Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Charakterystyka Obcych


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
299 odpowiedzi w tym temacie

#256

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wed³ug mnie szaraki takich rzeczy nie usun± bo wiedz± ¿e bardzo ma³a liczba osób w to wierzy.
  • 0

#257

Shapeshifter.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potwierdzam, taki ma³y rozsiew informacji mo¿e nawet zadzia³aæ na ich korzy¶æ, taki cz³owiek naczyta siê o tym a jak co¶ na ich temat spostrze¿e mimochodem, k±tem oka czy co¶ takiego to uzna, ¿e mu mózg p³ata figla, bo siê za du¿o o tym naczyta³ ;p (takie subtelne zabiegi manipulacyjne)

Oczywi¶cie przy za³o¿eniu, ¿e istniej±, z tymi szarakami jeszcze ujdzie, ale chupacabras i sasquatch jako obcy? Lito¶ci..
  • 0

#258

spatium.
  • Postów: 97
  • Tematów: 11
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

[...] moze ktos zrobi lub ma jakiekolwiek info na temat poszczegolnych ras jesli chodzi o ich ´´slabe punkty´´ ??
[...]
Bede wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam.


Brzmi, jakby¶ szykowa³ siê na jak±¶ krucjatê :mrgreen:

Chce tu przytoczyc fragment z filmu ´´Znaki´´, jesli dobrze pamietam to ´´dzielni mieszkancy ziemi ´´ przepedzili obcych za pomoca ... wody?? O.o czy mi sie cos pomylilo??


Ludzie, ju¿ sam spis gatunków z pierwszej strony wygl±da jak jaka¶ encyklopedia serialu "Farscape". Rozumiem ¿e s± tego jakie¶ ¼ród³a - mniej lub bardziej wiarygodne, ale wypisywanie "s³abych punktów" obcych na podstawie filmów zakrawa ju¿ bardziej na komediê, ni¿ powa¿ny temat.
  • 0

#259

am5.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spatium wiesz wakacje mam, troche nuda powiewa wiec jakies ´´przygotowania na krocjate´´ jakims pomyslem sa ^^

a teraz powaznie, moze ktos mnie zle zrozumial, sa ludzie co twierdza ze maja ... kontakty, byli porywani, potrafia wszystko opisac wedlug nich ze szczegolami, wiec po prostu pytam czy moze ktos sie zetknal z czyms takim ze ktos zna te tak zwane slabe punkty bo nie wiem jak to nazwac.
Wiem ze brzmi to smiesznie lecz, serio mysle ze wielkiego bledu nie zrobilem pytajac o takie rzeczy, a nowego tematu wydawalo mi sie ze nie trzeba bylo zakladac.

a przytoczylem fragment filmu bo tylko z tego filmu pamietam ze cos podobnego tam bylo, i nigdy nie twierdzilem ze nalezy wypisywac cokolwiek na podstawach filmu, wiec nie wiem czy chciales troche mnie wysmiac czy poprostu mnie zle zrozumiales.
Pozdro.

U¿ytkownik am5 edytowa³ ten post 02.08.2010 - 18:09

  • 0

#260

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja w dziecinstwie mialem kontakty z obcymi ktore dopiero niedawno mi sie przypominaja jak przez mgle choc i tak nie wiele pamietam. a teraz to mnie odwiedzaja zwykle podczas snu hahaha

edit AlienGrey
Do³±czona grafika
  • 0

#261

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jak dla mnie jeden z ciekawszych tematow na forum.
Wiadomo,ze na pierwszy rzut oka wieje troche dobrym filmem SCI FI, ale jak dla mnie jest kilka znaczacych i waznych informacji zawartych w tym temacie.

Nie chce zakladac nowego tematu lecz skoro mamy juz ´´klasyfikacje obcych ras ´´ to moze mamy lub moze ktos zrobi lub ma jakiekolwiek info na temat poszczegolnych ras jesli chodzi o ich ´´slabe punkty´´ ??
Wiadomo, ze poszczegolne rasy sa smiertelne i nie ma problemu z ich zabiciem.
Smiejcie sie lub nie ale tak od dluzszego czasu sie zastanawiam, czy jakas ´´substacja´´ ... cokolwiek znana/e ludzkosci im szkodzi? Jesli tak to co takiego i co powoduje?
Chce tu przytoczyc fragment z filmu ´´Znaki´´, jesli dobrze pamietam to ´´dzielni mieszkancy ziemi ´´ przepedzili obcych za pomoca ... wody?? O.o czy mi sie cos pomylilo??

Bede wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam.



ogl±da³am parê razy konferêcjê na temat ufo itd. Z zeznañ ¶wiadków naocznych (tj. wojskowych) szaraków, mo¿na zwyczajnie postrzeliæ, có¿ w³a¶nie uczyni³ jeden z ¿o³nierzy, który tak± istote zobaczy³ na swojej nocnej warcie ^^
  • 0

#262

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstêpie chcia³bym siê przywitaæ i powiedzieæ, ¿e ogólnie w kosmitów wierzê (jak na razie tylko to mi zostaje, jednak mo¿e za jaki¶ czas... ;) ). Nie przeczyta³em ca³ego w±tku (18 stron to jednak trochê du¿o), choæ pewnie kiedy¶ to zrobiê. Mogê siê wiêc w niektórych sprawach powtórzyæ za co z góry przepraszam.

Po pierwsze - ¶miesz± mnie tego typu klasyfikacje. Zgoda - mo¿na okre¶liæ cechy fizyczne (tzn. wygl±d, ew. sposób poruszania siê) obcych, jednak co mo¿emy powiedzieæ o ich charakterze? W³a¶ciwie to nic. Autor artyku³u (nie wiem, czy to t³umaczenie, b±d¼ nie) chyba siê za du¿o Paj±ka, ew. Icke'a naczyta³/nas³ucha³, gdy¿ podobne farmazony ideologiczno-religijne widywa³em zazwyczaj tylko u nich. Nie negujê istnienia form ¿ycia jako takich, po moich do¶wiadczeniach nawet nie mam prawa do tego, jednak widzia³em ju¿ zbyt du¿o, by wierzyæ ¿e a) nordycy, plejadanie, itp == samo dobro, b) gadzi kosmici == z³o wcielone. Zreszt± jestem ateist± i wszelkie sprawy zwi±zane z dusz±, itp. delikatnie mówi±c nie trafiaj± do mnie. Prawda mo¿e siê okazaæ o wiele bardziej z³o¿ona - nie wszyscy reptilianie musz± byæ tymi z³ymi, jak równie¿ nie wszyscy Nordycy, plejadanie, itd. musz± byæ dobrzy. ¯ycie nie jest czarno-bia³e. Istnieje wiele odcieni szaro¶ci. Byæ mo¿e wszystko siê nied³ugo wyja¶ni...

Zostawiam was z tym do przemy¶leñ.
  • 0

#263

koval321.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ciekawe ze SETI przeszukuje kosmos i nie umie znalezc ani jednego zlamanego kosmity a fani ufo wynalezli ich setki hehe

U¿ytkownik koval321 edytowa³ ten post 02.01.2011 - 19:38

  • 0

#264

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

[quote name='~•N0rthC0r3•~' timestamp='1144073996' post='13902']
Charakterystka obcych


Ludzie przecie¿ to wierutne bzdury s± , a ca³a ta charakterystka to wytwór chorej wyobra¼ni jakiego¶ maniaka. Za post o tej samej warto¶ci merytorycznej co ta charakterystyka dosta³em bana . A autor tej wyssanej z palca charakterystyki nagrodê - przecie¿ to spam jest!
  • 0

#265

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najpierw sprawd¼ definicjê s³owa spam, poza tym nikt nie zmusza Ciê do akceptacji jakichkolwiek tre¶ci zamieszczonych na forum. Je¶li co¶ Ci siê nie podoba to napisz nie obra¿aj±c nikogo, ¿e to dla Ciebie bajka i tyle, nie atakuj autora postu sprzed 5 lat, bo i tak go tu ju¿ nie ma.
  • 0

#266

koval321.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brakuje na liscie wenusjanek z wenus, flying rods, orbs (te na fotografiach) i takich pijawek co wchodza przez ucho i kontroluja muzg i jeszcze znalazlo by sie wiecej ale te juz byly wczesniej w fantasy wiec hobbitow i mrocznych elfow nie uznaje sie za kosmitow.

Rownie dobrze mozna wymieniac wszystkie potwory z ksiazek fantasy i gier RPG. Z pewnoscia wiekszosc kosmitow na tej liscie pochodzi z filmow S-F. Na 100% moge powiedziec ze Telosianie pochodza z serialu Star Trek

cytat z listy "TELOSIAN (Telozjanie): wysocy blondyni, mieszkancy ustalonej na nowo podziemnej sieci powiekszonej kolonii zlokalizowanej pod zachodnimi stanami USA i skoncentrowanej w okolicach Mt. Shasta w polnocnej Karolinie."

Tymczasem w filmie byly to niskie potwory z lysymi glowami ktore mogly kontrolowac umysly, pamietam bo ogladalem pare odcinkow starych sezonow.

Wg mnie tego tematu nie mozna brac powaznie chyba ze ktos ma klopoty z racjonalnym mysleniem. Ewentualnie trzeba zaznaczyc na poczatku ze sa ta FIKCYJNI KOSMICI tymczasem jest wieli tytul: "Typy istot przebywajacych tutaj ze wzgledu na filozofie interwencjonizmu / pasozytnictwa" To jakies totalne przegiecie zeby pociskac takie bzdury.

W zasadzie cala ufologie mozna po przeczytaniu czegos takiego wsadzic miedzy bajki, jest tyle dezinformacji ze potem ludzie sie dziwia ze sa wysmiewani jak zobacza ufo.

U¿ytkownik koval321 edytowa³ ten post 19.03.2011 - 14:15

  • 1

#267

Mr. One.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- CHUPACABRA (Chupacabra): wiele zabojstw kojarzonych jest z dziwnymi stworzeniami nazwanymi jako Nieprawidlowe Biologiczne Jednostki (ABE). To jest podobno krzyzowka pomiedzy jaszczurowatymi a czlowiekiem. Opisywana jako dwunozny, wyprostowany dinozaur o ksztalcie czaszki i oczu podobnych do czlowieka, bez ogona. Ma male, czerwone, wydluzone oczy; male nozdrza, male usta z klem, male zeby, wlosy czarne. Posiada umiejetnosc zmiany swojej barwy – jak kameleon. Na lapkach ma silne pazury – jako swoja bron. Porusza sie szybko i jest w stanie skakac ponad drzewami. Nogi stworzenia przypominaja nogi gadow lub kozla. Posiada miesiste membrany wychodzace z jego plecow zdolne do zmiany barwy i pomagajace w poruszaniu sie i lataniu. Posiada ogon sluzacy za ster podczas latania. Porusza sie bardzo szybko. Obserwowany w wielu obszarach Porto Rico.

ktoś tutaj jara niezły towares ;d

U¿ytkownik Mr. One edytowa³ ten post 13.04.2011 - 10:04

  • 0

#268

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

- CHUPACABRA (Chupacabra): wiele zabojstw kojarzonych jest z dziwnymi stworzeniami nazwanymi jako Nieprawidlowe Biologiczne Jednostki (ABE). To jest podobno krzyzowka pomiedzy jaszczurowatymi a czlowiekiem. Opisywana jako dwunozny, wyprostowany dinozaur o ksztalcie czaszki i oczu podobnych do czlowieka, bez ogona. Ma male, czerwone, wydluzone oczy; male nozdrza, male usta z klem, male zeby, wlosy czarne. Posiada umiejetnosc zmiany swojej barwy – jak kameleon. Na lapkach ma silne pazury – jako swoja bron. Porusza sie szybko i jest w stanie skakac ponad drzewami. Nogi stworzenia przypominaja nogi gadow lub kozla. Posiada miesiste membrany wychodzace z jego plecow zdolne do zmiany barwy i pomagajace w poruszaniu sie i lataniu. Posiada ogon sluzacy za ster podczas latania. Porusza sie bardzo szybko. Obserwowany w wielu obszarach Porto Rico.

kto¶ tutaj jara niez³y towares ;d


Oprócz tego....

"...i oczu podobnych do czlowieka...Ma male, czerwone, wydluzone oczy"

Kto¶ gubi siê we w³asnym k³amstwie....jakie to ludzkie ;)
  • 0

#269

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

..."Nogi stworzenia przypominaja nogi gadow lub kozla"...

...kto¶ tutaj jara niez³y towares ;d


no jara, jara. Mi jako¶ nogi gadów nie przypominaj± nóg koz³a ;)
  • -1

#270

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Charakterystyka obcych ?...to zale¿y, ró¿nych cywilizacji we wszech¶wiecie jest :D, jest ich naprawdê du¿o, nie wiadomo które mamy opisaæ, ale je¶li mamy opisywaæ te najpopularniejsze które odwiedzaj± ziemiê to s± to Szaraki.Dziwne jest tylko to, ¿e ró¿ni ludzie daj± ró¿ne opisy Szarych istot, np: jedna osoba da opis: Wzrost 140-150 cm, lekko zaokr±glona g³owa, ma³e czarne oczy, kto¶ inny znowu da du¿e oczy, lub wydêty brzuch, znowu nastêpnie kto¶ da: wysokie chude istoty, wielkie jajowate g³owy, oczy du¿e i czarne.Ze wszystkich opisów mo¿na wywnioskowaæ taki opis: Wzrost od 140 cm- 200 cm, sylwetka podobna do ludzkiej, nieproporcjonalnie wielkie g³owy, oczy s± czarne i wielkie, nic poza tym nie da siê powiedzieæ.My¶lê, ¿e wiele osób widz±cych obcych, to po prostu ludzie ma³o wiarygodni, trzeba twardych dowodów ;).
  • 0


 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych