Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cenzura?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przypomniałem sobie problem, jaki miał vkali

..od przedwczoraj nie mogę dać odpowiedzi w temacie "Lądowanie Apollo na Księżycu",..gdy chcę wysyłać odpowiedź u góry pojawia się czerwony wykrzyknik na czerwonym pasku,..a właściwie tylko pól wykrzyknika,..a moja odpowiedź nie jest "zapisywana", nie jest wysyłana na forum do wątku,..tylko sobie tak wisi,..to zapewne nowy rodzaj forumowej cenzury,..do tego wporowdzanej po cichu bez choćby najmnieszego komunikatu..


Śmierdziało mi to z kilometra, bo to dziwne, że vkali nie mógł dodawać postów tylko w jednym temacie.

Dziś to samo spotkało mnie odnośnie tematu 'Chemtrails - coś wisi w powietrzu'. Tylko w tym temacie nie mogę dodawać postów. Przypadek?

Liczę na szybkie wyjaśnienie sprawy.

Edit: już wszystko jest ok :D

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 26.05.2010 - 14:46


#2

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cenzurę to mają na Onecie. Żaden mój krytyczny komentarz co do wartości merytorycznej sensacyjek o Tu nie został opublikowany. Ciemnotę ludziom wciskać i w błąd wprowadzać.



#3 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

..od przedwczoraj nie mogę dać odpowiedzi w temacie..........

Miałem podobny problem w temacie o katastrofie, ale raczej do głowy mi nie przyszło że możemy mieć tutaj cenzurę, choć byłem zadziwiony bo na innych tematach tego nie miałem.

#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UWAGA wyjaśniam problem tzw. cenzury na naszym forum ;)

W przypadku niewłaściwego użycia tagów (najczęściej niedomknięcie tagu [quote]) przy wysyłaniu posta pojawia się ów tajemniczy błąd.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych