Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Steamed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większośc z tych zdjęć wygląda na podróby, ale umieszczanie zdjeć dziecka z chorobą genetyczną w filmikach tego rodzaju jest wysoce nietaktowne, a nawet obraźliwe ;p x|
  • 0

#17

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na moje oko, to tam żadnego aliena (prawdziwego xD ) nie ma ;p Ale to tylko moja opinia.
  • 0

#18

Śpiewająca Skała.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ładnie zrobiony filmik, fajnie się ogląda, nawet jeśli to fake. Sporą część już widziałem. Większość z pewnością to pic na wodę, ale ciekaw jestem - czy znalazłby się choć jeden autentyk?
  • 0

#19

Vasquez.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witka!
Wstawiam jedną z fotek zrobionych podczas imprezy airsoftowej. Na zdjęciu dość dziwny obiekt, na pewno zauważycie jaki :)

Proszę o opinie i ocenę

http://img139.images...zamazanyfe6.jpg
  • 0

#20

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tam są czaszki stożkogłowych :D Pamięta ktoś ten film? :P
  • 0



#21

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej te ostatnie zdjęcie to miała być Kappa nie alien ;] wszystkie to raczej fake... no o ile dziecko nie jest fotoshopem bo wstawianie go do filmiku i mówienie że to alien jest bardzo niestosowne :/
  • 0

#22

Brambor.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawie wszystkie zdjęcia to dla mnie fałszywki.Nie wiem co Wy widzicie w fotografii "zielonego ufoludka"chociarz można by się nad nią pozastanawiać.Przed chwilą przeczytałem tekst pochodzący z Fundacji Nautilus dotyczący zdjęcia z "ET" który przekonał mnie, że to zdjęcie jest warte dokładniejszego przyjrzenia.

Zamieszczam tu okrojony fragment tkestu:

"Dzień dobry.
Witam ponownie w sprawie UFO w Chile. Dziekuję przede wszystkim za zainteresowanie się tą sprawą. Przeglądając zdjęcia z wczorajszego dnia, zauważyłem coś nietypowego. Nie potrafię tego wizualnie pojąć. Proszę zwrócić uwagę na pierwsze zdjęcie ( Chile). Na zdjęciu widać, jak idzie sobie obca istota w stronę ...... ( właśnie ). Na wysokości "obcego" przejeżdża na koniu strażnik miejski ( lub policjant ). Czy nie wydaje się dziwna jego pozycja na koniu? Tak, jakby miał zaraz się z niego zesunąć. Ale co najważniejsze !! Proszę zwrócić uwagę, że po prawej stronie od policjanta ( zdj. Chile 2 ) widnieje jego prawie symetryczne odbicie, w czymś co można nazwać lustrem. Być może "obcy" podąża do swojego zamaskowanego statku powietrznego, a sylwetka policjanta ( ta z prawej strony - a może z lewej ? ) jest tylko jego odbiciem w osłonie maskującej ten pojazd.
Jeszcze raz ......
Zapomniałem dodać, o jednej rzeczy. Zobaczcie, że na linii przejazdu policjantów i "obcego" nie palą się lampy stojące wzdłuż alei. Dalej się świecą ! To też może wskazywać na coś, co czerpie z tego miejsca jakąś energię."
  • 0

#23

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widzę w tych zdjęciach niczego ciekawego smutno mi się zrobiło że było tam dziecko z wadą genetyczną co było zupełnie nie na miejscu !!!!! A według mnie zwykły fake w każdym zdjęciu a zapomniałem ciekawe zdjęcie było z tymi czaszkami :o
  • 0

#24

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i zdjęcia fajne, oprócz tego z dzieckiem.
  • 0

#25

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czemu jest tak utarte, że ufole to muszą być "człekoksztaltni", przeciez to mogą być równie dobrze dżdżownice:|
  • 0

#26

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czemu jest tak utarte, że ufole to muszą być "człekoksztaltni", przeciez to mogą być równie dobrze dżdżownice:|


Sorry ale mógł byś nie pisać o obcych jako ufolach!!! ale wiesz muszę albo raczej trzeba przyznać Ci racje czemu "obcy" muszą być człekokształtni trzeba spojrzeć na to inaczej bo przecież nasza galaktyka nie musiała być pierwsza :mrgreen: :D
  • 0

#27

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu ufole zawsze mają takie strasznie czarne oczy ?? Dlatego żeby nie było odbicia aparatu itp .


I jeszcze jedno - Dziwnie by było, jakby wszystkie zdjęcia, to były podróby .
  • 0

#28

Brambor.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyjęło się, że oczy kosmitów są czarne, ponieważ (nie wiem jak to określić :) )...są "pszczele".Chodzi mi o to, że Obcy widzą w ultrafiolecie i podczerwieni, a światło ich okropnie razi( dlatego wnętrza ich statków mają być ciemne).Aha kosmici mają też bez problemu widzieć w ciemności...

EDIT [3.01.08] AlienGrey: Ciekawa teoria ;) Ale nie róbmy offtopa.
  • 0

#29

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow normalnie obcy... jeszcze pregatora i będzie git ;] a to że ufoludki są człekokształtne to już raczej wina wyobraźni człowieka bo jak widzisz inteligentną człekokształtną postać bez wyrazu twarzy wpatrującą sie w ciebie wielkimi czarnymi oczyma to jest ona fajniejsza (a napewno straszniejsza) niż np. jednooka metrowej dł. dżdżownica ;p

ciekawe czy my też wyglądamy dla szaraków przerażająco ;p
  • 0

#30

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dość ciekawe fotografie... Jeśli UFO istnieje a istnieje na_pewno to przynajmniej połowa zdjęć jest prawdziwa. Ale obcy na jednym z pierwszych zdjęć wyglądał jak mój kolega z klasy. Bo ma twarz taką że jak bym je dał na forum to dormalnie Identyko. :P

Edit [4.01.08] AlienGrey: Ortografia się kłania ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych