Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój Ld I Dziwne Wyrazy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , śniłem śniłem , aż w pewnym momencie zdałęm sobie sprawę ,że śnie . Przypomniałem sobie wtedy , że moja mama dzień wcześniej grała w multi lotka i zapytałem jedną z Pań która była w moim śnie, czy może podać mi liczby do dużego lotka , no tak z 4 lub 3 liczby. Ona powiedziała ,że nie .Zapytałem , a od kogo takie informacje dostane ?
Odpowiedziała : "Twój Ojciec zna te liczby."
Już dalej jej nie męczyłęm , przeszliśmy do następnego oszklonego pokoju i poprosiłem czy może mi coś powiedzieć na temat najbliższej przyszłości, co się wydarzy w ciągu około 5 dni .
Opowiedziała tylko : 'Witajcie ludzie getta."
Trochę sie przeraziłem , powiedziała , że tamten facet zna odpowiedzi na twoje pytania , wskazała na niego palcem . Było tam około 5 nie wiedziałem który , troche spanikowałem , no i powoli straciłem sen , czego efektem - obudziłęm się.

--------------------


Powiedzcie mi co to może znaczyć jak z tym , że mój Ojciec zna te liczby jak i Witajcie ludzie getta . Co to może oznaczać ? Bardzo prosiłbym o odpowiedzi , sugestie Dziekuję

#2

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Masz jakieś korzenie żydowskie?

#3

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie , aż tak to nie ;)

A pozatym to iluzja , chyba nie trzeba czytać tego wprost

ale dalej nie wiem co oznacza

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

No to jak nie chcesz czytać tego dosłownie to oznacza to, że ludzka rasa jest uwięziona we własnym sposobie postrzegania rzeczywistości jako tylko i wyłącznie materialnej martwiąc się tylko o to aby przeżyć i w ten sposób krzywdzi siebie...(można to powiązać z odgadywaniem wyników totolotka- twój ojciec je zna, bo należy do homo sapiens sapiens, a jak wiadomo loteria ta jest grą o kasę, czyli jest to sprawa zupełnie przyziemna).... no albo ludzie jako gatunek nie mogą uwolnić się od przeszłości a zapominają o przyszłości i dlatego skazują się na zagładę... bardziej wiarygodne?? :P

#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cośka jak zwykle szaleje hehe.

Nie , aż tak to nie

Aż tak? To znaczy że nie masz korzeni? Na pewno nie masz zadnych powiązań z żydami?

#6

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jak nie chcesz czytać tego dosłownie to oznacza to, że ludzka rasa jest uwięziona we własnym sposobie postrzegania rzeczywistości jako tylko i wyłącznie materialnej martwiąc się tylko o to aby przeżyć i w ten sposób krzywdzi siebie...(można to powiązać z odgadywaniem wyników totolotka- twój ojciec je zna, bo należy do homo sapiens sapiens, a jak wiadomo loteria ta jest grą o kasę, czyli jest to sprawa zupełnie przyziemna).... no albo ludzie jako gatunek nie mogą uwolnić się od przeszłości a zapominają o przyszłości i dlatego skazują się na zagładę... bardziej wiarygodne?? :P


O dziękuje , no może to jest tego wytłumaczenie. Dziękuje bardzo serdecznie

Cośka jak zwykle szaleje hehe.

Aż tak? To znaczy że nie masz korzeni? Na pewno nie masz zadnych powiązań z żydami?


Nie.



-----------------

A pozatym gdzie mogę znaleźć różnego rodzaju "teksty' np:. jak wezwać opiekuna itp ? :mrgreen:

#7

Children of bodom.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ta twoja opowieść jest trochu... Dziwna. I nie ze względu na zdażenia ale że tak szybko w LD pojełaś fakty...

#8

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ta twoja opowieść jest trochu... Dziwna. I nie ze względu na zdażenia ale że tak szybko w LD pojełaś fakty...


Hm nierozumiem , czemu jest dziwne bo szybko pojełem fakty ? Znaczy zorientowałem się co wydarzyło się dzień wcześniej w realu ?

I'am a men :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych