Jeżeli jest to przekleństwo, to sam powinieneś ocenzurować, w przeciwnym wypadku też się prosisz ;)

2. Wyjaśnienie jest zawsze przy warnie.


Świetnie o tym wiem.

Przedstawiłem tylko moją opinię, zgodnie z którą moderatorzy nie powinni być aż tak nadpobudliwi (chyba się nie proszę?), bo średnia wieku jest raczej powyżej 15 lat, samo forum jest dla ludzi rozwiniętych bardziej niż mniej no i kultura jest - z tego, co ja widzę.

Nie mówię o tym, że regulaminu sobie można raz przestrzegać, a raz nie, tylko nie nadużywać interpretacji jego założeń i za obrazy/chamstwo karać tylko w wypadku wyraźnej chęci uczynienia przykrości drugiemu userowi i braku kultury ;)

Przykład: (tylko proszę, nie pomyślcie sobie, że siedzę tu 24/7, gdyż mi warny raczej wiszą..)

Mój post:

Tego nam jeszcze brakowało. Szerzą tę chorobę po całym świecie..

EDIT AlienGrey: Chrześcijaństwo to nie choroba tylko wyznanie! Nagroda Cię nie ominęła :P


Widzę tu dwie możliwości: albo rodzice nie nauczyli mnie kultury, przez co nie wiem kiedy obrażam, albo Grey lekko przesadził.

Z tego co tu widzę to nieodosobniony przypadek (nie w wypadku samego Greya, ani innych modów, których szanuję :) ) dlatego o tym piszę..

Co do apelacji założyciela tematu:

Zrozum, że tematów o oobe i paraliżach sennych było mnóstwo, teraz jest tylko kilka. Gdyby każdy pisał nowy temat, bo ten który istnieje nie zawiera w sobie tak bardzo tego co chcesz przekazać, to jest to bez sensu i zaśmieca się przez to tylko forum.


Założyciel napisał, że dokładnie przeszukiwał forum, dlatego warn uważam za absolutną przesadę. Można przecież zamknąć/skasować temat i porozmawiać z delikwentem choćby na PW, prawda?

To nie leży w mojej kwestii, aczkolwiek uważam, że Adders ma trochę racji.

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wiesz, ja bym był mocno urażony, gdyby ktoś nazwał coś, w co wierzę, chorobą...



#6

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli bardziej trzeba uważać na formę niźli treść ;) OK zrozumiałem.

#7

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale niech bacznie patrzą sobie na ręce zanim komus wyrządzą krzywde. moderator ma pomagac uzytkownikom a nie tępić o byle drobnostki.

przyklad? prosze sobie zobaczyc ile jest tematow o orbach, jest z kilkadziesiat tematow z opisem orbsów. i jakoś te osoby warna nie dostały..


Zgadzam się w 100%, by nie dostać warna dołączę się do tego postu :)

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale niech bacznie patrzą sobie na ręce zanim komus wyrządzą krzywde. moderator ma pomagac uzytkownikom a nie tępić o byle drobnostki.

To taka ci się krzywda stała, jak warna dostałeś?

Taaak, psycha zryta, uraz do końca życia... rozumiem.

Przejmujesz się jednym głupim warnem, który i tak za miesiąc zniknie.

W ogóle to niektórzy się przejmują takimi pierdołami, jakby nie mieli większych problemów...



#9

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie on nic nie obchodzi. Tylko po-prostu każdy chce być traktowany równo i sprawiedliwie :)

A parę modów na tym forum np. Ty Marek, ma naprawdę ograniczoną wiedzę co do ad-minowania jakimś działem.
Pamiętasz mój ''żartobliwy'' artykuł o seksie oralnym? Usunąłeś go, a inne głupie tematy zostawiasz, a nawet się wypowiadasz (śledziłem Ciebie :stop: ) tylko na takie posty trafi ''specjalista'' czy osoba z pewną wiedzą i wszystko wyśmieje podając masę argumentów, wtedy kończy się temat i nikt się nie wypowiada, a artykuł o seksie oralnym był w forum, przekrój, przegląd, wiedza i życie, 21wiek, angora, gazeta wyborcza (sic!) oczywiście jako krótka notatka w dziale ciekawostki.
PS
nie każ mi szukać teraz twych ''profesjonalnych'' wypowiedzi w ciężkich i mądrych tematach - nie znajdę ich, masz 1,9 posts per day.

do Eury
wprowadzimy demokrację w te forum, wybierz np. 3 modów którzy będą mieli prawa globalne i będą Tobie pomagać, a resztę będziemy wybierać spośród aktywnych i dobrze wypowiadających się członków, oraz zgłaszać kandydaturę swoją czy innego użytkownika, np. Ja Elkojotle, zgłaszam kandydaturę NPS na moda dział religia, Michała na dział astronomia itd.
Kadencja będzie np. trwała 3miesiące itd.
Chodzi o to by uniknąć takich ''specjalistów'' jak Pit czy Mareczek (oczywiście bez obrazy dla tych Panów)

#10

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Iv nie przesadzaj może z tą zrytą psychą =/ co innego prawdziwe życie, co innego internetowe. Słaby argument z Twojej strony.

Elkojotle ma trochę racji - nawiasem mówiąc przeczytałbym artykuł ;p - ale nie przesadzaj. Po pierwsze tacy admini jak Iv czy Pit (tego drugiego słabiej znam) zrobili dla serwisu naprawdę dużo, chociażby newsy etc. Również demokracja na forum to imo sredni pomysł - pewnie zostaną wybrane osoby, które prawie nie będą upominać, chociaż z drugiej strony - jeżeli miałyby być okresy próbne, to...

NPS jest fajnym człowiekiem, ale nie wiem, czy nie za bardzo stronniczym xD ;p .

Sam jestem adminem na podobnej stronie i jednym z moich błędów było zbyt wielkie czepianie się szczegółów - po prostu strona jest dla ludzi, a po jakimś czasie ciężko dziwić się, że userzy się buntują ;)

PS - zróbcie mnie Super Modem i będzie fajo xD a tak na serio to idę spać.

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Iv nie przesadzaj może z tą zrytą psychą =/ co innego prawdziwe życie, co innego internetowe. Słaby argument z Twojej strony.

To nie był argument. To była ironia ;)

A parę modów na tym forum np. Ty Marek, ma naprawdę ograniczoną wiedzę co do ad-minowania jakimś działem.

Rzecz w tym, że jestem super moderatorem, a super moderatorzy trzymają pieczę nad wszystkimi działami. To, że mam pod opieką wszystkie działy, wcale nie oznacza, że posiadam jakąśtam przeogromną wiedzę na te tematy, więc nie jestem w stanie stwierdzić, kto np w psionice pieprzy bzdury, a kto nie.
Owszem, zdarza mi się popełniać błędy, ale wypadałoby mi te błędy wytknąć. A nie, siedzicie wszyscy cicho (no może nie wszyscy) i nie piśniecie nawet słówka, że moderator Ivellios się pomylił.



#12

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, zdarza mi się popełniać błędy, ale wypadałoby mi te błędy wytknąć. A nie, siedzicie wszyscy cicho (no może nie wszyscy) i nie piśniecie nawet słówka, że moderator Ivellios się pomylił.


Wiem coś o tym.. ludzie po prostu nie chcą prowokować kłótni i off topów, niekiedy sytuacja może być z lekka zenująca, a kontakt na privie wbrew pozorom wcale nie jest taki oczywisty. No bo "po co się błaźnić" :) to tylko słowem wytłumaczenia, raczej nic do Ciebie nie mam (choć Tobie to raczej wisi czy mam), może czasem jesteś zbyt bezpośredni =(

#13

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zrozum, że tematów o oobe i paraliżach sennych było mnóstwo, teraz jest tylko kilka. Gdyby każdy pisał nowy temat, bo ten który istnieje nie zawiera w sobie tak bardzo tego co chcesz przekazać, to jest to bez sensu i zaśmieca się przez to tylko forum.

Hmm, a czemu nie ma jednego tematu o NOL'ach?
Masz racje, watek o OOBE który ma 658 stron jest idealny.. Każdy ma wolny tydzień żeby sobie poszukac..

Modzi na tym forum..
Nie mówie że wszyscy, Pit jest normlany, Tactica, Inga i Tatcita.. Iv jest trafiony i nie warto sie nim przejmować.. a o reszcie modów, nie moge sie wypowiedzieć gdyż nie miałem okazji sie z nimi zetrzeć..
Ja proponuje nie przejmować sie warnamy od Iv i nie czytać jego bezsensownych postów..
Chłopak ma kompleksy..
Do tego stopnia że dał mi 80% warna, ale zapomniał mi zablokowac konta..
Widać że ma jakieś duże kompleksy i wyżywa sie na niczemu nie winnych userach..
(Iv myslisz ze jestes anonimowy w sieci.. wpisz w goglach 'ip' i pamietaj ze w K-ce wrogowie nie śpią..)

Mnie, to osobiście boli..
Jest nowy user..
Przychodzi na forum, które wyglada profesjonalnie (bez ironii), pisze post..
O jego pierwszym w życiu OOBE, jest to dla niego doświadczenie wrecz mistyczne..
Pragnie personalnego podejscia do sprawy..
I co?
Przychodzi taki kołek Iv, i sypie warnami..
I potem taki user mówi że na tym i tym forum, jest tak i tak..
Modzi sa zeby ułatwiac.. a niektórzy utrudniaja...

Mam prawo to napisac.. bo takie prawo daje mi konstytucja..
Dostane warna za to że wyrażam własne zdanie?
Możliwe że gdyby to był jeden przypadek, nic by sie nie działo..
Ale juz coraz wiecej userów skarazy sie na Iv..
Sam zostałem przez niego pokrzywodzony, i nie chodzi o dziure w psychice..
Mówicie 'świat jest pełen chamstwa, my jestesmy inni'..
Nie, nie jestescie.. W każdym gniezdzie znajdzie sie ptak który do niego 'wydala'

Wiem, że Iv jest tak arogancki i zacofany.. że nawet jak mu naplujesz w twarz to go nie ruszy..
Dlatego postanowiłem, że stane za każdym userem, którego Iv w jakis sposób pokrzywdził..

Rzecz w tym, że jestem super moderatorem, a super moderatorzy trzymają pieczę nad wszystkimi działami. To, że mam pod opieką wszystkie działy, wcale nie oznacza, że posiadam jakąśtam przeogromną wiedzę na te tematy, więc nie jestem w stanie stwierdzić, kto np w psionice pieprzy bzdury, a kto nie.
Owszem, zdarza mi się popełniać błędy, ale wypadałoby mi te błędy wytknąć. A nie, siedzicie wszyscy cicho (no może nie wszyscy) i nie piśniecie nawet słówka, że moderator Ivellios się pomylił.

Widzisz.. jestes super modem.. wow...
Iv.. to co Ty tu robisz? wqle nie masz wiedzy i nie potrafisz adminowac, ani szanowac ludzi?
Idz do młodzieży wszechpolskiej..
Nikt nie pisnie słówka? Jak ja pisnałem, to mi kolejne dwa warny dowaliłes..

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

do Eury
wprowadzimy demokrację w te forum, wybierz np. 3 modów którzy będą mieli prawa globalne i będą Tobie pomagać, a resztę będziemy wybierać spośród aktywnych i dobrze wypowiadających się członków, oraz zgłaszać kandydaturę swoją czy innego użytkownika, np. Ja Elkojotle, zgłaszam kandydaturę NPS na moda dział religia, Michała na dział astronomia itd.


To jest beznadziejny pomysł. Moderatorzy którzy zostali wybrani mają dużą wiedzę na temat działów, którymi się zajmują. A robienie moderatorów dla określonych podforów jest bezsensowne.

Jak dla mnie (bez urazy) NPS jest zbyt stronniczy i trochę ostatnio nadpobudliwy.

Kadencja będzie np. trwała 3miesiące itd.
Chodzi o to by uniknąć takich ''specjalistów'' jak Pit czy Mareczek (oczywiście bez obrazy dla tych Panów)


Bezsens. Może jeszcze dajmy że kadencje użytkownik może sprawować tylko 2 razy ?? Tworzy sie w ten sposób tylko zamieszanie i ciągle trzeba szukać osób odpowiedzialnych i obeznanych z tematem.

Ale co tam, to serwis Eurego, niech on decyduje...

Założyciel napisał, że dokładnie przeszukiwał forum, dlatego warn uważam za absolutną przesadę. Można przecież zamknąć/skasować temat i porozmawiać z delikwentem choćby na PW, prawda?


To tylko i wyłącznie utrudnianie sobie życia, ale jeśli dzięki temu będziesz spał spokojnie, to mogę robić w ten sposób.

Rzecz w tym, że jestem super moderatorem, a super moderatorzy trzymają pieczę nad wszystkimi działami. To, że mam pod opieką wszystkie działy, wcale nie oznacza, że posiadam jakąśtam przeogromną wiedzę na te tematy, więc nie jestem w stanie stwierdzić, kto np w psionice pieprzy bzdury, a kto nie.


Dlatego jak o czymś nie wie to często nie rusza się tego i daje znać moderatorowi działu :) Chodzi o to, żeby być zgraną paczką :)

Hmm, a czemu nie ma jednego tematu o NOL'ach?


NOL = Niezidentyfikowany Obiekt Latający
UFO = Unidentified Flying Object

Jeśli naprawdę interesujesz się NOL'ami to znasz ich bardziej popularną nazwę ;]

Masz racje, watek o OOBE który ma 658 stron jest idealny.. Każdy ma wolny tydzień żeby sobie poszukac..


Ja tam widzę "OOBE - Wasze doświadczenia" więc nie można się podzielić swoim doświadczeniem ?? Jeśli już podobne istniało, to znawcy tematu, którzy długo przebywali na forum (niektórzy od jego początków) powiedzą że już coś takiego było wyjaśnione i przytoczą te wypowiedzi.

Przychodzi na forum, które wyglada profesjonalnie (bez ironii), pisze post..
O jego pierwszym w życiu OOBE, jest to dla niego doświadczenie wrecz mistyczne..


Wchodzi do działu parapsychologia i co widzi ?? W przyklejonych temat "OOBE - Wasze doświadczenia".

Pragnie personalnego podejscia do sprawy..


Jeśli chce, żeby się do niego profesjonalnie odnoszono, to niech najpierw sam niech zachowuje się profesjonalnie. Ja nie mam zamiaru wysłuchiwać "dojrzałej osoby, wręcz dla ciebie pani", że ma problemy z czakrami, ale nie dopuszcza na przykład mnie do głosu. Dlaczego ? Bo jestem od niej młodszy o 10 lat i nie życzy sobie, żebym mówił do niej na "ty". Szkoda, bo mam wiedzę i chcę się podzielić, ale kogoś takiego, można tylko zdzielić za brak tolerancji do młodszych użytkowników.

Mnie, to osobiście boli..


Chodź uderzę gdzie indziej to przestanie tam :P

Jest nowy user..
Przychodzi taki kołek Iv, i sypie warnami..


1. Widzę, że Ivellios ma tutaj wielu wrogów :P Nie martw się, przeniosę ich gniew na siebie, żeby ciebie odciążyć :P
2. Nawet jeśli nie wiedział o tym, że jest opcja szukaj, to wcześniej i tak każdy nowy użytkownik powinien się zapoznać z regulaminem forum, czego większość nie robi i tak. Potem mają do nas pretensje, że nie wiedzieli że nie można zakładać tematów o których od dawna się dyskutuje na forum. I co teraz ?? Jako, że jest to nowy użytkownik, to na razie przydałoby mu się złożyć oświadczenie, że istnieje taka opcja i dać mu tylko ostrzeżenie słowne. Jeśli sytuacja się powtórzy po kilku dniach to co ma robić moderator ? To oczywiście szczególne przypadki.

I potem taki user mówi że na tym i tym forum, jest tak i tak..


No to ma problem, jesteśmy dość znani i łatwo nas znaleźć. Poza tym ja nie słucham opinii innych tylko wolę się przekonać sam, bo nie zawsze opinia kolegi jest subiektywna.

Modzi sa zeby ułatwiac.. a niektórzy utrudniaja...


Pokaż mi, gdzie się z tobą nie zgadzam ??



#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale juz coraz wiecej userów skarazy sie na Iv

Gdzie?
Spokojnie. Możesz mówić. Nie zwarnuję :P

Nie martw się, przeniosę ich gniew na siebie, żeby ciebie odciążyć :P

Prędzej ja złożę dymisję i stąd odejdę ;p




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych