Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia Obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ingram.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różne zdjęcia Alienów - Mimo że jest to film to uważam że bardziej pasuje do tej kategorii.
|
|
|
\ /
http://pl.youtube.co...h?v=Qvkj_2EKlyc
  • 0

#2

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, część z nich już widziałem. Pierwsze zakrawa na fałszywkę. Nie wiem, skąd niby mieliby wziąć bobo-aliena. Drugi - ciekawe, skąd ta dokładność i bliskość. Trzecii - gdybym nie widział oczu, byłaby to czysta psychodela. Fajne, ale czy wiadomo coś o pochodzeniu? Wygląda, jakby próbowano podtrzymać jego zdrowie/życie. Czwarty - znany szarak. Ciekawe, komu zajrzałby tak blisko w obiektyw... Mimo, że budzi emocje, to chyba fałszywka. Ale i tak jest "ładny". Piąty zakrawa mi na paskudnie chore dziecko. Różne rzeczy mogą dziać się z ludźmi. Szósty przypomina drugiego, ot, co. Siódme zdjęcie jest niesamowicie ciekawe, mimo, iż już przeze mnie oglądane. Macie na jego temat jakieś informacje? Ósmy - że niby co, jajo? Dziewiąty - bardzo bym prosił. Wszystko, co wystaje, jest martwym kosmitą/wyrzuconym alienem? Dziesiąte zdjątko - widziane już przeze mnie. Nie wiem, co o nim myśleć. 11, 12 i 13 to ten sam twór, więc komentarz jest zbędny. A może to jakiś trędowaty? Cholera, nie wiem... Czternaście - O czaszkach była już gdzieś dyskusja, gdzie wyraziłem swoje zdanie. 15 - interesujące, ale jakoś mnie nie przekonuje. Szesnaste zdjęcie jest przerażające, ale domnieamny "kosmita" sprawia wrażenie, jakby miast oczodołów miał dziury. 16, czyli alien w słoiku. Stawiam na fake, że już nie porównam do Pudliszkowych produktów. Siedemnaście - zdjęcie świetne. Widziałem je w "Faktor - X". Psychodeliczne, ale czy prawdziwe? Nie mam podstaw, by wysuwać sensowne i racjonalne wnioski. Podobnie, jak w przypadku ostatniego zdjęcia.
  • 0

#3

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdjecie w 40 sekundzie to choroba genetyczna, troche niesmaczne jest wykorzystywanie czyjegos nieszczescia do ufo-propagandy. Nie wspomne o czaszkach z Peru, troche przedawniony ten filmik.
  • 0

#4

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Racja. Coś podobnego prawdopodobnie miało przy "Dziecku UFO" - ściągnąłem kiedyś filmik, nie wiem, skąd go teraz wziąć. Kobieta karmiła dziwną istotę butelką z mlekiem. Miała zielono-żółtą skórę, wargi jakby nabrzmiałe i - co najdziwniejsze - krwistoczerwone, wypukłe oczka, które wyglądały raczej jak krwiaki, mające zaraz pęknąć.

Słyszałem spekulacje, że to także była choroba genetyczna. Jeśli znajdę ten filmik, umieszczę gdzieś linka.
  • 0

#5

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsze zdjęcie to wg mnie fake (zbudowany przez człowieka model lub zabawa z jakimś programem komputerowym.

Drugie fo również fake, wg mnie zdjęcie modelu robionego dla zabawy (takie przypadki były dość częste a filmy z "sekcji" zrobione przy uzyciu specjalnie skonstruowanych manekinów i przy użyciu flaków zwierzęcych niekiedy naprawdę były dziełami sztuki ;) )

Trójeczka - jak wyżej,

4 - ciekawe, lecz również przeczucie mówi mi że to fake ;)

5 - pierwszy przykład naciągania rzeczywistości i jawnego kłamstwa autora filmu, to bowiem zdjęcia dziecka z rzadką wadą genetyczną

6 - stawiam znowu na fake i znowu na model zbudowany przez człowieka

7 - kosmita spacerujący po parku, pewnie chciał się przewietrzyć ;) Wg mnie obróbka graficzna, na dodatek foto ładnie rozmazane, żeby nie było niczego widać ;)

8 - Caponi itd. Pierwsze zdjęcie, dzięki któremu spojrzałem krytycznie na kosmitów. W jednej gazecie autor artykuły wyraxnie zarzekał się, że to zdjęcie mumii kosmity z Andów, a w drugiej gazecie dokładnie to samo zdjęcie było przedstawiane właśnie jako foto z Włoch. Wg mnie kolejny fake (model). A jedno z tych zdjęć to mi nawet małpę przypomina (1:55)

Czaszki z PEru - kolejne kłamstwo (wydaje mi się, że świadome), bowiem takie czaszki to wynik świadomego znieształcania głowy niemowlaka przez rodziców, aby nadać mu bardziej "szlachetny" kształt. Zwyczajnie przywiązywano deseczki tak, aby niezrośnięte jeszcze kości czaszki odpowiednio się zdeformowały.

Zielone zdjęcie - bardzo podejrzane wg mnie

Coś między drzewami - fake i to oczywisty

słoiczek - jedna z ulubionych pamiątek bijąca w Stanach rekordy popularności (swego czasu, nie wiem czy i teraz) ;)

Ostatni alien - zabawne foto, wg mnie zupełnie nie powinno być brane pod uwagę


Ogólnie autor nagrania zbłaźnił się podając dwa przypadki zupełnie nie majace nic wspólnego z UFO, jako "super zdjęcia kosmitów, uwierzcie w nich". To podważa i to znacznie jego wiarygodność.
  • 0



#6

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli wychodzi na to, że w dzisiejszych czasach zdjęcie czy nawet film nie jest wystarczającym dowodem na istnienie UFO. Te zdjęcia mogą byc fałszywe, ale równie dobrze i prawdziwe. Moim zdaniem jedynym i niepodważalnym dla nas dowodem było by spotkanie się z taka istotą oko w oko.
  • 0



#7

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może szkodzi (i nastawia sceptycznie) aura sporej ilości fałszywek, która otacza tematy ufologiczne (i nie tylko). Ale masz rację: perfidnie bezpośrednie spotkanie rozwiązałoby sprawę raz na zawsze. Chciałbym tego, ale nie ukrywam, że cholernie bym się bał.
  • 0

#8

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również bym chciał doświadczyc spotkania z istotą z innego świata. I pewnie też bym odczuwał strach i niepokój. Choc może i niepotrzebnie, bo jeśli takie istoty potrafią budowac statki kosmiczne to muszą byc bardzo inteligentni i chyba raczej pokojowo nastawieni w stosunku do człowieka.
  • 0



#9

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ingram daje na forum coraz więcej filików typu "zobaczcie! na pewno prawda". Uszłoby jescze gdyby nie były wczesniej w innych tematach.
  • 0

#10

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za jakiś czas będzie tak, że nie będzie czego zamieszczac bo wszystko już będzie na forum.
  • 0



#11

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nabrzmiałę usta... Czerwonokrwiste oczy... Jeśli się nie mylę, to mi to się kojarzy z tzw. płodem arlekina, był temat na forum, jak ktoś chce, niech poszuka...
  • 0

#12

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe ile jeszcze takich beznadziejnych filmów z youtube będziemy będziemy musieli znosić.
  • 0

#13

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większośc z tych zdjęc to podróbki , choroby genetyczne ludzi .
Badziewny filmik!!!!
  • 0

#14

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest najlepsze hahaha

http://pl.youtube.co...&...ted&search=
  • 0

#15

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakoś mnei nie ruszają te zdjęcia.. a co na to NATO ? ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych