Skocz do zawartości


Zdjęcie

ONZ i UFO ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie, że nie... ma przecież brata, nie?
A modlitwa zacznie się od słów: "ET nasz, który jesteś w niebie..."
:)
  • 0

#32

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up:
No nie, bez jaj panowie.


@topic:

ehh. Zszokowało mnie to zdarzenie które ma być w 2013.
Ale to tzw. Boulszit. Inaczej, kupa prawda.
Nikt nigdy nie ujawni, że ufo naprawdę istnieje.
Wywołało by to przeogromny zamęt w głowach ludzi itp. itd.
Poza tym, jak wiadomo z kilku zdarzeń,
nie którzy "ufolce" wcale nie lubią jak ich się obserwuje,
i nie są nastawieni na rozmowę.
Więc jeśli to zostanie upublicznione, może być to także autodestrukcja na ziemi.
Może to właśnie będzie apokalipsa?

Co do ludzi wierzących.
Ja wierzę, bardzo mocno. Całe swoje życie opieram na Bogu.
Ale Katolikiem nie jestem. To katolicki świat się załamie.
Ja wierze w ufo. Ale taka wiadomość, i mnie by z szokowała.
  • 0

#33

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drodzy forumowicze...przeczytałem odpowiedzi oraz artykuł i jedno mogę stwierdzić po już kilkuletniej obserwacji tego zjawiska w internecie, telewizji, radiu, prasie...NIGDY NIE ZOSTANIE POTWIERDZONE ISTNIENIE OBCEJ CYWILIZACJI.
Powodów jest tysiące...wyobraźcie sobie że klikacie pilotem albo myszką i na TVN 24, mówią że potwierdza się teza o istnieniu obcych cywilizacji...godzinę potem wychodzicie do sklepu po browarki żeby przemyśleć to i owo ;) ale niestety nie kupicie go bo tłumy ludzi wykupują masowo żywność szykując się do wony z obcymi...kradzieże rozboje będą nadzwyczaj nasilone gdyż ich sprawcy będą mieli wizję początku końca i świadomość że nic im nie grozi za ich czyny.
Ludzie przestaną płacić rachunki totalna rebelia i anarchia i tak wszędzie...wojny na tle religijnym i rasowym nasilą się nadzwyczajnie...ruchy i prądy myślowe będą gloryfikować swoje filozofie gdyż wcześniej już coś takiego zakładali...dla niektórych ludzi będzie to początek...nadzieje na lepsze juto ale dla większości to tragiczna wiadomość i powód do czynienia źle. Ktoś zaraz mi powie "skąd wiesz...?"
Otóż widzę co sie dzieje...dla przykładu...Anglicy kiedy zapowiedziano że ochłodzi się klimat w miesiącu styczniu masowo wykupili prawie cały zapas żywności jaki był dostępny w sklepach...historia sprzed kilku lat...prawdziwa.
Wiele narodów i ludzi stwierdzi że to czas ostateczny...samobójstwa itp.
Wiem że to najczarniejszy scenariusz jaki sobie chyba mogłem wyobrazić ale równie podobnie myślą wielcy tego świata trzymając tajemnicę fenomenu UFO tylko dla siebie utwierdzając ludzi w przekonaniu że to tylko wymyślone przez naćpanych hipisów historyjki...

Codziennie czekam na tę wiadomość bo wielu ludzi śmieje sie że w to wierzę...i nawet mogę o tym spokojnie mówić. Ja wiem jednak że Ci którzy się z tego śmieją głęboko w świadomości zarośnięci są strachem przed tym co może się stać, no ale taka natura człowieka...

Pozdrawiam!Dołączona grafika
  • -2

#34

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że jednak kiedyś to oficjalnie powiedzą. Ale będą nas do tego tak długo przygotowywać, by takowej paniki uniknąć. Pewnie zrobią to wtedy, gdy będzie to już tajemnica jeno poliszynela. Jak już nie będzie kogo takim niusem zaszokować ;-)
  • 0

#35

Chasm.
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co innego tajemnica poliszynela, a co innego oficjalne obwieszczenie takiego faktu. Myślę, że nie da się ludzi na to przygotować. Wierzących, albo zdających sobie sprawę z ewentualnego istnienia obcych cywilizacji - jak myślicie - jaki to jest procent ludzkości? 5? 10? Reszta w ogóle nie zaprząta sobie głowy takimi "głupotami" ;) I dla nich to będzie szok. O giełdzie i gospodarce światowej nie wspominając.
  • 0

#36

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego to może potrwać jeszcze wieeeele lat ;) Oficjalnie powiedzą wtedy, gdy już nie będą to "jakiś głupoty", tylko co najmniej "dość możliwa możliwość". Tak przynajmniej domniemywam ;)
  • 0

#37

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Potwierdzenie i nowe wieści na temat spotkania ONZ omawiającego UFO i życie pozaziemskie :

Confirmation and Update on Secret UN Meeting Discussing UFOs and Extraterrestrial Life
  • 0



#38

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2013? skoro w 2012 ma byc koniec swiata? ;]
  • 0

#39

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2013? skoro w 2012 ma byc koniec swiata? ;]

nie lubie ludzi którzy mowia ze w 2012 ma byc koniec swiata, wynika to z ich niewiedzy ...-

-

They pointed out that the “unambiguous showing up” of extraterrestrial life – sitting over major cities - would occur in 2017, rather than 2013 as described in the earlier article.


oby nie przelozyli : :|

Użytkownik above edytował ten post 21.02.2008 - 12:38

  • 0

#40

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

2013? skoro w 2012 ma byc koniec swiata? smile5.gif


nie lubie ludzi którzy mowia ze w 2012 ma byc koniec swiata, wynika to z ich niewiedzy ...


Co więcej... w owej "nowej relacji" pada także data 2017... więc ci co maja jakieś aspekty związane z 2012 będą jeszcze bardziej załamani ;) I tym oto sposobem przypominam, iż tutaj zmierzajmy w kierunku tematu, nie zaczynajmy tutaj rozmów o "końcach świata w 2012" - takie wpisy będą ulegały dezintegracji ;)

Edit : Tak, poprzednik edytował swój wpis i tez raczył o tym (2017) wspomnieć ;)
  • 0



#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu, jestem ciekaw kiedy ogłoszą publicznie istnienie obcych, według niektórych może to sie zdarzyć i w tym roku :)
  • 0



#42

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu, jestem ciekaw kiedy ogłoszą publicznie istnienie obcych, według niektórych może to sie zdarzyć i w tym roku :)

http://www.ufodigest...nfirmation.html
od 2013 w gore poczytaj sobie
  • 0

#43

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna porcja informacji na temat owego wydarzenia :

UFO Digest Editor Replies to Updates and Comments Regarding Purported "UN UFO Meeting"
  • 0



#44

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo wyraźnie zdjęcie,wygląda na nie sfałszowane

Edit [29.02.08] dj_cinex
Zdjęcie to zwykła grafika, która nawiązuje do tematu głównego (o ile chodziło ci o grafikę, która jest prezentowana w ostatnim linku), na którym radzę sie skupić. I proszę tutaj NIE komentować tego oto wpisu.

  • 0

#45 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Ekspert potwierdza spotkanie w sprawie UFO w ONZ




Dołączona grafika


Gilles Lorant – francuski specjalista w sprawach lotnictwa potwierdził informację, iż w dniach od 12 do 14 lutego w siedzibie ONZ odbyło się spotkanie, w którym omawiano sprawy związane ze zjawiskiem UFO. Powodem zainteresowania stała się duża liczba obserwacji NOL. Na spotkaniu przyglądano się także społecznemu odbiorowi zjawiska UFO. Jak orzekł Lorant, oficjalne stanowisko w sprawie NOL może ulec zmianie już w przyszłym roku.

Francuski ekspert w dziedzinie lotnictwa potwierdza swój udział w niejawnym spotkaniu, jakie miało miejsce w siedzibie ONZ w Nowym Jorku w dniach 12 – 14 II b.r., na którym omawiano sprawy związane ze zjawiskiem UFO.

Gilles Lorant jest attache CNRS (Narodowego Centrum ds. Badań Naukowych), które jest finansowaną przez rząd organizacją badawczą podlegającą francuskiemu Ministerstwu Rozwoju Naukowego. Lorant jest także członkiem IHEDN (Instytutu Zaawansowanych Nauk dla Obrony Narodowej) – francuskiej organizacji, która opracowała w 1999 r. raport COMETA. Zarówno CNRS jak i IHEDN są prestiżowymi francuskimi ośrodkami badawczymi, zaś Lorant został zaproszony na spotkanie ONZ jako ekspert.

Raport podsumowujący spotkanie w ONZ opublikowany został przez francuską organizację ufologiczną (FEA), której Lorant jest członkiem.

Lorant ujawnił, że spotkania odbywały się w przeciągu trzech dni. Dyskutowano tam m.in. nad poufnym raportem przygotowanym przez Siły Powietrzne USA oraz wydział Gwardii Narodowej, dotyczącego społecznego oddźwięku obserwacji UFO.

Pierwsze spotkanie odbyło się 12 lutego i zgodnie z prośbą trzech amerykańskich senatorów zostało przedłużone. Do następnych doszło kolejno 13 i 14 lutego.

Tematem, który poruszano najczęściej, był społeczny odbiór spotkań z UFO i relacje tych osób, które twierdzą, iż posiadają informacje o UFO i życiu pozaziemskim pochodzące z oficjalnych źródeł. Uznano, iż społeczna reakcja na obserwacje UFO może mieć poważny wpływ na ekonomię, który prowadzić może nawet do recesji w kilku krajach.

Rok 2009 podano za datę, kiedy ulegnie zmianie dotychczasowe oficjalne stanowisko w sprawie zjawiska UFO. Dojdzie prawdopodobnie do zaniechania dotychczasowej polityki zaprzeczania i podjęcia poważniejszych badań zjawiska. Jednakże w celu ostatecznego otwarcia na te kwestie spełnionych musi zostać kilka ważnych warunków w skali globalnej.

Najważniejszym jest bodajże stabilna sytuacja społeczna w krajach G-8 i utrzymanie tendencji demokratycznych w krajach rozwijających się. Lorent dodał także, że zmiana nastawienia odnośnie zjawiska NOL zmieni się, jeśli obserwacje wciąż będą zdarzać się na obecnym poziomie.

Oświadczenie Loranta dostarcza ponadto potwierdzenia informacji pochodzących od anonimowego informatora, który poinformował Claya i Shawna Pickeringów o spotkaniu, które odbyło się 12 lutego. Relacja Lorenta dostarcza także wielu szczegółowych informacji o spotkaniu, w którym wzięło udział ok. 40 osób z 28 krajów (w tym dwóch przedstawicieli Watykanu). Co równie ważne, Lorant dostarczył informacji odnośnie oficjalnej zmiany postępowania co do UFO.

Rezultaty spotkania wskazują na opracowywanie międzynarodowej strategii w celach badania zjawiska UFO, która miałaby także nie dopuścić do społecznej niestabilności, którą wywołać może potwierdzenie istnienia życia pozaziemskiego. Wskazuje to także na możliwość, iż UFO stwarzać mogą zagrożenie dla stabilności niektórych krajów i ich systemów finansowych i znajdują się pod obserwacją agencji bezpieczeństwa.

Oświadczenie Loranta sugeruje także, że rządy państw świata popchnięte zostały do bardziej otwartego stanowiska w sprawie UFO z powodu ostatniego wzrostu liczby obserwacji, które mogą trwać dalej.

Źródło: Tutaj
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych