Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#31

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Danebury Hill, 6 Lipiec

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika

  • 0

#32

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piękny piktogram, w dodatku zrobiony nie równolegle do linii na polu- bo raczej nikt kto potrafi to wykonać nie potrzebuje takiego punktu odniesienia;) Czekamy na więcej;)

Pozdrawiam
  • 0

#33

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta przepiękna formacja została odkryta 9 lipca w Cley Hill, koło Warminster (Wiltshire).
Po raz kolejny możemy podziwiać krąg wykonany w technice "3D".
Jak widać "trójwymiarowe" piktogramy stają się pomału normą.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: http://www.cropcircl...yhill2010a.html

  • 2



#34

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Guys Cliffe, 10 Lipiec

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik crc edytował ten post 12.07.2010 - 18:04

  • 1

#35

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo mnie ciekawi jak zinterpretują ten piktogram znawcy i fachowcy.
Jakie tym razem przesłanie niesie ze sobą ta formacja,co autorzy tego kręgu chcą nam przekazać?
Mnie od razu skojarzył się niestety z takimi symbolami,a to nie wróży niczego dobrego.
Ale na szczęście to tylko moje spekulacje.;]

http://www.google.pl...=N&hl=pl&tab=wi

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#36

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

8 lipca na polach pszenicy został odkryty spektakularny,ogromnych rozmiarów piktogram,średnica samych ogonów składających się z 22 okręgów to bagatela - 120 m).
I tu ciekawostka - formacja nie powstała w Wielkiej Brytanii,znaleziono ją na polach uprawnych w małym miasteczku Hochfelden w północnej Szwajcarii.
Wg wstępnych ocen i analiz to "dzieło sztuki" nie zostało wykonane ludzkimi rękami.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Źródło: http://www.kornkreis...Hochfelden.html
  • 4



#37

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Porcja kilku nowych piktogramów poniżej ;)


Sutton Bank, 5 lipca

Dołączona grafika
Dołączona grafika



Castle Hill, 5 lipca

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Clifton, 12 lipca, niestety brak jest zdjęć tego piktogramu w lepszej jakości

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Fosbury, 17 Lipca

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Zdjęcia jak poprzednio, ze strony http://www.cropcircl...nectorforum.com

Użytkownik crc edytował ten post 18.07.2010 - 19:02

  • 0

#38

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten ostatni przywodzi na myśl hiper-sześcian, a wiadomo że zmierzamy do czwartego wymiaru ;) (przygotowują nas na to chyba :P)

Bez wątpienia niektóre "Kółeczka z Kwiatuszkami" zostały wydeptane przez ludzi (np. Castle Hill, 5 lipca, albo ten plemnik z pierwszej strony), ale nie wierzę żeby te ogromne, powstające w przeciągu jednej nocy, skomplikowane ja diabli ('trójwymiarowe') i naznaczone promieniowaniem zostały wydeptane przez Sama i Waltera z farmy obok.
  • 0

#39

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czas na kolejne zbożowe formacje.

Woolaston Grange, koło Clap-Y-Ares (Gloucestershire)

Data odkrycia: 18.07.2010

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://www.cropcircl...aston2010a.html



Roundway Hill, koło Devizes (Wiltshire)

Data odkrycia: 25.07.2010

Dołączona grafika






Dołączona grafika


Dołączona grafika

http://www.cropcircl...yhill2010a.html




The White Horse, koło Alton Barnes (Wiltshire)

Data odkrycia: 25.07.2010



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


http://www.cropcircl...horse2010a.html




  • 2



#40

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coraz ciekawsze wzory piktogramów pojawiają się z dnia na dzień, zachęcam do oglądania poniżej. Obrazy jak poprzednio ze strony Cropcircleconnector.


East Field, 26 lipca

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Beggar's Knoll, 27 Lipca

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Windmill Hill 27 lipca

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Zachęcam do komentowania ;)

Użytkownik crc edytował ten post 28.07.2010 - 10:48

  • 0

#41

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jako, że nie mogłem edytować swojego poprzedniego postu, pisze jednego pod drugim, proszę moderatora o sklejenie w jeden.


East Field, 29 lipiec.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#42

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Whitefield Hill, koło Woodsend (Wiltshire)

Data odkrycia: 03.08.2010




Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



http://www.cropcircl...dhill2010a.html


  • 0



#43 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mysle ze ten ostatni, przedstawia izotropowy model budowy wszechswiata, z wyraznie zaznaczonymi 12 poziomami (swiatami rownoleglymi?) i 13 ledwie uformowanym (faza poczatkowego rozwoju?), jakby tyle co wyodrebniony.... Reszta lini jest prosta. Przyjmuje sie, ze w wyniku rozszerzania, obecnie wszechswiat jest prawie plaski. Ale wciaz, jak widac z piktogramu, istnieja mozliwosci powstawania dalszych poziomow(swiatow?). Zaglebienie obrazuje zakrzywienie czaso-przestrzene, a wiec swiaty nie sa oddzielone przestrzennie i (lub) czasowo, ale istnieja jednoczesnie/rownolegle. Istnieje kilka sprzecznych i nakładających się teorii odnośnie równoległych wszechświatów, ale większość bazuje na prostej zasadzie nieskończoności wszechświata zakładającej, iż wszystko co może się wydarzyć miało już, albo dopiero będzie miało miejsce. Tak wiec przeszlosc, ani przyszlosc nie sa oddzielone, to tylko pozor, bo wszystko jest jednoczesnie tu i teraz. Przychodzi mi na mysl, ze "CI" co zostawiaja te informacje, nie tylko sa Nami z przeszlosci, ale to rowniez My z przyszlosci. Tak tylko sobie mysle...

Post 40
East Field, 26 lipca
To rowniez "matryca", ale innego typu. Dotyczy komunikacji pomiedzy glownymi centrami energetycznymi (czakrami) tak w w pojeciu mikro, jak i makro kosmicznym. Nasze DNA wedlug tej matrycy ma identycznie rozlozone centra energetyczne jak nasze cialo energetyczne i tak samo uklad sloneczny i galaktyka i wszechswiat w calosci.Takie sa moje skojarzenia.

Moze jeszcze siegne do "wnetrza" i powiem cos na ten temat:

Bardzo mnie ciekawi jak zinterpretują ten piktogram znawcy i fachowcy.
Jakie tym razem przesłanie niesie ze sobą ta formacja,co autorzy tego kręgu chcą nam przekazać?
Mnie od razu skojarzył się niestety z takimi symbolami,a to nie wróży niczego dobrego.


Nie jestem wprawdzie znawca i fachowcem, posluguje sie jedynie intuicja(?), ale mysle, ze w pewnym sensie masz racje...Sprobuje to wytlumaczyc tak jak to "widze"i zrobie to na przykladzie czakr naszego ciala energetycznego:
Krystaliczna budowa czakry jest obrazowana przez rownowazace sie wirujace w przeciwnych kierunkach czworosciany, razem osmioscian jak matryca.Taki ruch wirowy przeciwny, tworzy wewnatrz osmioscianu obszar "zerowy" w punkcie nazwanym centrum i tam powstaje proznia. Na wskutek roznicy potencjalow obydwu energii z centrum wybucha strumien nowej energii, o zupelnie innym charakterze, bo neutralnym. Ale tylko do pewnego momentu jest neutralna, poniewaz mozna jej nadac kierunek na zewnatrz lub do wewnatrz. Zjawisko implozji do wewnatrz i eksplozja na zewnatrz. Co sprawia ze istnieja dwie mozliwosci? Jesli wszystkie pozostale czakry sa aktywne i bez blokad, energia przeplywa bez przeszkod i sama kieruje sie do "wewnatrz". Nastepuje implozja naturalna i jako rezultat ,nagly wzrost swiadomosci jako skutek. Ale jesli istnieje przeszkoda w czakrach, lub stymulowana jest sztucznie tylko sercowa, bez przygotowania pozostalych, nastapi eksplozja na zewnatrz... Co sie wtedy dzieje? Mysle, ze nastepuje zjawisko samospalenia, do dzis nie wyjasnione.
Ps. Zapomnialam dodac jakie sa skutki(rezultat) w drugim przypadku, otoz w skali makrokosmosu bedzie to wybuch i ogromna dawka promieniowania typu "gamma". Chyba juz wiecej nie powiem...

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 21.11.2010 - 22:10

  • 1

#44 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Spojrzcie prosze na zdjecie post 40
East Field, 26 lipca a potem tutaj post 54 Mój odnośnik
Czy mnie sie zdaje, czy jest to to samo, i w tym poscie jakos samo mi sie napisalo o pajeczynie i sieci...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych