Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

Marcel.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie wszystko fake. Gdyby istniało cos takiego jak obca cywilizacja, ktora nie wiadomo dlaczego inwiguluje nasze spoleczenstwo, nie wiadomo dlaczego sie nam nie ukazuje, to jestem pewny ze nigdy bysmy sie o tym nie dowiedzieli, albo gdyby spartaczyli robote, to mielibysmy chociaz jeden wiarygodny dowod. Tymczasem jeszcze nigdy nie wiedzialem NIC co mnie moze przekonac, ze UFO to cos wiecej niz zbiorowa histeria i kurz na aparacie.

OBca istota będzie bardziej wyglądac jak myslący ocean jak u Lema, niż cokolwiek co widzimy na Ziemi. Na innych planetach, inne warunki, wiec życie także musiało pójć w zupelnie innym kierunku.
  • 0

#32

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nikt cie nie zmusza do tego zebys biegal po miescie z transparentem, ze wierzysz w inna cywylizacje, badz nie. Ale pomysl logicznie czemu na wszystkich planetach w calej galaktyce mialaby byc tylko jedna cywylizacja? Nie jest to chore, jak tak np. w Europie zylyby miliony ludzi, a w ameryce nikt.

A wracajac do tematu, co myslicie o tym, smierdzi fejkiem :) ?
http://pl.youtube.co...feature=related
  • 0

#33

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Marcel:

problem w tym że życie prawdopodobnie musi mieć konkretne warunki aby mogło powstać i rozwijać. zaś organizmy do podobnych warunków wykazują charakterysyczne przystosowania. nie oczekujmy cudów.
  • 0

#34

Mittchels.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=RLTzjF6lCv8
Tu jest to dziecko z błędem genetycznym.

edit [13.05.08] AlienGrey
Było :P
Btw:
poprawiłem link, teraz odnosi się bezpośrednio do Youtube.

  • 0

#35

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam i pozdrawiam wszystkich - jestem tu nowy. Co do zdjecia z policjantami na koniach i mala istotka miedzy nimi : To nie jest zaden Fake, byl nawet artykul w ktoryms z numerow Nieznanego Swiata o tym. To nie mogla byc obrobka zdjecia w photoshopie ani nic z tych rzeczy poniewaz zdjecie bylo robione aparatem cyfrowym i koles ma to samo zdjecie zapisane w pamieci aparatu na ktorym tez jest ta istota przebiegajaca przez park (ponadto aparat byl badany przez fachowcow po wykonaniu tego zdjecia). Autor zdjecia mowil tez ze gdy go robil to nie widzial ze cos szlo przez droge, dopiero zauwazyl dziwna mala sylwetke na nim gdy przegladal foty w aparacie. Wiec o czym tu mowa ? a sama istota jest niewyrazna a i koles jej nie widzial golym okiem poniewaz szaraki i inne rasy nim podobne potrafia sie bardzo szybko poruszac przez co ludzkie oko nie jest w stanie ich zarejestrowac, za to aparat czy kamera jest cos tam w stanie uchwycic. A moze tez dlatego jest niewyrazna bo aparat zarejestrowal jakis obraz ze swiatow rownoleglych ? kto wie.. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich ! PS Autor zdjecie chyba tez wspominal ze nie interesowal sie zjawiskami ufo itp po prostu byl amatorem - fotografem z zamilowania.
  • 0

#36

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rastamanek ,

To jest najlepsze hahaha

http://pl.youtube.co...&...ted&search=

ten filmik przedstawia Johny Rubber'a o ile dobrze pamiętam ^^...
  • 0

#37 Gość_Shadorew

Gość_Shadorew.
  • Tematów: 0

Napisano

Znalazłem 4 zdjęcia szaraka. http://www.ufoinfo.p...x.php?artid=123 .
Oceńcie to. Moim zdaniem wygląda realistycznie.

edit [9.07.08] AlienGrey
Było.. :P

  • 0

#38

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem te zdjęcia... bardzo realistyczni faceci w kostiumach ;p Jeśli nakręcił film z tym co jest na zdjęciach to ktoś może wie gdzie owy sie znajduje? Jest gdzieś do obejrzenia na youtube czy to kolejny przełomowy film ukazujący przybyszów z innych planet który tajemniczo zaginoł i popadł w niepamięć (zapewne przez rząd USA i kosmiczne jaszczurki)?
  • 0

#39

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to nie sa zdjecia ale kadry wyciete z nagrania video ! (wiem lubie sie czepiac ) Po drugie jaki człowiek ma tak chude i dlugie ramiona ? proporcje wogole nie sa ludzkie.. wiec napewno nikt sie nie przebral. Realizm tych zrzutow z filmu poteguje to ze film dostal sie w niepowolane rece (zapewne zostal zniszczony) i dlatego nie mozemy go sobie obejrzec - na szczescie autor nagrania zdazyl porobic te o to zrzuty.Gdyby to byla falszywka to by nikt nieniszczyl tego nagrania ale bylo by pelno go w internecie !! Nie ma do obejrzenia tego filmu na you tu be i nigdy nie bylo.. po trzecie...... to juz bylo na forum - wiele razy, a nawet jest pokazane na jednej z konferencji UFO :P


edit [10.07.09] AlienGrey
Jeszcze raz walniesz mi spację przed jakimś znakiem interpunkcji, to Ci wlepię warna :P

  • 0

#40

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taak żadne ze zdjęć oprócz pierwszego który odstaje jakością od pozostałych nie pokazuje nadnaturalnie długich ramion. Proporcje są jak najbardziej ludzkie (a przynajmniej humanoidalne) a kto ma tak chude ręce? Wiele osób w tym ja --" Pozatym przypomnijmy sobie nagranie z porwania całej rodziny, jest zabronione do oglądania choć zrzuty pokazane publicznie pokazują baaardzo sztucznie wyglądających kosmitów. Konferencja UFO niezawsze pokazuje coś co musi być prawdziwe...
  • 0

#41

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Racja. Coś podobnego prawdopodobnie miało przy "Dziecku UFO" - ściągnąłem kiedyś filmik, nie wiem, skąd go teraz wziąć. Kobieta karmiła dziwną istotę butelką z mlekiem. Miała zielono-żółtą skórę, wargi jakby nabrzmiałe i - co najdziwniejsze - krwistoczerwone, wypukłe oczka, które wyglądały raczej jak krwiaki, mające zaraz pęknąć.

Słyszałem spekulacje, że to także była choroba genetyczna. Jeśli znajdę ten filmik, umieszczę gdzieś linka.


o nie nie wstawiaj tego po kogoś będzie zżerała ciekawość a mi o mała japa nie opadła jak to zobaczyłem poco masz to wstawiać
  • 0

#42

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
To tzw. płód arlekin. Jak ktoś ma silny żołądek niech sobie zdjęcia wygoogla.
  • 0

#43

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do zdjęcia z imprezy airsoftowej to ten obiekt to lecąca kulka 0.7 grama ;)
  • 0

#44

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1- Pierwszy filmik to chyba wszystko fake'i. Pierwsze zdjęcie (ufobobas) to nawet ten ufolek milusio wygląda :) . To zdjęcie z ufolem podtrzymywanym przy życiu wygląda naprawdę nieźle. Ale niektóre zdjęcia są okropne (niektóre ufole są nieproporcjonalne, a te pomarańczowe nie wyglądają na to że miałyby być mądrzejsze od szympansa)

2- Valgorth twierdził że ktoś miał zdjęcie jakiegoś ufo i twierdził, że to nie może być fotomontaż, bo miał zapisane na karcie pamięci w cyfrówce (co nie jest żadnym dowodem, bo można przecież coś z kompa przeżucić na kartę pamięci cyfrówki )

3- Ten filmik Johny Rubber'a pokazuje że nie trudno zrobić naprawdę wiarygodnego fake'a (widzieliście tego tańcącego kosmitę w dalszej częsci filmiku ?)

Generalnie widać to że zdjęcie nie jest już żadnym dowodem, relacja nie jest dowodem, oraz wideo przestaje już być jakimkolwiek dowodem.
  • 0

#45

Nieznajomy.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie też prawie wszystkie te zdjęcia to fake :/

1 - Wygląda jak kadr wycięty z Hollywoodzkiej produkcji, albo na grafikę 3D.
2 - Nawet całkiem realistyczny, nawet bym się zastanawiał, czy to nie jest prawdziwe...
3 - Też wygląda jak prawdziwy, tylko nie wiem jak oni go chcą "ratować" jak nie znają ich budowy, narządów wew., nie wiedzą co bym im szkodziło a co pomagało, więc to dla mnie trochę się kupy nie trzyma. Może to też jakiś człowiek z jakąś rzadką chorobą?
4 - To się nazywa bliskie spotkanie trzeciego stopnia ;) Aż za bliskie, ciekawe komu tak pozowali do zdjęcia z takiego bliska :)
5 - Jak już była mowa, to dziecko z chorobą genetyczną.
6 - A tutaj wydaje mi się, że to ten sam, co na zdjęciu 2. Zwróćcie uwagę, że tak samo ma tak jakby "uszkodzone" prawe oko. Również bardzo realistyczne zdjęcie, wydaje mi się, że prawdziwe.
7 - Z początku wydało mi się, że to fake, ale po tekście który wkleił Brambor już sam nie wiem... Dziwne, że ani autor zdjęcia, ani człowiek na koniu (ani jego odbicie z prawej ;) ) go nie widzieli, i dziwne, że zdjęcie jest akurat tak strasznie rozmazane...
8 - Tu tak w ogóle, to nie wiem co to miało być? Wygląda jak fasola w powiększeniu ;) Ale żeby od razu kosmita?
9 - Tu również nic szczególnego nie widzę.
10, 11, 12, 13 - Wygląda tak jakoś strasznie sztucznie, jakby był wystrugany z drewna.
14, 15 - O czaszkach z Peru była już mowa...
16 - Interesujące... Ale jakoś mnie nie przekonuje. Wygląda jakby był żywcem wyjęty z planu "Z Archiwum X". I też dziwne, że autor w momencie robienia zdjęcia go nie widział, i nie zrobił lepszej fotki. W dodatku (jak zwykle) tragiczna jakość.
17 - Tu jak dla mnie, jakiś cień nieudolnie domalowany w Photoshopie :) Zwróćcie uwagę, jaką ma groźną minę :rotfl:
18 - Hmm, tutaj nie wiem co o tym myśleć... Wygląda mi to na jakiś rekwizyt z planu filmu o kosmitach (gdzieś już takie coś widziałem).
19, 20 - Tutaj tak naprawdę mało co widać. Zdjęcia są tak tragicznie nieostre, że równie dobrze mogły to być jakieś sztuczne kukły.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych