Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarodziejska Górka - Przedmioty Toczą Się Pod Górę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O.o ciekawa sprawa :) według mnie pod tą górką może naprawdę znajdować się jakiś pojazd kosmiczny który wytwarza jakieś dziwne pole magnetyczne lub coś podobnego dlatego tak się dzieje.
  • 0

#32

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Złudzenie optyczne 99,99%
  • 0

#33

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Złudzenie optyczne 99,99%



Nie sądzę , że to zjawisko to ,, złudzenie optyczne " . :mlotek:
Może pod tą górką jest zakopany , naturalny ,, magnes " , który zakrzywia grawitację ?
Co Wy o tym sądzicie???????????????????????????? :crazy:
  • 0

#34

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Złudzenie optyczne 100% :mrgreen:

haaaa toczy się samo pod górkę, heee dobre a moze to toczy się z górki a wygląda jak pod górkę...

Wystarczy zrobić na tej drodze podjazd z jednej strony stromszy [bardziej stromy] o 4cm i juz się nie będzie toczył pod górkę :rotfl:
a według tych pomiarów powinien :aaa: :aaa: :aaa:

Edit: Tacita
  • 0

#35

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ktoś sprawdzał w którą stronę płynie woda podczas ulewy?
  • 0

#36

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ktoś sprawdzał w którą stronę płynie woda podczas ulewy?


chłopie co ty za pytania zadajesz........??
chyba widziałeś filmik ze koleś mleko rozlał :mlotek:


ciecz zawsze płynie z górki
  • 0

#37

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem Twojego oburzenia, pytanie jak pytanie, nie piszemy tu o produkcji gwoździ tylko o "dziwnych" sprawach, więc myślę że pytanie jest na miejscu.
A żadnego filmu o kolesiu wylewającym mleko nie widziałem. To takie ciekawe zajęcie że filmy o tym kręcą?
  • 0

#38

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MIałem identyko wrażenie, myslałem, ze to złudznie, ale tak było. To samo czuła moja żona i moi przyjaciele, z którymi byłem. Nawet pobiegliśmy sobie truchcikiem i efekt był podobny: z górki pod górkę, pod górkę z górki.


Nie można wykluczyć autosugestii.

A co do doświadczenia to proponuję następujące)

Balon z helem przywiązać sznurkiem do drewnianej deski. Deskę polożyć równolegle do podloża. Na równej powierzchni sznurek powinien być pod kontem prostym do deski ,jeśli istnieje jakaś pochylość to z tej strony gdzie kąt między sznurkiem a deską jest ostry bedzie wzniesienie. Trzeba jeszcze tylko trafić na bezwietrzną pogodę.


Apophis. Gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcie, wszedłem telepatycznie na ten teren i odwróciłem się zobaczyłem że stałeś na górce bo z drugiej strony droga prowadziła lekko w dół i potem do góry. Na drugim zdjęciu już fizycznie zobaczyłem że to prawda co widziałem. Gdy zszedłem pod ziemię szukając źródła zjawiska zobaczyłem ciek ale nie wodny. Ponieważ nie rozumie tego co widziałem nie będę pisał. Jest to energia dla nas jeszcze nie zrozumiała i będziemy kiedyś z niej korzystać. wink1.gif


Metody11 ,skoro masz takie zdolności to może weźmiesz udzial w tym eksperymencie? ;-)

http://www.paranorma...showtopic=10361
  • 0

#39

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak w ogóle to eksperymentował tam Mariusz Fryckowski.
Oto link:

http://video.google....993002658589020


Mario Z: A czy ktoś sprawdzał w którą stronę płynie woda podczas ulewy?

jak byś czytał od początku to byś wiedział o co chodzi ;)
  • 0

#40

Martyna.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Intrygujące..
Sama chciałabym to zobaczyć na własne oczy.
  • 0

#41

Mario Z.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak chciałem zobaczyć ten film z eksperymentem to akurat mi net wywaliło, a później o tym zapomniałem, więc przepraszam za mój komentarz odnośnie mleka :beer:
  • 0

#42

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh, strasznie ciekawa sprawa z ta gorka... na tablicy jest wspomniane ze to nie jedyne takie miejsce na swiecie - ktos wie gdzie znajduja sie podobne?
  • 0

#43

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to prawdopodobnie tylko złudzenie optyczne, bo tak naprawdę to co toczy się pod górkę toczy się z górki, a jeśli chcecie się o tym przekonać pojedzcie tam i zacznijcie biegnąć pod górkę a będzie się wam szybko biegło. a jak będziecie biegli z górki to będziecie wolniej biegli. taka sprawa była kiedyś już poruszona.
  • 0

#44

kosmo.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, wydaje mi się, że można by było zmierzyć wysokość punktów za pomocą najzwyklejszego GPS'a. Teren jest odkryty, więc nie powinno być problemów z dokładnością. Tak czy inaczej uważam, że do tej pory na pewno dobrze to sprawdzono pod kątem złudzenia optycznego.
  • 0

#45

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fizycznie niemożliwe jest, aby przedmoty toczyły się pod górkę. Jako wyjaśnienie zostaje więc tylko albo złudzenie optyczne (99%) albo jakaś tajemnicza moc (1%).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych