Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy o zjawiskach paranormalnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wishmaster.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie filmy, ewentualnie książki o tematyce zjawisk paranormalnych możecie mi polecić?
Najlepiej żeby to nie były żadne fantasy itp.

Z góry dziękuję
  • 0

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z filmow to ci moge polecic dokumenty prowadzone przez swietej pamieci Darrena McGavin'a, mam nawet na kasecie video dwa filmy, w jednym sa poruszone po kolei sprawy piramid egipskich, Nostradamusa, trojkata Bermudzkiego i Calunu Turynskiego, drugi natomiast traktuje w calosci o Arce Noego. Niestety nie pamietam tytuluw obu filmow :(

O zyciu po smierci moge Ci polecic ksiazke "Zycie po zyciu" i film dokumentalny pod tym samym tytulem (jak chcesz linki zeby go sobie sciagnac to daj znac na PW, tu byl kiedys temat z linkami ale zostal usuniety ze wzgledu na prawa autorskie)

+ niektore (NIEKTORE!) odcinki "Nie do wiary" na TVN.

I koniecznie serial dokumentalny "Mysteries, magic and miracles" (w RTL 7 emitowany pod tytulem "Cudowny swiat magii i czarow").

Z kryptozoologii - "Zagadki natury", serial dokumentalny produkcji BBC emitowany rok temu w TVP 3 (w oryginale tytul brzmi "Supernatural").

+ obowiazkowo dwie kasety z filmami o UFO wydane przez Demel'a (znajdziesz je na http://www.nexus.media.pl podobno pozostale filmy z tej strony tez sa dobre, ale nie mialem okazji sie z nimi zapoznac)

To narazie tyle. Jak mi sie cos przypomni to pozniej dopisze.
  • 0



#3

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja polecam [FILM] Evidence - The Case of NASA UFOs (2001) - jeżeli interesuje cię tematyka UFO to ten film jest najlepszym dowodem jego istnienia i jest w 100% autentyczny.
  • 0

#4

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie są to filmy co prawda "paranormalne" ale i nie sci-fi chociaż niektórzy by tak chcieli.
"What the bleep do we know?!"
kontynuacja tego pierwszego "Down the rabbit hole"
"The Secret"
oraz film o ufo autorstwa Jose Escamilla, tytułu nie pamiętam ale fragmenty są na YouTube.
"Fastwalkers"
...
  • 0

#5

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te dwa ostatnie są świetne polecam również.
  • 0

#6

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam książkę "Wyjaśnianie Niewyjaśnionego" Hans J. Eysenck & Carl Sargent... ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych