Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czuły Wojtek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ujawnić czulego_wojtka - wielu polskich internautów próbuje ustalić, skąd pochodzi i kim jest gwiazda Forum w Onet.pl. Kochany i znienawidzony, łamiący wszelkie zasady ortografii oraz współżycia w społeczeństwie. Tajemniczy komentator, który gości na łamach Onet.pl od kilkunastu miesięcy. Czuly_wojtek stał się sławny, także w tradycyjnych mediach - ostatnio zagościł na łamach "Nowej Trybuny Opolskiej". (...)

Czuly_wojtek jest niezwykle płodny - prawie 10 tysięcy komentarzy w nieco ponad rok. Charakterystyczny styl wraz z "zalaniem" Forum swoimi niepowtarzalnymi wpisami szybko uczyniły go sławnym. Kochanym i znienawidzonym zarazem. Ma grupę wiernych Czytelników oceniających kolejne wpisy: "10/10 - Ty tu r z o n d z i s z!" , "7/10 bywało lepiej, Wojtuś", "nudny jesteś jak flaki z olejem".


źródło: onet.pl

Znienawidzony i uwielbiany, niedawno założył swój własny blog, na naszej-klasie można podziwiać jego profil i stale zwiększającą się liczbę znajomych. Robi z siebie matołka, ale nie da się ukryć, że nierzadko w niesamowicie zabawny sposób potrafi opisać polską rzeczywistość.
Oto jeden z jego lepszych komentarzy (dziejszy):

Kilka dni temu kupilem se Alfe Romeo 2,4 JTDM 2000KM Uwielbiam moją nowom super wypasionom furmanke jak stoi lśniąca
i zatankowana do pełna w gararzu. Czyściutka i pachnąca jak moja ksierzniczka nie ma sobie ruwnych, a wszystkie francuzy, japońce i niemce mogą się schować przy tym cudzie techniki. Asz szkoda tą bestie wyprowadzac z gararzu tak se tam pieknie stoi. A wy pochwalćie sie czym smigacie? Na pewno beemkami lub aldicami co nie? jak morzna jerzdzic taką kupom rzelastwa? , to prawdziwe nieszczescie na kułkach.Bardzo durzy od setek tych niby ałt mają ludzie z prowincji. No ale na wsi pasuje takie ałto bo tam mieć beemke i ałdice czy czinkłeczento nawet to zawsze lepiej nisz jakis mieć ciągnik. Wiem co muwie. Bylem kiedys na wsi u znajomych i tam beemka lub ałdica jest uwarzana za krulowom tych dziurawych drug. Ja jak kiedyś podjechalem na wies do kumpla to kury z wrarzenia pozdychaly jak zobaczyly moje porsze 811. Wszystko było na glanc, tapicerka, podwozie i moja ksierzniczka ktura machala rękom do pracujących w polu. Ale najleprze jest to że jak smigam nim i widze was w autobusach jacy jesteście spoceni to żal mi was. Ja jestem menadrzerem i mam ałto z klimom i nie źle zarabiam sprzedając wszystko co sie da. Mam skączone studia w Jale i znam 5 jezykuw. Na to wszystko sam zarobilem swojom cierzką pracom. A wy żeby se kupić taka fure to pewnie kase wyciągniecie od tatusia co nie? bo nie chce wam sie pracować. Ale spokojnie, i tak byście nie zarobili na takie cudo. Musieli byście robic w Szkocji na zlewozmywaku 10 lat. Przez ten czas musieli byście jeśc tylko chleb z masłem. Inne rzeczy kosztujom a wy nie mogli byście se pozwolić na nic bo musieli byście od kładać. Chyba że całe życie chceta jerzdzić beemkom to morzecie jeśc chleb z szynkom. Beemka teraz grosze kosztuje to na rzarcie odłorzycie wuwuwu.czuly-wojtek.blog.onet.pl



#2

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To na pewno Jaruzelski x|

#3

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze jasiu śmietana, porównywalny z wojtkiem. To pewnie ta sama osoba. Miejska legenda głosi, że to ktoś z moderatorów onetu.

#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jasiu Śmietana się skończył, dziś widziałam go po raz pierwszy od dłuuugich tygodni ;p

Nie zapominaj o Kasi Lublin i Antku Emigrancie :D

#5

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jestem za tym żeby internet nie był anonimowy

#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś czytałem te komentarze na Onecie, ale tak głupiałem, że odpuściłem. :P



#7

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze, to ten komentarz jest nudny, widzialem o niebo lepsze, krotkie, zwiezle i SMIESZNE

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to, że Ciebie nie bawi, nie znaczy że nie bawi też innych. Znam gros ludzi, którzy uwielbiają jego komentarze.

#9

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale robienie bledow na SILE, mnie nie bawi, tak jak i przeklinanie.

#10

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co jest bardziej żałosne - ten komentarz czy wielkie zainteresowanie jakimś debilem. Swoja drogą nie wiem kto głupszy - on czy jego wielbiciele.

#11

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żałosne
Chyba tyle mam do powiedzenia
Pierwszy raz o tym słyszę, może dlatego że rzadko zaglądam na Onet



#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja na Onet wcale nie zaglądam - same pedały i żydomasoneria.

#13

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pedałowanie to jeden z twoich sztandarów judas wiec jesteś wśród swoich :>

#14

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana itp to wszystko ludzie pracujący w Onecie. Ich zadaniem jest pisanie debilnych komentarzy żeby podgrzać rozmowy w komentarzach pod artykułami. Ot, cała tajemnica.

#15

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd ta pewność, Aylinn? Jedno zaś jest pewne - to debile :P


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych