Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje cos ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Przepraszam iz to moj pierwszy post,jednak nigdy niebralem pod uwage tego by sie tu zarejestrowac.Odrazu zapewniam iz niejest to bezsensowna prowokacja.Mam 17 lat.Miesiac temu,bardzo sie chcialem zajmowac sprawami nadprzyrodzonymi.Zaczalem wedle slow kolegi,kilkanascie lat starszego,praktykowac uaktywnianie czakr.Kilka razy otwieralem czakre 3 oka.Pozniej zaprzestalem.Jednak zaczyna sie cos zemna dziac nietak.Zaczynam widziec aury praktycznie wszystkiego,i to przeszkadza w zyciu codziennym.Bo az razi w oczy,gdzie sie nie spojrze,tam widze jakis kolorek.I najdziwniejsze jest to,iz niechce tego widziec a to sie pojawia.Druga rzecza jest,iz gdy proboje poruszyc przedmiotem,czuje jakby zwiazek mojej reki z nim.Nieumiem tego racjonalnie wyjasnic.Mam takie cos,iz gdy to robie,czuje jakby takie male odpychanie od przedmiotu,a czasami przyciaganie.Prosze sobie przystawic reke do grajacego telewizora,i ja to samo czuje gdy proboje przystawic reke do jakiegos przedmiotu,ktroym mam ochote poruszyc,telekinetycznie.Nastepna rzecza jest to iz mam uderzenia ciepla gdy to robie,zaczynam powoli oddychac,czasami nienabierma powietrza przez 6-10 sekund,poniewaz nieczuje takiej potrzeby.A w oczach ,widze jakby miliardy malutkich kawaleczkow,jakby taka siatkowka,tylko ze to mryga,i rowniez to drazni.Co sie zemna dzieje,z natury jestem spokojny,bardzo szybko przyjmuje wiedze.Niewiem czy mam to cos co chcialbym miec,czy to tylko jakies wybryki mojego umyslu.Aha,dodam tylko ze te wiatraczki,sraczki poruszaja sie gdy chce,nawet zakrytje pudelkiem,gdzie niema szansy dostac sie chociaz podmuszek wiatru.Innymi niemoge poruszyc,ale odczuwam w/w uczucia.Prosze o odpowiedz,bo jestem laikiem w tych sprawach.Wszystko co co wyzej napisalem jest prawda,wiec prosze bez glupich komentarzy,ze sobie to uzbduralem albo robie zarciki.Niemialbym w tym zadnego sensu.A naprawde chcialbym wiedziec,jak zrobic by byc w tym lepszy,lub co sie w 100% dzieje.Pozdrawiam serdecznie

Edit:
Aha,i jak zblizam do siebie rece,to czuje odpychanie,cieplo,i jakby cos co miedzy nimi krazy,dziwne odczucie.Zapewne nie zrozumiecie oco mi chodzi,tak jakby jakas energia,czy cos takiego.
  • 0

#2

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam kilka małych "ale"...
Po pierwsze, nie musisz przepraszać że piszesz pierwszy raz bo każdy kiedyś zaczyna.
Po drugie, prosiłbym byś pisał bardziej czytelnie i bez błędów. Jak napisałeś, szybko przyjmujesz wiedzę więc powinieneś przyjąć trochę języka polskiego albo chociaż firefox'a.
I po trzecie.... Czy możesz mi wyjaśnić jak "Laik w tych sprawach" może otworzyć czakrę trzeciego oka. Powiedz mi jak to się robi to chętnie popróbuje i może będę ci wstanie pomóc... -.-

A tak poza tym to zmień nazwę tematu na bardziej zrozumiałą.
  • 0

#3

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz,pisalem na szybko,spojrz na godzine.Niejest za wczesnie,jakbys niespal 16h tez bys robil bledy.Weic bez urazy,ale tak jak myslalem,bede na tym forum tylko,wysmiany.A nienapisalem ze otworzylem czakre 3 oka,tylko ze probowalem,a to wiele zmienia.
  • 0

#4

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wyśmiałem cię. Jeśli chcesz by ktoś ci pomógł staraj się pisać zrozumiale bo to pomaga innym czytelnikom forum i w konsekwencji i tobie. A co twojego "problemu"... Wybacz ale podchodzę sceptycznie do tego typu spraw, lecz jeśli mógłbyś mi powiedzieć w jaki sposób próbowałeś ją otworzyć to może zmieniłbym zdanie i wyszedłbym z jakimś rozwiązaniem.
  • 0

#5

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozne pozycje,siedzace,z roznym ustawieniem rak,z wymawianiem pewnych glosek.Mysle ze jezeli sie ineteresujesz tym,to wiesz oco mi chodzi.
  • 0

#6

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam więcej pytań.
  • 0

#7

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Traktujesz mnie jak jakies dziecko,ktore sobie nawymyslalo.Ja tylko opisuje zdarzenia ktore mi sie przytrafiaja,nieumiesz ich wyjasnic to sie nie udzielaj.A jezeli chciales pokazac swoja super wiedze,to ci sie nie udalo,bo cos sie dzieje zemna nie zbyt normalne,wiec napewno ktos zna odpowiedz na to nurtujace mnie pytanie.
  • 0

#8

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zachowujesz się jakbyś nie chciał wszystkiego powiedzieć. Jeżeli cię pytam jak to się robi to prosiłbym o jakieś wyjaśnienie(dokładne). Do wszystkiego podchodzę z dystansem. Uwierzę jak zobaczę. Powiedz mi dokładnie co zrobiłeś to może będę wstanie coś poradzić, bo jak na razie to nie wieże w to co mówisz(a dokładniej nie wieże w istnienie czakry itp.).
  • 0

#9

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobilem tylko tyle,ze sie wyciszylem,i pare razy tak sobie medytowalem.A to przyszlo nagle,widzenie aur,dziwne odczucie ciepla,energia w rekach.Naprawde sam tego nieumiem wyjasnic,wiec ciezko mi o tym pisac.
  • 0

#10

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To w takim razie teraz powinieneś rozumieć rzeczywistość itp...
Radziłbym ci się porządnie przespać a jak to nie podziała to odłączyć umysł od świadomości i(co zabrzmi śmiesznie) spożyć alkohol. - głupie ale może zadziałać.
Tyle z mojej strony. Czekam na propozycje od innych użytkowników.
  • 0

#11

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Traktujesz mnie jak jakies dziecko,ktore sobie nawymyslalo.Ja tylko opisuje zdarzenia ktore mi sie przytrafiaja,nieumiesz ich wyjasnic to sie nie udzielaj.


No niestety, ale właśnie ty nawijasz jak jakieś dziecko które sobie nawymyślało. No chyba. że to nerwy...
Prześpij się to jutro się o tym porozmawia.

Mówiłeś, że ruszasz sobie wiatraczkami jak chcesz, więc mógłbyś nagrać filmik (chociażby komórką), wszyscy z chęcią by pooglądali. Z tego co wiem, to takich telekinetyków było wielu, tylko jakoś żaden z nich tego nie udowodnił. Przechwalać się każdy może. Jak filmiku nie dostanę, to nie uwierzę. Jestem przekonany, że gdyby ktoś potrafił to na prawdę i już się tym pochwalił to od razu pochwaliłby się filmikiem.
  • 0

#12

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nienaleze do osob ktore moga sie chwalic,ale jestem w 100% pewien,ze gdy nagram to komorka,to mnie wysmiejce,bo slaby obraz,bedzie ze jakies niteczki sreckzki,a mi to niepotrzebne.Niechce sie chwalic tym czego nierozumiem.A jezeli uwazacie ze wymyslam,to wasza sprawa,tylko na logike,co daloby mi ze bym sobie nawymyslal na takim forum ? Slawe ? Pieniadze,czy moze tylko wyzwiska ..W sumie niewiem ale zostalem obrazony nawet piszac prawde.Widze ze czas przeniesc sie na anglojezyczne fora,bo tam moze ludzie podchodza do tego z "mozgiem" ,a nie z : nie uwierze poki nie zobacze.Hej
  • 0

#13

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podchodzić do czegoś z mózgiem to znaczy kwestionować wszystko. Jak ktoś ustala z góry że coś jest prawdziwe to znaczy że mózgu nie używa. Jak myślisz, dlaczego naukowcy robią eksperymenty? Daj ten filmik z komórki... Chętnie go zobaczę i wtedy ocenie, bo na razie nie ma dowodu.
(Z pełnym szacunkiem, ale równie dobrze możesz być chory psychicznie i widzisz rzeczy które nie istnieją.)
  • 0

#14

adamwiacek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie chce straszyć, ale takie objawy w przyszłości mogą źle wpłynąć na życie, i być może konieczna będzie wizyta u egzorcysty. Znałem kolegę (żyje, tylko nie utrzymuję z nim kontaktów dlatego napisałem, że znałem), który też 'na szybko' zabrał się za czakry, 3 oko i musiał udać się na terapię psychologiczną, czy coś w tym rodzaju bo zaczynał 'świrować' - moja rada spróbuj zapanować nad tym - asertywność :)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaczalem wedle slow kolegi,kilkanascie lat starszego,praktykowac uaktywnianie czakr.

[...]

Prosze o odpowiedz,bo jestem laikiem w tych sprawach.Wszystko co co wyzej napisalem jest prawda,wiec prosze bez glupich komentarzy,ze sobie to uzbduralem albo robie zarciki.


Zapytaj kilkanaście lat starszego kolegi. ;) Jak długo to trwa? czy możesz nagrać filmik, jak używasz telekinezy, czy masz zepsuty aparat? ;p
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych