Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 Urodziny Serwisu Paranormalne.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
76 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


2 Urodziny Serwisu
www.paranormalne.pl




1 stycznia 2007 roku serwis VRP obecny od niedawna pod nazwą Paranormalne.pl będzie obchodził swoje 2 urodziny. Niewielu obecnych forumowiczów pamięta ten sam serwis z przed 2 lat, gdyż dopiero rok temu sen o dużym forum dyskusyjnym spełnił się i serwis całkowicie zmienił swój wygląd, a także stał się bardziej popularny.

W tym miejscu gorące podziękowania należą się wszystkim sponsorom serwisu:

Abadon
Czacha_47
Danix
hp
pandemia
samuraj1973
Serena22
Simon
Sadhu
Toldo
Yasiu

bez nich mimo największych chęci nie bylibyśmy w tym miejscu - niestety duży serwis wymaga dużych nakładów finansowych i bezustannego finansowania. Jeszcze raz dziękuje sponsorom za to, że są z nami.

Poza środkami finansowymi liczy się praca na rzecz serwisu. W tym miejscu chciałbym również podziękować całemu zespołowi moderatorów forum i drużynie Support Teamu. Wasza praca, choć niewidoczna dla użytkowników jest bezcenna. Warto dodać, że w ciągu ostatnich tygodni cały zespół moderatorów i pomocy technicznej przejrzał ponad 2000 tematów aby poprawić błędy powstałe na skutek przeniesienia serwisu na nowe forum IPB.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom - bo przecież to wy tworzycie to forum i cały klimat VRP. Obyśmy mieli okazję świętować 3 i kolejne urodziny serwisu w przyszłości, przynajmniej do roku 2012 :)

---

Obchody urodzin serwisu

---

Serwis Paranormalne.pl z okazji urodzin organizuje konkurs, którego celem w głównej mierze jest zachęta do własnej pracy na rzecz serwisu i pracy, która pozwoli innym użytkownikom na dotarcie do informacji, do których nie mieliby szansy dotrzeć. Chcemy wspierać inicjatywy autorskich tłumaczeń artykułów, których na próżno szukać na stronach polskojęzycznych. Chcemy również wspierać kreatywność i autorów własnych publikacji.

Za każde autorskie tłumaczenie artykułu (powyżej 800 wyrazów) przysługuje 1pkt
Za każdy autorski artykuł (powyżej 800 wyrazów) przysługuje 1pkt
Za zwycięstwo w świątecznym konkursie na fotomontaż - awatar świąteczny przysługują 2pkt
Za drugie miejsce w świątecznym konkursie na fotomontaż - awatar świąteczny przysługuje 1pkt
Za zwycięstwo w konkursie MASTERMIND VRP - przysługuje 6pkt
Za drugie miejsce w konkursie MASTERMIND VRP - przysługują 4pkt
Za trzecie miejsce w konkursie MASTERMIND VRP - przysługują 2pkt
Za czwarte miejsce w konkursie MASTERMIND VRP - przysługuje 1pkt

Każdy VIP serwisu otrzymuje dodatkowo 1pkt

Punkty można gromadzić do 1 stycznia 2007 roku do północy. Osoby, które zbiorą najwięcej punktów mogą liczyć na nagrody.

1 miejsce:

Dołączona grafika
Kontrowersyjna i niezwykle interesująca książka Jana Van Helsinga, który stawia pytania, jakich nikt nie odważył się zadać i przedstawia odpowiedzi które wstrząsną twym obrazem świata.



2 miejsce:

Dołączona grafika
Film Loose Change 2-edycja na DVD z polskimi napisami. Jeśli jeszcze nie przekonały Cię argumenty dlaczego za zamachami z 9/11 nie mogą stać terroryści z nożami do kartonów, ten film jest dla Ciebie. Prawdopodobnie najlepszy dokument prezentujący kulisy zamachu na WTC i Pentagon z 11 września 2001 roku.



3 miejsce:

Dołączona grafika
Ranga VIP serwisu VRP



Nagrody sponsoruje serwis Paranormalne.pl wraz z administratorem. Jeśli chciałbyś zasponsorować jakąś nagrodę i podoba Ci się nasza inicjatywa wzbogacania polskiej sieci ciekawymi artykułami napisz do mnie Prywatną wiadomość lub skorzystaj z tego formularza. Każdy sponsor może liczyć na darmową graficzną reklamę w serwisie w boxie Reklama: na okres 1 miesiąca.

---

Szczegółowy regulamin konkursu:

---

1. Punkty można gromadzić do czasu zakończenia konkursu Mastermind VRP.
2. Każdy VIP serwisu otrzymuje 1 bonusowy punkt, przyznawany w momencie uzyskania pierwszego punktu na ogólnych zasadach ich przydzielania (patrz wyżej).
3. Aby otrzymać punkt za publikację autorskiego tłumaczenia lub autorskiego artykułu należy zamieścić nowy temat na forum w dniach od 16 grudnia do końca trwania konkursu.
4. Autorskie tłumaczenie musi być opatrzone adresem źródłowym tekstu, który został przetłumaczony przez autora.
5. Autorska publikacja musi być opatrzona adresami źródeł o jakie opierał się autor, musi ona prezentować własny pogląd lub wzbogacać istniejące publikacje nowymi informacjami. Powielanie tekstów jest zabronione i skutkuje wykluczeniem z konkursu.
6. Tematyka prac musi być związana z tematyką serwisu (świat tajemnic, nauki, konspiracji, apokalipsa)
7. Po publikacji na forum autorskiego tłumaczenia lub publikacji, należy w tym temacie przedstawić link do tego tematu na forum. Administrator przejrzy temat i przyzna autorowi punkt.
8. Administrator zastrzega sobie prawo do nieprzyznawania punktów jeśli uzna, że nie zostały spełnione warunki publikacji zawarte w punktach 4, 5 i 6 tego regulaminu.
9. Podliczenie punktów i podsumowanie konkursu odbędzie się w dniu następnym po jego zakończeniu.
10. Przyznane nagrody rzeczowe zostaną przesłane pocztą, zwycięzcy nie poniosą żadnych kosztów związanych z przesyłką.

POWODZENIA!



#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szykuje sie parę świątecznych konkursów :) Widze, że będzie Christmas Avatar Contest - akurat dziś dokonałem zmiany avatara na świąteczny + pozostawiając forumowy klimat - na pewno wezme udział chociaż w tym jednym ;)



#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No ja może zmienie sobie laske w awatarze. :)

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mimo iż nagrody nie będą moim celem, ponieważ posiadam i książkę i film... to postaram się zapodać kilka tłumaczeń :)



#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie najciekawsze jest trzecie miejsce, bo resztę też już mam. Zobaczymy...



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam takie pytanie. Jeśli np. zajmę 1wsze/drugie itd. miejsce (w co wątpię, bo tłumaczenie textu(-ów) nie zapewni mi punktowej przewagi) to czy mogłbym oddać swoją nagrodę kolejnej osobie na liście punktowanej za mną ?



#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mozesz przekazac nagrode dowolnej osobie pod jednym warunkiem. Osoba ta musi posiadac co najmniej 1pkt



#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zawsze można przekazać poza wiedzą admina tzn poza forumowo :P



#9

Mordak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja nie wezmę udziału

a sygnaturka to nie na konkurs i nie dawać mi pkt. please

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sygnaturka ta zostanie mój drogi usunięta ... już zgłosiłem to Adminowi :)

Dlaczego ? Regulamin się kłania...



#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...to ja się zabieram do tłumaczenia :P

Czy można przekazywać punkty?



#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie ma takiej mozliwosci



#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To moze lepiej nie brać udziału ... i dać pole do popisu innym :)



#14

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no, jeśli w ogóle zajmę jakieś miejsce, to raczej tą nagrodę przekażę komu innemu ;)



#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Albo pisz, tłumacz, analizuj... ale zgłoś np. że nie chcesz być brany pod uwagę w kwestii konkursowej (o ile tak można) ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych