Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
299 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

O matko! Aż mi ciarki przeszły po plecach jak sobie zwizualizowałam niektórych obcych. :-D
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O matko! Aż mi ciarki przeszły po plecach jak sobie zwizualizowałam niektórych obcych.  :-D


Spokojnie jeśli nie szarzy ... to przyjdą do Ciebie Nordycy a ci zapewne wpadną ci w oko ;)
  • 1



#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

OK! Tobie również życzę wszystkiego najlepszeo w ramach 1 maja. :P :P :P :P :P ;-)
  • 0

#19

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wytłumaczyłby mi ktoś,co jest takiego złego w szarakach?Naturalnie oprócz tego że robią na ludziach badania(bo my na ich miejscu podobnie postąpilibyśmy).
  • 0

#20

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wytłumaczyłby mi ktoś,co jest takiego złego w szarakach?Naturalnie oprócz tego że robią na ludziach badania(bo my na ich miejscu podobnie postąpilibyśmy).


Szarzy źli? Eee ...

To że wyciągają Cię mimo woli z ciała i prowadzą w jakąś salę gdzie przez pewien czas jesteś faszerowany grą super szybko migających świateł a oni w tym czasie sie patrzą na Ciebie jak na *** to nic :) , Rónwież implanty to jeszcze pół biedy bo jak się nie podoba to można je rozregulować, poza tym rzadko mamy styczność.

Szaracy jak parę innych ras jest podległa Jaszczurowatym i wykonują za nich brudną robotę, Jaszczury są zbiorową świadomością, bez indywidualności, duszy, do czego dążą by mieć. A posługują się Szarakami, Szarzy nami itp. :)
  • 0

#21

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A to wszystko wydaje mi się jednak zbyt naciągane, ponieważ nie wiemy tak naprawdę wiele o pozaziemskich cywilizacjach, a tym bardziej z tak szczegółową ich klasyfikacją.
  • 0



#22

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, to jasne, ale tyle możemy narazie na podstawie bierzącej wiedzy wywnioskować. :)
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeciętny człowiek wyobraża sobie Obcego jako zielonego ludzika z wielką głową i czarnymi oczami itd. - ale wystarczy sobie przeanalizować najwcześniejsze formy relacji,spotkań z "obcymi". W relacjach z lat 60-70' najczęściej występowały normalne postacie humanoidalne z komibezonach itd.

Ja pamiętam jak zaciekawiła mnie jedna z historii Ludwiga Pallmanna - była nieprawdopodobna ...
  • 0



#24

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie ta lista jest smieszna haha :P jak z gry master of orion tylko troche poowiekszona : orionanie,jaszczury i wogole :P a szarzaki chyba nie sa takie zle , przeciez jak my by ich zlapali to tez bysmy ich badali (ale jesli maja nas gdzies to sa ZLIIII) mysle ze jakbysmy mieli taka technike jak oni spotkali taka cywilizacje jak my to bysmy roili pewnie gorzej...
  • 0

#25

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli byśmy robili gorzej to moglibyśmy się wcześniej wybić do cna ;) Nie są źli? No może nie ... w końcu implanty są humanitarniejsze niż ludzkie zoo na którego robienie zwyczajnie nie mają czasu.

Te ich ślepia ... oni są tacy hmm ... bezuczuciowi ...
  • 0

#26

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mozemoze bezuczuczowosci jest wynikiem ewolucji?? moze zamierzenime ewolucje jest pozbycie sie wszelkich uczuc nizszych (czyt. zadzy,zemsty,podniecenia itp)
  • 0

#27

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aghartanie są jakoś dziwnie opisani(pierwsza rasa)....mamy kult węża, a przecież nordycy są QL i nie 3maja z gadami. Ktoś mi to wyjaśni bo to zamotane starsznie :-/ Pozatym w bibli jet dużo opisów kiedy to Bóg zwycięża węża. Biblia jest doskonale "zakamuflowana" historią świata. :mrgreen:

[ Dodano: 2006-05-29, 01:05 ]
MARTIANS (Marsjanie): mieszkancy planety Mars. Ludzie i nie-ludzie. Domniemani mieszkancy dwoch marsjanskich ksiezycow, wydrazonych w srodku...najwiekszy ksiezyc marsa ma 5.000 km odwodu...to chyba mogloby służyć jako Mc Drive dla szaraków którzy leca na ziemie...
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Figura Aliena :mrgreen:
Dołączona grafika
  • 0



#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Figura Aliena


moze konkretniej? ;) the Grey's ?
  • 0



#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]Figura Aliena


moze konkretniej? ;) the Grey's ?


Na to wygląda :crazy:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych