Skocz do zawartości


Zdjęcie

NASA ukrywa prawdę o obiektach na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NASA ukrywa prawdę o obiektach na Księżycu
Obce bazy na Księżycu - dowód!

"Co zamierzacie zrobić z tymi informacjami? Musimy je zaretuszować, zanim trafią one do opinii publicznej";



"Grupa oficerów zabrała mnie do hangaru. Był to bardzo duży hangar. Zabrali mnie do tego laboratorium [...] Na początku nie znałem przeznaczenia tego ciemnego pokoju w tym ośrodku badawczym, ale wydawało mi się, że w tym miejscu analizowane są zdjęcia z Księżyca zanim trafią one na forum publiczne. [...] Były tam 35mm paski filmowe, fragmenty zdjęć w formacie mozaiki 18,5x11 cali. [...] Były tam cyfrowe sygnatury w wielkiej skali każdego z fragmentów 35mm paska zdjęć. Owe paski pochodziły z sukcesywnych lotów dookoła Księżyca. Przeszliśmy do drugiego końca pokoju i wtedy powiedziano mi: 'A tak na marginesie, to odkryliśmy bazę po ciemnej stronie księżyca' - w tym miejscu poczułem przerażenie"

"Baza posiadała kształty geometryczne, wieże, sferyczne budynki. Wieże były bardzo wysokie, wyglądały trochę jak nasze radary ale były to ogromne struktury. Niektóre z tych struktur miały pół mili wysokości - były ogromne. Niektóre z budynków pokryte były materiałem mocno odbijającym światło. Niektóre z obiektów przypominały mi wieżowe kominy niczym w elektrowniach, inne były po prostu bardzo wąskie i wysokie z prostym zakończeniem. Niektóre budynki były okrągłe i wyglądały niczym szklarnie. [...] Chciałem wtedy wrócić do domu i usłyszeć o tym w wieczornych wiadomościach... na szczęscie mogę wam o tym powiedzieć dzisiaj, po trzydziestu latach"

Sierżant Karl Wolfe, Baza Powietrzna w Langley



Tłumaczenie ze słuchu: Eurycide
www.paranormalne.pl
źródłó:

  • 0



#2

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po raz kolejny ktoś chciał zrobić ludzi w balona i po raz kolejny spartaczył robotę. :mrgreen: Ciekawe kiedy oni sie nauczą że zawsze znajdzie się ktoś kto zauważy że coś jest nie tak??
  • 0

#3

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie sadzę że by mu pozwolili mówić, zabili by go jak by wiedzieli że chce coś zdradzić na temat tych baz na księżycu.
  • 0

#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie sadzę że by mu pozwolili mówić, zabili by go jak by wiedzieli że chce coś zdradzić na temat tych baz na księżycu.


Ci ludzie wystepuja w ramach duzego projektu Disclosure Project, gdzie grupa badaczy, oficerow ujawnia informacje z przed wielu lat. Istnieje znacznie wiecej takich filmow lacznie z cala konferencja prasowa.
  • 0



#5

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obce bazy na Księżycu - dowód!

Rozumiem, że dowód o którym mowa jest ukrywany przez NASA i dlatego nie został przedstawiony ;->
  • 0



#6

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo go nie ma.
  • 0

#7

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dowód o którym mowa jest ukrywany przez NASA

dowód o którym mowa to ten wywiad.
  • 0

#8

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakieś zięcia wywiad to każdy może napisać i podpisać imieniem jakiegoś generała.
A to jak usa zamknie usta Europejskiej Agencji Kosmicznej oni też na pewno mają zięcia z niewidocznej strony księżyca i co przyjdzie do nich NASA i zatuszuje ??
  • 0

#9

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu mam wrażenie, że ten koleś jest rozbawiony swoją opowieścią?

Ciekawe są te rzekomo zamazane obiekty na zdjęciach, będę musiał sam tego poszukać w przepastnych archiwach NASA. :smile:
  • 0

#10

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co by o tym nie powiedzieć, jestem pod wrażeniem. Czyżby wycieków było coraz więcej? Zauwązyliscie, ze ludzie sie otwierają, polscy lotnicy zaczynają puszczać parę, rosjanie, chińczycy. Być moze USA nie chce być na samuym końcu i dlatego takie informacje są dopuszczane. W końcu kiedys musi to wszystko wyjśc na jaw, może akurat teraz dobry czas ku temu? Ja trzymam kciuki. Dobra robota Eury!
  • 0

#11

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
te swiatelka po lewej sa troche dziwne
  • 0

#12

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te swiatelka po lewej sa troche dziwne


Pokaż no to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię :smile:
  • 0

#13

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

te swiatelka po lewej sa troche dziwne


Masz rację... ten duży krater za bardzo odbija światło.

[ Dodano: 2006-09-10, 22:54 ]
Powierzchnia księżyca jest pełna takich dziwnych odbłysków.

Dołączona grafika

[ Dodano: 2006-09-10, 22:55 ]
Już wiem co powiedzą goście z NASA - złoża drogocennych diamentów :-D

[ Dodano: 2006-09-10, 22:57 ]
I jeszcze jedno zdjęcie - w kolorze - te same odbłyski.

Dołączona grafika
  • 0

#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tu zdjęcia owych obiektów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj: http://www.cmf.nrl.n...lementine/clib/ Można znaleźć wszystkie te zdjęcia. Pochodzą z sondy Clementine. Łatwo je wyszukać, na powyższych zdjęciach podane są koordynaty.

np. 240 Longitude; 70 Latitude.

Dobrze też ustawić najwyższą rozdzielczość (1km = 1 pix) oraz format zdjęcia. Każdy może sprawdzić, że fotografie są autentyczne i widać na nich marnej jakości retusze
  • 0



#15

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo retusze, albo bledy przy przesylaniu danych na ziemie/konwersji do jpg/itp ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych