Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
299 odpowiedzi w tym temacie

#61

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta charakterystyka jest zła nie piszecie na forum skopiowanych stron
  • 0

#62

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mlight, mam prośbę. Czy mógłbyś napisac na forum co to za badania przeprowadzałeś w ciągu tych dwudziestu lat i do czego doszedłeś? I przy okazji napisz, co to zmiany zostały wprowadzone w tym roku i czym mają one zaowocowac. Wspominasz o tych rzeczach mimochodem, a one właśnie wydają mi się najciekawsze w Twoich postach. Nie mam nic przeciwko temu, żeby to było obszernie napisane, czytac się nie boję. :)
Pozdrawiam trwając w oczekiwaniu.
  • 0

#63

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli wezmiemy pod uwage ze te informacje sa pod kontrola ludzi ktorzy nie chca zebysmy o tym wiedzieli, to nie mozemy sie spodziewac azeby to bylo na dzienniku.

hahaha. Sorry (;
Ten argument rozbawia mnie zawsze kiedy go słysze/czytam. Złe rządy, wszechobecny spisek i układ przeciwko nie winnym ludziom... Wg. mnie tego argumentu zawsze sie używa po to zeby przekonać siebie i innych do tego, że takie źródła informacji jak wróżenie z fusów, channelingi, i rozmowy z duchami przez szamanów są wiarygodnym źródłem informacji. Ok. Jak obcy sie DO MNIE odezwą to uwierze.
Naprawde dopóki nie zobacze tej gwiezdnej fenderacji, imperium nowje repuliki czy sojuszu czterech ras, to nie uwierze. Póki co jak dla mnie ktoś za dużo StarGate, tudzież StarTrek oglądał..

Jednak co sie dowiedzialem pozwala mi widzec Swiat w innym swietle.

Rozwiń to inne światło. Może się okaże ciekawsze niż wojna w kosmiczny zoo, które wygląda jak ziemia :P

Setki tysiecy lat temu Ziemia byla opanowana przez rozne rasy kosmitow, ktorzy mieli wysoki etap technologii.

Imo typowy humanocentryzm tudziez antropocentryzm. Ludzie chca siebie i swoja planetke uczynić pępkiem wszechświata w każdej możliwej dziedzinie. Wkońcu to kosmici wzieli sie z naszej planety!

Niektore z tych ras robilo wiele eksperymentow biologicznych jak rowniez genetycznych. Mieli dostep do niezliczonych rodzai DNA i krzyzowali rozne istoty, o ktorych obecnie my tylko mamy mity.

Jeśli byli wysoko zaawansowani technologicznie, nie potrzebowali DNA. Przy użyciu nanotechnologii, można różne wszelakie istoty złożyć z pojedyńczych atomów.

Przykladem sa centaury, syrenki, finiksy itp. Sfinks jest pierwszorzednym przykladem, pol czlowieka i pol lwa. Trzeba wiec sie zapytac z kad mieli ta DNA do eksperymentow. Otoz zbierali podczas ciaglych podroz miedzyplanetarnych i kontaktem z tymi cywilizacjam

No oczywiscie. A ziemia stala się ich ulubionym laboratorium. Taa nie ma to jak antropocentryzm. JA jednak wole zasade kopernikańską.

Jesli chodzi o zakres rozwoju. Sa cywilizacje, ktore maja intelekt jak rowniez technologie duzo wyzsza od nas. Jednak nie wszyscy kosmici sa na takim etapie. Szczegolnie jesli chodzi o rozwoj duszy i kontakt z Bogiem.

Kolejny raz widać wyraźnie antropocentryczne naleciałości. Ludzie nie potrafią sobie wyobrazić, że boga moze nie byc! I że wysoko zaawansowana naukowo i technologicznie cywilizacja mogła tego dowieść na tle faktu.

Reszty nie komentuje bo dla mnie to kolejne bajki rodem z StarGate. Nie no ok. Co do jednego zgodzić się nie moge. W StarGate było to znaczniej realniej przedstawione (Pradawni potrzebowali ponad 50mln ewolucji aby ascendować). Nam wystarczy zaledwie kilkaset tysięcy lat.. (liczymy od momentu homo sapiens)






Słowniki:
https://pl.add-ons.m...9/dictionaries/
  • 0

#64

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiara jest ciekawa sprawa. Po wielu latch doszedlam do wniosku ze nie mozna nikogo zmusic do wiary.


Jeżeli mogę się wtrącić, to tutaj pojawia się pewne "ale".
Już pomijając, że wszystkie te rzeczy śmierdzą wspomnianym przez inside humanocentryzmem, to tekst o "wierze" mniej także powalił.
Trzeba wyjaśnić jedną sprawę.
Ci kosmici z wszelkich "channelingów" wychodzą na istoty czysto materialne pod względem istnienia.
Przy Bogu, który takiej formy teoretycznie nie posiada można mówić o wierze.
Natomiast w przypadku czegoś co niby miało istnieć i zostawiać ślady swoje i swojej aktywności powinno się mówić o DOWODACH, a nie o WIERZE.

Podziwiam Cię jednak, mlight za wytrwałość. Czytałem już ponad rok temu różne teksty o federacjach, rasach kosmicznych etc., nawet przez pewien czas wierzyłem w każde słowo.
Później jednak robiło się odsiew, eliminowało nieprawdę...aż do momentu, gdy okazało się, że z różnych względów oraz z czystego rozsądku całość w moich oczach stała się bajką, gorszą wersją Star Treka czy Stargate właśnie. Sad but true, i żaden ogólnoświatowy spisek nie kazał mi zmieniać poglądów.
  • 0

#65

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co skoro NASA nie chcę nam zdjęć z księżyca to dlaczego ta instytucja miała by nas powiadomić o istnieniu obchych hahahah NASA robi wszystko żeby przed nami ukryć obcych
  • 0

#66

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

więc w NASA chyba pracują lekko niepełnosprytni ludzie skoro ukrywają istnieje obcych tak "sprawnie" że jak gdyby nic gadamy sobie o tym na forum internetowym w małym państewku zwanym Polską. wbrew pozorom łatwo jest manipulować ludźmi, gdyby naprawde mieli kontakty z obcymi to tak by nas zmanipulowali żebyśmy nawet nie wiedzieli gdzie i kiedy i nawet byśmy się nie domyślali o ich tajnych projektach. ale pilnie strzeżona tajemnica o której wiedzą wszyscy? więc albo nie jest pilnie strzeżona (w co śmiem wątpić w tym przypadku) albo nie ma żadnej tajemnicy...
  • 0

#67

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PicsOnly rozpowszechnianie wulgaryzmów na forum jest zabronione. gdzie jest moderator?! o tym że swoją wypowiedzią nic nie wnosisz do tematu pomijam :P

Użytkownik NO_NAME edytował ten post 03.12.2007 - 20:24

  • 0

#68

PicsOnly.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PicsOnly rozpowszechnianie wulgaryzmów na forum jest zabronione. gdzie jest moderator?! o tym że swoją wypowiedzią nic nie wnosisz do tematu pomijam :P

Wnoszę, a jakże...mój przekaz jest prosty jak możecie drobiazgowo charakteryzowac istoty których na oczy nie widzieliście...Przepraszam jeśli moją wypowiedzia uraże kilka 'Osób, Które Widzą Więcej' ale... Ufo nie istnieje. Podobnie zresztą jak wampiry, wilkołaki, supermany i święty mikołaj. Przykro mi was o tym informowac, ale powinniście juz o tym wiedziec... Buahahah a już zupełnie mnie rozmieszają dyskusje w stylu:

-śniło mi się że gonił mnie rysio z klanu
-Naprawde? Czy w ostatnich dniach przezyłes silne załamanie nerwowe?
-Pies mi umarł
-Jak to się stało?
-Znalazłem go na polu martwego
-Jak na polu to pewnie kosmici go porwali, aby zapobiec następnym takim przypadkom, nasmaruj psa czosnkiem, odpraw rytuał oczyszczający na polu i do snu zakładaj gumofilce
-dzieki, tak zrobie :D
  • 0

#69

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a widzisz! jak chcesz to umiesz się wyrażać kulturalnie... ;)

Wnoszę, a jakże...mój przekaz jest prosty jak możecie drobiazgowo charakteryzowac istoty których na oczy nie widzieliście...

z tym się akurat zgadzam

Przepraszam jeśli moją wypowiedzia uraże kilka 'Osób, Które Widzą Więcej' ale... Ufo nie istnieje.


UFO nie może nie istnieć. jak sama nazwa wskazuje jest to niezidentyfikowany objekt latający (NOL po polsku), możesz się jedynie sprzeczać co do jego pochodzenia, ale istnienia zjawiska samego w sobie nie uda Ci się zaprzeczyć ;)

święty mikołaj.

co!? co ty gadasz! przecież co rok przynosi mi prezenty pod choinke!! o nie...

Przykro mi was o tym informowac, ale powinniście juz o tym wiedziec...

forum jest właśnie po to by wyrażać opinie i dyskutować, przedstawiać argumenty a nie po to by wyśmiewać poglądy innych. podaj argumenty że UFO nie istnieje.

reszty postu nie komentuje.
  • 0

#70

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

PicsOnly, może troszkę zastanów się, po co tu jesteś. Odrazu widac, że nie masz ochoty na konstruktywną dyskusję, podobnie jak nie masz zamiaru swoich "przemyśleń" formułowac w kulturalny sposób. Wydaje mi się raczej, że jesteś tutaj, żeby sobie porobic jaja. Jakbym był modem to byś dostał banana (patrząc na poziom Twoich postów przy ich liczbie).
Pozdrawiam.

Użytkownik Gynvael edytował ten post 03.12.2007 - 20:49

  • 0

#71

PicsOnly.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbym był modem to byś dostał banana (patrząc na poziom Twoich postów przy ich liczbie).
Pozdrawiam.

No trochę mi brakuje do twojego poziomu wtajemniczenia, dobra kończe bo od tych farmazonów zaraz zaczne lewitowac
  • 0

#72

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chmmm widze że faktycznie z tobą się nie podyskutuje skoro podałam Ci argumenty a ty tak przekonany o swojej racji nawet nie raczyłeś na nie odpowiedzieć... ale może to i lepiej już i tak wystarczający offtop jest...
  • 0

#73

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie czytałem komentarzy bo za dużo x_X ale temat główny mi starczy... nie wiem skąd mamy wiedzieć o tych wszystkich koalicjach rasach itd. ale nie pasuje mi to że kryptydy zostały nagle kosmitami 0.o taa Yeti jest ufolem który urwał sie z kosmosu i lata po ziemi (--")
pewnie jak odkryjemy ufoli to powstaną jeszcze 3 koalicje ziemian --" :

AMERICANIS Amerykanie - wiedzieli o pozaziemskich cywilizacjach wcześniej, po odkryciu przez reszte społeczeństwa kosmitów zajeli ziemie i mają sojusz z jaszczurkami --"?

HOMO Reszta ludzi- uciekła z ziemi i siedzi se gdzieś daleko...
  • 0

#74

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe skąd to ludzie biorą xD
według mnie to pewnie wszystko wymysł kogoś wyobraźni :]
  • 0

#75

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie zastanawia dlaczego ludzi wymyślili se za wrogów dwunożne jaszczurki... rozumiem straszne wielkookie szare ufole ale człowiekopodobny jaszczur :lol2:

PiscOnly jak do tad nie słyszałem tematu o goblinach, nie umiemy naśladować x-menów i nie powiedziałem że w to wierze :/ ale ty mi powiedz: cierpisz na ataki szału wywołane czytaniem według ciebie absurdalnych artykułów??

Użytkownik Marchewa edytował ten post 05.12.2007 - 23:13

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych