Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarodziejska Górka - Przedmioty Toczą Się Pod Górę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#16

aRON.
  • Postów: 108
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś w tego jasnowidza nie wierze. Ale jeśli wierzyć informacjom tamtejszego proboszcza, zawartych ksiedze z XVII w., to mamy doczynienia z szczątkami meteorytu, bądż UFO.
  • 0

#17

Daroises.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:mrgreen: aRONIE, jasnowidz pewnie prawde mówi ;)
Tylko ze wiesz... no. Pomimo tego ze widzi wnetrze pojazdu. To nie moze wskazac konkretnego miejsca polozenia
bo eneria emanujaca jest tak duza ze go oslepia. Nalezy dodac jeszcze ze dochodzi energia z innej gestosi.
:mrgreen:
  • 0

#18

UFO-man.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podsumuję




- Czy można sprawdzić czy teren jest pod górkę? :/
- Zależy czym. Według mnie poziomica zwykła nie pomoże, ponieważ woda "pójdzie" w stronę górki, a bąbelek będzie na dole. Jedyne czym można to sprawdzić to poziomica laserowa. Sprzęty geodezyjne nie pomogą bo gdzieś była taka sytuacja na przejeździe kolejowym i nici z tego wyszły.

- Czy cós może tam leżeć pod ziemią?
- Nie wiadomo trzeba to odkopać :) , a jak już by coś leżało to powinno to być UFO lub jakiś mały meteoryt i musiało by to leżeć od bardzo dawna żeby tak zarosnąć i prykryć ziemią.
  • 0

#19

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

GrimlocK. Oczywiście że poważnie, a to czy ktoś wierzy czy nie ?. Jasnowidz nie jest po to by w niego wierzyć. :ufo:
  • 0

#20

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomiar geodezyjny zrobił na własną rękę Pan Henryk Kotewicz - geodeta z gminy. Według niego jest to tylko złudzenie optyczne, ponoć punkt brany za początek górki jest położony wyżej od tego, który jest brany za szczyt tejże górki. Może rzeczywiście to tylko iluzja optyczna? Nasz wzrok moze mylić się.
  • 0

#21

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwie historie.

1. link: http://bliskie-spotk...ml?id=237673640

2. link: http://www.wiadomosc...czem_35246.html
  • 0

#22

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Te miejsce naprawdę jest niesamowite,idę jak się patrzy pod górkę a czuję się jakbym szedł z górki a jak ide z górki to czuje się jakbym szedł pod górkę,troche to dziwne,jakaś siła tam działa,tylko jaka?
  • 0

#23

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Zależy czym. Według mnie poziomica zwykła nie pomoże, ponieważ woda "pójdzie" w stronę górki, a bąbelek będzie na dole. Jedyne czym można to sprawdzić to poziomica laserowa.


Ale weż pod uwage ze Niwelator laserowy tez się ustawia na zasadzie powietrza w cieczy tak jak zwykłą poziomice..
  • 0

#24

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Te miejsce naprawdę jest niesamowite,idę jak się patrzy pod górkę a czuję się jakbym szedł z górki a jak ide z górki to czuje się jakbym szedł pod górkę,troche to dziwne,jakaś siła tam działa,tylko jaka?"

MIałem identyko wrażenie, myslałem, ze to złudznie, ale tak było. To samo czuła moja żona i moi przyjaciele, z którymi byłem. Nawet pobiegliśmy sobie truchcikiem i efekt był podobny: z górki pod górkę, pod górkę z górki.
A tak w ogóle to ciekawe czy tam rzeczywiście jest ciek wodny, który powoduje te anomalia???
  • 0

#25

Nefrepu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojechaliśmy kiedyś w te rejony zaciekawieni opowieściami o górce. Wydawało mi się, że to wielka bujda i widzę, że nie tylko ja miałam takie przeżycia. Butelka z wodą się toczyła pod górkę i samochód na luzie też ale nikt z obecnych nie potrafił wyjaśnić tego zjawiska. Uznaliśmy to wtedy za jakieś złudzenia optyczne, rozum mówił jedno a oczy widziały coś innego. Niestety nikt z nas nie miał z sobą poziomicy ani niczego takiego. Całkiem możliwe, że tez by to nic nie pomogło.
Podobno w Polsce nie jest to jedyne miejsce. Słyszałam o dwóch ale nie znam lokalizacji tego drugiego Może ktoś inny je zna?
  • 0

#26

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponoć to góra Żar, nie byłem, nie widziałem.

Góra Żar
  • 0

#27

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

góra Żar jest w całkiem innym miejscu.... tu piszemy o wzgórzu pod Wałczem, a nie górze w okolicach Bielska-Białej ;)
  • 0



#28

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałam o dwóch ale nie znam lokalizacji tego drugiego Może ktoś inny je zna?


Do tego się odniosłem. Najpierw przeczytaj poprzednie posty a później wal na forum :mrgreen:
  • 0

#29

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to mogłeś to zacytować dla pewności, a nie taki wyskok jak Filip z konopi ;)
  • 0



#30

Nefrepu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponoć to góra Żar, nie byłem, nie widziałem.

Góra Żar



Bardzo dziękuję za informację :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych