Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Please log in to reply
299 replies to this topic

#46

Buger.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom fajna lista tylko tak trosze nie do pomyślenia, że wszystkie rasy są tak bardzo do nas podobne! :mlotek:
Sam wierze że nie jesteśmy sami ale to nie do pomyślenia ze nasz układ słoneczny jest punktem strategicznym skoro znajduje sie na obrzeżach galaktyki al najbliższa gwiazda jest parenaście lat świetlnych od słońca.
  • 0

#47

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=UWR6WE4z20g...ted&search="]http://www.youtube.com/watch?v=UWR6WE4z20g...ted&search=[/url] filmik pokazujacy rase szarakow oraz reptilian wraz z ich odmianami
  • 0

#48

Azathoth.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to totalna fantastyka. Mamy podział na dwie kategorie, jaszczurki i reszta, potem na ich filozofie - pokojowa, agresywna i ani w te ani wewte. Wszelkie to opisy są takie że tak naprawdę te rasy niewiele się od nas ludzi różnią a to jest idiotyzm. Ludzie, jeśli kosmici istnieją (moim zdaniem na bank istnieją) to naprawdę nie mogą być tacy jak tu są opisani. Zrozumcie, TO NIE SĄ LUDZIE. Dla nich wszystko może mieć inne wartości, życie może *** znaczyć itp. nawet was zaproszę do zapoznania się z fantastyczną literaturą stworzoną przez H.P. Lovecrafta, oczywiście wiem że Cthulhu nie istnieje ale tam w każdym opowiadaniu daje on nam jasno do zrozumienia że te istoty z kosmosu które on opisuje nie są ludźmi. A tu czuje się jakbym po prostu czytał opis człowieka który wygląda jak dwunożna jaszczurka. Poza tym dlaczego miały by to być jaszczurki? A może są to grzybo podobne kraby? Albo chodzące, inteligentne stożki? U nas ewolucja sprawiła że wyglądamy jak wyglądamy a wy wierzycie że na planetach oddalonych o tysiące lat świetlnych ta sama ewolucja sprawiła że istnieją tam też ludzie tylko że troche więksi i ładniejsi? No bez przesady... ekstra, Wszechświat zapełniony jest ludźmi którzy nie są ludźmi i jaszczurkami. Już naprawdę nie można wymyślić czegoś oryginalniejszego? Na dodatek jakieś federacje, korporacje i imperia miedzygwiezdne niby istnieją w naszej galaktyce, setki ras sobie latają i toczą wojny a my nic o tym nie wiemy. No bo tak, po cholere coś mówić Ziemianom skoro my wszyscy i jaszczurki i ludzie możemy sobie przylatywać i ich oglądać tylko zamiast dać im technologie i przeciągnąć na własną stronę albo po prostu podbić. Ale nie, ludzie będą przylatywać żeby popatrzeć na ludzi a jaszczurki w sumie też. Wspaniale.

Cały ten opis brzmi jak kiczowaty film s-f klasy D z lat 60 ubiegłego wieku.

Edit [4.11.2007]: AlienGrey
Nie tolerujemy tutaj wulgaryzmów!
Weź to sobie do serca.

  • 0

#49

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Azathoth,

Jest to dla ciebie fantazją, bo jak do tej pory nie ma oficjalnego zapoznawania z tymi istotami. To jednak nie znaczy że one nie egzystują. Ja miałem ciekawość w tym kierunku wiele lat temu i zaczałem poszukiwania [na] ten temat. Miałem obfite rezultaty. Przede wszystkim główne rządy naszej planety są w osobistym kontakcie z kilkoma rasami kosmitów. Prawie wszystkie rasy, które są teraz obecne na Ziemi, są członkami Galaktycznej Fereracji. Jedynie szaraki i pewne gady nie są członkami. Mam nadzieję, że będzie oficjalne ogłoszenie w telewizji, na początku nowego roku, co wszystko wyjaśni. Jeśli chodzi o rodzaje kosmitów to są ich niezliczone rodzaje. Jest duża ilość istot typu Homo Sapiens. Wyglądają jak ludzie na Ziemi z wielu ras, jedynie wiekszość jest wyższa. Poza tym wiekszość istot jest reprezentowana w rodzaju zwierząt na Ziemi. Dla przykładu na planecie Arkturus istoty są dwunożne i mają muskularne ciało z głową konia. Oni są znani we wszechświecie za wspaniałe leczenie, filoyofię i zakres fizyki. Ballatricianie sa przekrojem dinozaurów i gadow. Stoja 2,3 do 3 m wysokosci. Sa świetnymi dyplomatami i pryzwódcami. Mintakanie wyglądają jak dwunożne żaby wielkośći 2,1 do 2,6m z gładką skórą bez włosów i opalizującymi kolorami. Są wspaniali w filoyofii i manipulacji myśli. Mają biblioteki zawierające naukę sięgającą 15 milionów lat. Tau Cetianie składają sie z istot ludzkiego poglądu kolorów brązowych, czerwonych i zielonych, jak również istoty wyglądu niedźwiedzia. Oni sa znani z projektowań najnowszych i najlepszych statków Federacji Galaktycznej. Również są znani jako najlepsi piloci i nawigatorzy.
Mam nadzieję, że te przykłady dadzą Ci coś do pomyślenia.

Pozdrawiam,

Michał


Edit [19.11.2007]: +.....
Regulamin pkt 3.15 Na forum wymagamy używania poprawnej polszczyzny. Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika, przejrzyj ten temat, lub używaj przeglądarki, która podkreśla błędnie napisane wyrazy. Na forum nie ma obowiązku stosowania polskich znaków.

  • 0

#50

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze błędy ortograficznie, uszczuplaja zdecydowanie wiarygodnosc.
Po drugie niezle sci-fi :P

Edit [19.11.2007]: +.....
cytowanie całego posta poprzedzającego jest zbędne

  • 0

#51

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem po co ciągnac na forum takie tamty , przeciez to są zupełne bajki i wymysły jakichś fantastów. bardziej nadaje się to na forum filmowe czy coś ... po co komu charakterystyka 'gatunów' obcych wyssana z palca albo ... z umysłu działającego pod wpływem THC
  • 0

#52

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ye of little faith


Nie wiem po co ciągnac na forum takie tamty , przeciez to są zupełne bajki i wymysły jakichś fantastów. bardziej nadaje się to na forum filmowe czy coś ... po co komu charakterystyka 'gatunów' obcych wyssana z palca albo ... z umysłu działającego pod wpływem THC


  • 0

#53

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak sobie myślę...przypomina mi to facetów w czerni :P .
Ale tak na serio to:
Według mnie Rosja i Amerykanie kręcą z UFO. A amerykanie dlatego chcą sprzymierzeńców bo potrzebują ludzi do obsługi statków kosmicznych. Ale nie chcą tego ujawniać (nie wiem z jakiego powodu? może chcą stworzyć koalicje i podbić ziemie?Na szczęście z nami tez chcą współpracować)...Tak mówimy o Rosjanach i USA że współpracującą z UFO.A może to Polska jest ich najlepszym sprzymierzeńcem?Mogą o tym świadczyć te kręgi na zbożach.Chcą sie z nami porozumieć?

Też dużo myślałem o powiązaniu UFO z 2012 rokiem. Może chcą nam pomóc uratować sie przed tym przebiegunowaniem?Wezmą nas na swoja planetę??Na inną?

Tak można gdybać ale wszystko sie okaże...
  • 0

#54

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sa Twoje jedyne argumenty? Czujesz sie lepiej ponizajac mnie. Wez pod uwage ze ja nie mialem kontaktu z polskim jezykiem przez 35 lat. Moja jedyna intencja jest zeby sie podzielic z wiadomosciami, ktore zbieralem przez wiele lat. Wiem ze te nowosci strasza ludzi, ale wczesniej czy puzniej to wyjdzie na jawe. M



Po pierwsze błędy ortograficznie, uszczuplaja zdecydowanie wiarygodnosc.
Po drugie niezle sci-fi :P


  • 0

#55

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

DO KOGO TY PISZESZ??
  • 0

#56

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

DO KOGO TY PISZESZ??



Do INISIDE
  • 0

#57

Azathoth.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mlight, istnienie Homo Sapiens gdziekolwiek poza Ziemią jest po prostu nie możliwe. Ewolucja wyklucza istnienie podobnej rasy i tyle, na to jak teraz wyglądamy wpłynęły miliardy miliardów czynników, nawet uderzenie asteroidy w czasach dinozaurów, to jest po prostu nie możliwe żeby w naszej galaktyce istniało parę setek ras ludzi którzy są od nas wyżsi (z jakiej racji mają być wyżsi? Bo wyższe znaczy lepsze?). Oczywiście, jak dla mnie obce rasy na pewno istnieją, wystarczy popatrzeć na ogrom Wszechświata ale po prostu nie możliwe jest żeby tu istniały humanoidalne żaby, tu ludzie z głową konia (a czemu nie mrówki?!), a poza nimi setki ras ludzi i jaszczurek...
  • 0

#58

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mlight

Wiem ze te nowosci strasza ludzi, ale wczesniej czy puzniej to wyjdzie na jawe


Problem w tym, że gdyby miały straszyć czy szokować, to dzielenie się tym tutaj mijało się według mnie z celem.
Wszystko przez doświadczenia - każdy, kto był na tym forum trochę czasu, umie i chce analizować różne rzeczy pod względem prawdziwości i do tego zna różne - można powiedzieć - szablony i schematy, to wie, że historie o Federacjach są w najlepszym przypadku aktualnie nieweryfikowalne. Lecz najpewniej są bzdurą.
Ileż to razy zdarzało mi się już czytać rzekome przesłania od takich "federacji", czy informacje jakoby rasy z innych planet miały nam się ukazać wtedy i wtedy(tu konkretna data). Oczywiście nigdy nic się nie stało. Później albo było milczenie, albo informacja, że ktośtam postanowił nam dać więcej czasu i otworzył jakieś duchowe portale.

Bardzo bym chciał takiej kosmicznej wspólnoty. Kontaktu i wymiany technologii czy poznania obcej kultury.
Ale póki co te wszystkie przekazy i informacje śmierdzą. Śmierdzą kupą, którą trzeba jak najszybciej sprzątnąć, wyrzucić i nie zawracać sobie nią więcej głowy.
  • 0

#59

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sa Twoje jedyne argumenty? Czujesz sie lepiej ponizajac mnie. Wez pod uwage ze ja nie mialem kontaktu z polskim jezykiem przez 35 lat. Moja jedyna intencja jest zeby sie podzielic z wiadomosciami, ktore zbieralem przez wiele lat. Wiem ze te nowosci strasza ludzi, ale wczesniej czy puzniej to wyjdzie na jawe. M



Po pierwsze błędy ortograficznie, uszczuplaja zdecydowanie wiarygodnosc.
Po drugie niezle sci-fi :P

Lepiej. W sumie to nie. Po prostu weszło mi to w nałóg. Sam robie dużo błędów i staram się to jakoś kontrolować przy okazji poprawiając innych.
Po drugie, jeśli ktoś chce zostać potraktowany poważnie to wypada aby posługiwał się w miarę poprawnie językiem. Nie mówie to o jakieś elokwetnej polszczyźnie, tylko zwyczajnym sprawdzeniu błędów :P . Do tego wystarczy słownik wbudowany w firefoxa...

Anyway wracając do tematu.
1. Podaj jeden argument który sprawi że ci uwierze. Jeden poza channelingami, przepowiedniami, teoriami spiskowymi itd. Bo dla to jest śmiechu warte a nie argumenty. Wiesz, szamani tez mają dużo channelingów, jak sobie taki przyćpa jakieś zioło to taaaakkkiiieeee rzeczy widzi.
A szczerze mówiąc bardziej wiarygodną historyjke jestem w stanie wymyśleć na trzeźwo..

2. O ile jestem w stanie zaakceptować istnienie innych inteligentnych ras humanoidalnych, to jednak trzeba przyjac to wiadomości ze ich podobieństwo do ludzi najprawdopodobniej kończyłoby się na tym ze maja co najmniej dwie kończyny i oczy.

Ale nie zgodze sie co do nie istnienia rasy podobnej do nas gdzies poza ziemia (w sensie wygladu zewnetrznego). Statystycznie rzecz biorąc jest to możliwe jak kolwiek mało prawdopodobne.

Jak ktoś chce wiedzieć jaka może być różnordność życia poza ziemią niech poszuka najdziwniejszych ziemskich organizmów i pomnoży wrażenia razy 100.
  • 0

#60

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mlight, istnienie Homo Sapiens gdziekolwiek poza Ziemią jest po prostu nie możliwe. Ewolucja wyklucza istnienie podobnej rasy i tyle, na to jak teraz wyglądamy wpłynęły miliardy miliardów czynników, nawet uderzenie asteroidy w czasach dinozaurów, to jest po prostu nie możliwe żeby w naszej galaktyce istniało parę setek ras ludzi którzy są od nas wyżsi (z jakiej racji mają być wyżsi? Bo wyższe znaczy lepsze?). Oczywiście, jak dla mnie obce rasy na pewno istnieją, wystarczy popatrzeć na ogrom Wszechświata ale po prostu nie możliwe jest żeby tu istniały humanoidalne żaby, tu ludzie z głową konia (a czemu nie mrówki?!), a poza nimi setki ras ludzi i jaszczurek...



Dlaczego istnienie Homo Sapiens poza Ziemia jest nie mozliwe? Wez pod uwage ze historia Ziemi jaka oficjalnie znamy jest pisana i kontrolowana przez tych ktorzy maja wladze. Przykladem jest co komunisci zrobili z polska historia. Setki tysiecy lat temu Ziemia byla opanowana przez rozne rasy kosmitow, ktorzy mieli wysoki etap technologii. Niektore z tych ras robilo wiele eksperymentow biologicznych jak rowniez genetycznych. Mieli dostep do niezliczonych rodzai DNA i krzyzowali rozne istoty, o ktorych obecnie my tylko mamy mity. Przykladem sa centaury, syrenki, finiksy itp. Sfinks jest pierwszorzednym przykladem, pol czlowieka i pol lwa. Trzeba wiec sie zapytac z kad mieli ta DNA do eksperymentow. Otoz zbierali podczas ciaglych podroz miedzyplanetarnych i kontaktem z tymi cywilizacjami.
Jesli chodzi o zakres rozwoju. Sa cywilizacje, ktore maja intelekt jak rowniez technologje duzo wyzsza od nas. Jednak nie wszyscy kosmici sa na takim etapie. Szczegolnie jesli chosdzi o rozwoj duszy i kontakt z Bogiem. Jest duzo cywilizacii we Wszechswiecie ktore chca sie uczyc od nas (szaraki). Trzeba jednak brac pod uwage ze nawet na Ziemi obecnie jest szeroki zakres rozwoju. Pytanie jest gdzie to wszystko idzie? Dlaczego teraz mamy taki zakres informacji o tych sprawach, ktore nawet 20 lat temu nie miely takiego zasiegu.
Obecnie Ziemia jest blisko transformacji do wyzszego etapu rozwoju. Z tego wzgledu mamy jak do tej pory nieoficjalna pomoc od ostot na wyzszym etapoe rozwoju, kture chca nam pomoc w tej transformacji. To mialo nastapic w roku 2000, dlatego bylo tyle przepowiedni o tym czasie. Jednak jak wiemy nic nadzwyczajnego nie stalo sie w tym czasie. Glownie dlatego ze na Ziemi jest pewna bardzo stara organizacja bardzo silna finansowo z duzym wplywem na to co sie dzieje globalnie. Ta grupa nie chce zeby ludzkosc przeszla do wyzszego etapu egzystencji, bo zupelnie straca nad nami kontrole. Z tego wzgledu robia wszystko w ich mocy azeby opuznic albo zatrzymac nasz rozwoj. Ich sila obecnie maleje do tego stopnia ze niedlugo nie beda w stanie wstrzymac rozwoju. Ten czas moze nastapic lada dzien. W tym roku nastapily krytyczne zmiany, ktore spowoduja drastyczne zmiany w przyszlym roku. Ta cala sytuacja jest bardzo skomplikowana i wymagala by wielu godzin rozmow azeby dobrze wytlumaczyc. Jedank najlepsze podejscie w tej chwili jest, poczekamy, zobaczymy.



Po drugie, jeśli ktoś chce zostać potraktowany poważnie to wypada aby posługiwał się w miarę poprawnie językiem. Nie mówie to o jakieś elokwetnej polszczyźnie, tylko zwyczajnym sprawdzeniu błędów :P. Do tego wystarczy słownik wbudowany w firefoxa...


Ja uzywam angielska wersje Firefox i nie wiem jak znalesc slownik polski. Czy mozesz mi dac kieronek?

Dzieki,

M



1. Podaj jeden argument który sprawi że ci uwierze. Jeden poza channelingami, przepowiedniami, teoriami spiskowymi itd. Bo dla to jest śmiechu warte a nie argumenty. Wiesz, szamani tez mają dużo channelingów, jak sobie taki przyćpa jakieś zioło to taaaakkkiiieeee rzeczy widzi.
A szczerze mówiąc bardziej wiarygodną historyjke jestem w stanie wymyśleć na trzeźwo..


Wiara jest ciekawa sprawa. Po wielu latch doszedlam do wniosku ze nie mozna nikogo zmusic do wiary. Jedynie samemu trzeba do tego dojsc. Te tematy ktore tutaj poruszamy niektore wziely mi 20 lat aby sobie udowodnic. Poza tym, jak ty myslisz, z kat mamy pobierac te informacje. Jezeli wezmiemy pod uwage ze te informacje sa pod kontrola ludzi ktorzy nie chca zebysmy o tym wiedzieli, to nie mozemy sie spodziewac azeby to bylo na dzienniku. W takim razie musimy szukac w czannelingach, przepowiedniach i teoriami spiskowymi, bo w kazdym z tych zrodel jest troche prawdy. Sprawa jest w tym azeby wiedziec co jest prawda a co klamstwo. Tego zajmuje sporo czsu i analizy. Ja spedzilem nad tym wystarczajaco czasu azeby utworzyc obraz ze wzgledu co sie dzieje i dlaczego. Ja pierwszy stwierdze ze nie mam wszystkich odpowiedzi. Jednak co sie dowiedzialem pozwala mi widzec Swiat w innym swietle. Ja nie mam zamiaru nikogo przekonac, jedynie chce objawic inny poglad na rozne sprawy, ktore mnie pasjonowaly przez dlougi czas. Bylem zafascynowany nieznanym.

Pozdrawiam

M
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych