Skocz do zawartości


Zdjęcie

Centralia - prawdziwe Silent Hill


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#31

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo klimatyczne miasteczko :D W dzień bym zwiedził, w nocy nie bardzo :P
  • 0

#32

Gaahl.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe miejsce... ogólnie to współczuje ludziom którzy tam mieszkają... a fakt ze może sie to palić przez nawet 1000 lat moze być prawda bo przy niskiej zawartości tlenu węgiel i tak będzie sie żarzył...

Ciekawostka:
Wiecie, że wdychanie dymu, który wydobywa się z kopalni może powodować halucynacje i nie tylko ? A wszystko przez różne substancje chemiczne (w tym łatwopalne i trujące) trzymane pod ziemią. W sumie to nic dziwnego, kto wchodziłby tam po parę beczek z chemikaliami, czy materiałami wybuchowymi :hmm:

może to jest rozwiązanie dlaczego tam zostało te 11 osób :P może to jakieś ćpuny którzy z braku kasy na dragi zaczęli ćpać ten dym z tej kopalni :P
  • 0

#33

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając nazwę tematu, niezbyt mnie zaciekawił, gdyż, zbesztajcie mnie, nie grałem w Silent Hill, ani nie oglądałem filmu o tym tytule. Jednak przeczytał temat, obejrzałem filmiki. I muszę przyznać że spodobało mi się to miasto. Z samych filmików czuć niezwykły klimat Centralii. Chciałbym tam pojechać. I przyznaje ze mógłbym nawet przejść się po mieście w nocy. Oczywiście nie sam. Najlepiej z moja dziewczyną, żebym miał dla kogo być odważny.

PS:

Ciekawostka:
Wiecie, że wdychanie dymu, który wydobywa się z kopalni może powodować halucynacje i nie tylko ? A wszystko przez różne substancje chemiczne (w tym łatwopalne i trujące) trzymane pod ziemią. W sumie to nic dziwnego, kto wchodziłby tam po parę beczek z chemikaliami, czy materiałami wybuchowymi unsure.gif


Pomyślcie tylko. Substancje chemiczne wywołujące halucynacje, specyficzny klimat tego miejsca, mrok nocy... Z tego wszystkiego może wyjść ciekawa wycieczka pełna duchów i różnego rodzaju potworów :mrgreen:
  • 0

#34

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja chę tam pojechać ;) nagrałbym własny Silent Hill ;) najbardziej zastanawia mnie dlaczego te 11 osób tam zostało <myśli>
  • 0

#35

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm.. wiecie jaka tam musi panować temperatura? MI sie wydaje że ta woda wlewana od razu wyparowuje.. Bo w końcu tyle ognia, jeszcze na weglu, musi dawać ładną temperature, a do tego pod ziemia...

Marek tam w temacie pisze, że zalono już pare kopalni, i wytadno jak narazie ileś tam mld dolarów..
Wiec nie wiem czemu mówicie że nic nie robią..
  • 0

#36

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak mają centralne ogrzewanie ;p

Marek tam w temacie pisze, że zalono już pare kopalni, i wytadno jak narazie ileś tam mld dolarów..
Wiec nie wiem czemu mówicie że nic nie robią..


Bo nie robią ;) próbowali, ale okazali się bezsilni wobec tego pożaru więc dali sobie spokój, bez sensu pakować pieniące w coś z czym i tak się nie wygra ;) , aczkolwiek mogliby się postarać jeszcze coś wymyślić bo jakby nie było szkoda tego węgla
  • 0

#37

methodman1.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde , nie spodziewałem się , że historia Silent Hill ma swój odpowiednik w rzeczywistości :o Ciekawi mnie ten pożar - jak do nigo doszło , że zapaliło się kilka oddzielnych kopalni ? Interesuje mnie też fakt , że 11 oób jeszcze tam mieszka - wg mnie to są naukowcy albo jacyś starsi ludzie , bardzo możliwe , że nie mieszkają też w samym centrum tylko na uboczu i ten pożar ich trocę ominął .
  • 0

#38

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oni to chyba sobie mieszkają tam gdzie chca.. do wyboru do koloru xP
  • 0

#39

Reviri.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To miasto musi mieć niepowtarzalny klimat.... Opustoszałe, ze smugami dymu wydobywającymi się z pęknięć w ziemi... z tą świadomością, ze pod nogami, w szybach opuszczonych kopalni jest prawdziwe piekło... Nie no wizja tego miasta prześladuje mnie od kiedy sie ten artykuł na forum ukazał....

Szkoda tylko, że Amerykanie nie szukają sposobów by ugasić ten pożar. Tyle pieniędzy na wojny wydają a na ratowanie środowiska nie chce im się sposobów szukać innych... skoro zalewanie wodą było takie kosztowne i mało efektowne to powinni poszukać innego sposobu... Szkoda węgla i przede wszystkim środowiska naturalnego które niszczeje...
  • 0

#40

joe_27.
  • Postów: 22
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tutaj mnóstwo zdjęć z tego miasta widma :

http://www.offroader...lia/photos1.htm

te niektóre domy są naprawdę straszne .
  • 0

#41

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a gdzie szpital w ktorym nieustannie operują i torturują szaleńczo ludzi i gwałcą stworzone genetycznie mutanty i sie zabijają gdzie ten szpital gdzie to miejsce chce tam jechać zobaczyć i tam chodzą mutanty caly czas ciemno i lezą na stolach operacyjnych i leza w celach skrzywdzeni wycieńczeni ludzie i caly czas personel zmutowany ich operuje i umierają a oni się rodzą na nowo jako mutanty i znowu ich zabijają i uprawiają szaleńcze krwawe orgie gdzie ten szpital gdzie?........
  • 0

#42

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

set-zmień dilera


A co do tematu:

Fajne miejsce, chętnie bym zwiedził
  • 0

#43

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te 11 osob to personel szpitala... oni tam siedzą.......
  • 0

#44

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne "klimaty" są w okolicach elektrowni i kopalni KWB Bełchatów (największa w Polsce jeśli nie w Europie elektrownia cieplna)Całe wioski i małe miasta powysiedlane na rzecz kopalnii.Ehh tam to dopiero jest jazda...A najlepsze że te gospodarstwa pozostały prawie w 100% wyposażone:)

Na ulicach stoją stare Skody i Ursusy.Kurde musicie to zobaczyć kiedyś może zrobię zdjęcia to porównacie :>
  • 0

#45

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up: jak Prypeć brzmi ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych