Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debaty: Zgłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1101 odpowiedzi w tym temacie

#736

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważyłem że niewiele osób opowiada się za sprawami paranormalnymi. ;)
  • 0



#737

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3010
  • Tematów: 2582
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś w ogóle reaguje na zgłoszenia? Bo jeśli nie zostało zaakceptowanie, to wypadałoby przynajmniej podać jakąś informację, nieprawdaż?
  • 0



#738

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś w ogóle reaguje na zgłoszenia? Bo jeśli nie zostało zaakceptowanie, to wypadałoby przynajmniej podać jakąś informację, nieprawdaż?


Biorac pod uwage, ze Twoj potencjalny "przeciwnik" byl ostatnio na forum w kwietniu, to nawet przy pelnej akceptacji Twojej kandydatury nie masz z kim polemizowac. To po pierwsze, po drugie mozna takie pytania zadawac na priv, nie na forum. Chyba, ze wylewasz zale... ;)

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 18.08.2010 - 14:32

  • 0

#739

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może by tak trochę kontrowersji na forum wprowadzić. Debata: która religia wyrządziła więcej zła - Islam vs. Katolicyzm. Mogę opowiedzieć się za katolicyzmem, z czystej sympatii ;p
  • 0



#740

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3010
  • Tematów: 2582
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ktoś w ogóle reaguje na zgłoszenia? Bo jeśli nie zostało zaakceptowanie, to wypadałoby przynajmniej podać jakąś informację, nieprawdaż?


Biorac pod uwage, ze Twoj potencjalny "przeciwnik" byl ostatnio na forum w kwietniu, to nawet przy pelnej akceptacji Twojej kandydatury nie masz z kim polemizowac. To po pierwsze, po drugie mozna takie pytania zadawac na priv, nie na forum. Chyba, ze wylewasz zale... ;)


Nie wylewam -- próbuję sprowokować moderatora, czy "opiekuna działu debat" (jak zwał, tak zwał) do jakiejś reakcji ;)
  • 0



#741

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kurczaczko Droga,

Przepraszam za ten brak reakcji. Dopisałam Ciebie do debaty o Potworze oraz napisałam PW do Pingwina. Jeśli nie odpowie lub nie będzie reflektował, to rozpiszemy nabór na zastępstwo za niego.

Pozdrawiam i przepraszam za tę obsuwę
  • 0



#742

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może by tak trochę kontrowersji na forum wprowadzić. Debata: która religia wyrządziła więcej zła - Islam vs. Katolicyzm. Mogę opowiedzieć się za katolicyzmem, z czystej sympatii ;p


Byłbym zaszczycony gdyby moim oponentem został jakiś radykalny katolik, choćby Aton :)
  • 0



#743

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaraz postaram się rozpisać tę debatę. W sumie zapowiadała się nam na forum podobna - niestety nie wypaliła ;] O tym, czy islam to religia miłości czy wręcz przeciwnie - generująca chaos i wojnę.
  • 0



#744

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A chętnego do debaty o kreacjonizmie i ewolucji brak :(
  • 0



#745

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciężko o kreacjonistów Pit :)
  • 0



#746

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie musi być kreacjonista, wystarczy mi ktoś, kto nie zgadza się z teorią ewolucji. Na prawdę, więcej mi do szczęścia nie trzeba ;)
Z resztą to nie musi być na siłę debata o ewolucji, choć przyznam, ze ten temat jest mi najbliższy, z chęcią wezmę udział w debacie powiązanej z genetyką, bądź ogólnie biologią ;)
  • 0



#747

Illuminismo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świńska grypa - przypadek czy może została wywołana celowo?
  • 0

#748

Enlight.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym brać udział w debacie Ewolucja czy Stworzenie i odpowiedzieć się po stronie tego drugiego
  • 0

#749

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym brać udział w debacie Ewolucja czy Stworzenie i odpowiedzieć się po stronie tego drugiego


Wybacz, ale niestety nie mogę się zgodzić na uczestnictwo w debacie kogoś, kto ma dopiero 1 post na koncie. Ale oczywiście, pobądź z nami, popisz i wtedy ponów swoje zgłoszenie ;) Pozdrawiam
  • 0



#750

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z chęcią przystąpię do debaty historycznej ( liczę na Ciebie, Aquilo), konfrontacja Cesarzy Rzymskich. Aczkolwiek, dopiero od listopada.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych