Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chúpacabra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mały chaos ostatni osie wdarł w forum, mało ludzi patrzy na to czy tematy istnieja czy nie, a takie newsy można śmiało doklejac do juz istniejacych.
  • 0

#17

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro mi z powodu strat które poniósł pan Ricardo Varela.
Na przyszłość będzie musiał solidniej zamykać swój inwewnątrz na noc. Monstrum raz się u niego najadło i przypuszczam że będzie wracać. Na miejscu pana Varela, kupiłbym strzelbę, specjalnie nie zamknął zagrody i zasadził się w środku za jakąś osłoną z termosem kawy i paczką amunicji.

Zastanawiam się w jaki sposób Chupacabra właściwie się porusza. Jeżeli chodzi na dwóch tylnych nogach i nie ma ogona, to przypuszczalnie porusza się tak jak człowiek. Z daleka jej sylwetka powinna przypominać wychudzonego człowieka o nieproporcjonalnie długich ramionach i wzroście rzędu 130 centymetrów.
Jeżeli wierzyć panu Corrales'owi, mamy do czynienia z kilkoma gatunkami Chupacabr, który łączy zamiłowanie do krwi.
Dwa gatunki przypominą psy oraz koty i poruszają się po ziemi. Trzeci przypomina nietoperza i lata - ten jest dla mnie szczególnie interesujący. Powszechnie znane są przecież nietoperze wampiry (w sumie trzy gatunku) które zamieszkują Amerykę Środkową i Amerykę Południową. Często atakują one właśnie zwierzęta gospodarcze, a także ludzi. W ubiegłym roku uśmierciły około 20 Brazylijczyków, zarażając ich wścieklizną. Zatem może owa trzeci odmiana Chupacabry, to jakiś dotychczas nie znany, ogromny gatunek nietoperze wampira ?
Oczywiście, tradycyjnie, pojawiają się też informacje sprzeczne. Skoro odmiany Chupacabr z Chile i Brazylii przypominają koty i psy, to oczywistym wnioskiem wydaje się że poruszają się one na czterech łapach, podczas gdy istota która nawiedziła gospodarstwo pana Varela, najpewniej poruszała się na dwóch łapach. Oczywiście można założyć że to była meksykańska chupacabra-nietoperz ale nietoperze będąc na ziemi również poruszają się na czterech odnóżach. Wniosek ? W Meksyku żyją co_najmniej dwie odmiany Chupacabry.
Jakkolwiek pan Varel powinien obejrzeć grunt wokół swojego gospodarstwa. Jeżeli znajdzie gdzieś ślady podobne do tych ktore znalazl wewnątrz zagrody, będzie przynajmniej wiadomo czy to coś przszło czy przyleciało.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych